לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2008, 03:54
צלמית המשתמש של ekelizek
  משתמש זכר ekelizek ekelizek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
הם בעצם סגנונות
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי natans81 שמתחילה ב "אני ל מומחה אבל"

כל אומנות לחימה סינית היא אכן מוגדרת בשבילנו בעולם המודרני המערבי בשם הפופולארי קונג פו למרות שבשביל סינית המונח קונג פו הוא יותר תאור הגדרה של מיומנות נרכשת וכל דבר שלמדת בשביל אנשים דוברי סינית נחשב כקונג פו.
ואחרי שהתלהבנו קצת בהגדרה לתכלס כאשר אלדן אומר שינג אי,באגווה,טאי צ'י אז הוא בעצם מציין את שם הסגנונות שהוא מלמד.
אגב הסגנונות הללו לרוב משוייכים לסוג של קבוצת הגדרה מתוך השיטות הסיניות אשר מכונות סגנונות רכים כי הם לא מתנגשות בכוח מול כוח של היריב ומנצלות את האנרגיה שלו.
למה נקראות ככה ומה פירוש ההגדרה-אימרה הבומבסטית הזאת אין לי שמץ אני שונא אישית להגדיר או להיכנס לזה והאמת לטעמי ההגדרות האלה תמיד היו נראות לי כמעיין פלספנות גרידא וטיפשות לשמה.
עכשיו בשינוי כיוון חד ואני אהיה לא צנוע כאחד שאינו מלמידיו של אלדן אני אספר לך הרבה על אלדן ולמה כדאי לך לבוא וכנה טוב שאתה מתעניין במה שיש לו לעשות.
אלדן הוא גאון אדיר שיודע כיום מספר סגנונות קונג פו בהם שלושת אלו שהוא ציין פלוס שני סגנונות קונג פו נפוצים אשר נקראים הונג גאר(עגור טיגריס בסינית) וצ'וי לי פוט(סגנון חמשת החיות).
שהם יוצאי או אולי יותר נכון מושפעי שאולין על ידי אנשים יוצאי מקדש השאולין.
שני הסגנונות הללו עם בעסקינן מכונים סגנונות דרום סין אשר מאופיינים כסגנונות עם עמידה נמוכה והרבה עבודת כוח כושר ובניית גוף ודגש על עבודת ידיים מטווח אפס עם בעיטות נמוכות למרות שאיש מסגנון צ'וי לי פ'וט דווקא מאוד גמיש ויודע טווחים ארוכים ויש לו רפרטואר טוב של בעיטות.
אלדן עודע גם סאנדא שזה טאיבוקס סיני וסגנון קונג פו אשר נקרא אגרוף ארוך שמוצאו שאוליני.
ואני יודע ששכחתי משהו אבל דווקא את זה אני לא אשכח לציין שאלדן אירח מספר פעמים את מר ריקו קורטז שהוא כפי שנוהגים להגיד במחוזותנו מאסטר של שיטת הקאלי הפיליפינית בסגנון הנקרא fcs kali.
שם מייסד הסגנון הוא ריי דינאליו הצעיר ונציגי האירגון בארץ הם יוסי וייצמן וחנן מגידוב'יץ אשר אגב הוא חברנו לפורום זה וגם הוא מדריך באגווה ואירגונו נקרא cfma.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר