לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2008, 10:46
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי romanssd שמתחילה ב "שמע זה אומנם מבאס אבל זה מה..."

הגמבה היא אכן שיטה קלאסית לכוס שתייה מצויינת בשטח. חותכים או שוברים בנשיכות את החלק העליון, מוציאים את הלב ומסלקים החוצה את הגרעינים, ויש לך יופי של כוס שתייה אקולוגית מחומרים מתכלים וידידותיים לסביבה.

חוץ מזה, יש המון כלי שתייה מוצלחים יותר מכוסות חד-פעמיות שגם מזהמות את הסביבה:

א) מימיה: המימיה נועדה שישתו ממנה, לא שישמרו אותה מלאה למסדרי כוננות. אם שותים מהמימיה באופן קבוע, ממלאים ומרוקנים אותה, המים שבתוכה לא מתעפשים.

ב) ספל עיסי (זו לא שגיאה - הוא עיסי, מעיסת פלסטיק, ולא רק אישי): פעם לפחות כל קיטבג ב' כלל ספל פלסטיק חום או ירוק, שאחרי ניקוי טוב במים וסבון מתאים לשתייה חמה או קרה.

ג) בקבוק אישי - בקבוק חצי ליטר של קולה או מים מינרליים שאפשר לקנות במכונות בבסיס או להביא מקיוסק בדרך מהבית. גומרים את התכולה המקורית, ואח"כ אפשר למלא בו מה שרוצים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2008, 21:09
  LexXx LexXx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.08
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי e13290 שמתחילה ב "אם זה ככה רק בטירונות, מקובל...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי e13290
אם זה ככה רק בטירונות, מקובל. שיורדים לשטח, גם מקובל.

אבל יש לי שאלה אמיתית - בקריה, הג'ובניקים גם חולקים כוס חד פעמית לעשרה אנשים? אם התשובה היא לא - למה לוחמים צריכים להידפק?

זה בדיוק הדברים שמייאשים את האנשים במערך הלוחם. ידידה טובה שלי משרתת כתצפיתנית של מוד"ש באיזה שהוא קו. התנאים שלה הם תנאים של לוחם, לטוב ובעיקר לרע. למה אני צריך לשמוע ממנה שאין אוכל בבסיס?! זה נראה לך הגיוני? העובדה שאנשים משרתים בקרבי לא נותנת לפיקוד בצבא את הזכות למנוע מהם צרכים בסיסיים בטוענה שזה בסדר הם קרביים, שיתחשלו....

זה אתה שבוחר אם להיות בקריה או להיות לוחם
אם אתה לוחם אז תהיה לוחם עד הסוף ולא סתם חבשן מסריח שבוכה על כוסות
רוצה כוס תביא מהבית.

הא ולמה זה לא בריא לשתות מקופסאות שימורים זה כי נאסף שמה חלודה וכל הדברים האלה שנמצאים בתוך המתכת שממנה עשויה הקופסא וזה לא בריא לגוף
ישן 22-03-2008, 12:47
  nadavchu nadavchu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי llDaniel שמתחילה ב "תנאים מבישים בבאח כפיר.."

במלחמה האחרונה חיילים התלוננו שלא היה מספיק אוכל לאכול, שהם היו רעבים, שלא נתנו להם מספיק כמויות של מים מינרלים. אתה קולט? לא קיבלו מספיק מים מינרלים!
מה נדפק??
אז כן, לשתות פלוגה שלמה מ-2 כוסות ולהרגיל אתכם לתנאים חרא, זה באמת מה שיהפוך אתכם ללוחמים טובים יותר. אני בחיים לא שמעתי על אף מקום שליד הטרמוקן בטירונות יש 100 כוסות חד פעמיות. תחשוב באיזה מהירות זה ייגמר, ואיזה נזק לסביבה זה עושה.
אני עשיתי גם את ההכשרה שלי אומנם בבאח צנחנים והתנאים הרבה יותר טובים, אבל בקטע הזה לא היה שונה, ושום דבר בזה לא נראה לי שגוי.

חכה שתגיע לשטח, תאכל עם ידיים מסולרות טונה עם היד אתה תשים אותה על הלחם אחרי שכל החברים שלך עשו את זה ותאכל את זה כמו מלך.

החישול נוצר גם באמצעות הדברים הקטנים, ואם יש חיילים שמתלוננים שאין מספיק כוסות חד פעמיות ליד הטרמוקן בטירונות, יש עוד הרבההה מה לחשל אותם.
(פעם לא היה בכלל טרמוקן, רוצה לשתות? 30 שניות שירותים חזרת)
ישן 24-03-2008, 11:00
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי llDaniel שמתחילה ב "תנאים מבישים בבאח כפיר.."

חאלס עם הבכיינות הזאת!
התגייסת להיות לוחם, או לגן?
במלחמת לבנון, לבנון ה2, יום כיפור, ששת הימים וכו'... לא היו כוסות פלסטיק לאף אחד ימים, שבועות. ועדיין החיילים נלחמו. גם לא היה הרבה אוכל בחלק מהמקרים ולפעמים גם המעט שהיה נפל על הריצפה והתמלא חול, אתה חושב שלא אכלו את זה?...
הם גם ישנו בשטח, חלקם בשיחים, חלקם בבתים נטושים וחטפו טילים ואש תופת...זה גם תנאים מאוד מבישים.
ככה זה להיות לוחם.
לכל מי ששאל "זה יהפוך אותך ללוחם יותר טוב?"
התשובה היא חד משמעית כן. מי שסגר יותר במסלול יהיה לו יותר קל לסגור בקו כי הוא רגיל. מי שזחל הרבה במסלול יהיה יותר מיומן לזחול גם תחת אש. מי שטווח הרבה במסלול יפגע יותר טוב גם במצב אמת.
קצת בגרות, קצת רצינות. כולה כוסות פלסטיק, אתה לא בגן שצריך שיטפלו בך. תמצא לך פתרון.
כולנו עברנו ונעבור את זה....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:30

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר