לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2008, 21:04
צלמית המשתמש של 4l0n
  משתמש זכר 4l0n 4l0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב "טעות .."

ציטוט:
לא רשמתי אם הם הולכים או לא. כל אוהד עושה מה שבא לו או מה שהוא יכול. אלא רשמתי את הסיבה שבגללה הם הולכים למשחקים או צופים בהם.

אוקיי, אז לא לפי כמות המשחקים שהם הולכים. אבל רשמת בהודעה הראשונה שהמשמעות היא לחיות את הקבוצה שלך ולדעת מה קורה בה בכל זמן נתון. אז אני חושב שזה לא ככה. אהדה לא תלויה בזה. אם אני לא יודע על העברה מסויימת או כמה שמות של שחקנים, אני בכל זאת יכול לאהוד קבוצה מסויימת.
ציטוט:
אני אישית לא חושבת שיש מישהו שמגדיר את עצמו אוהד אבל הוא לא צופה במשחקים בכלל. מה זה שווה ? זה לא נקרא לאהוד בכלל אלא סתם לעקוב אחרי משהו.
וחוצמיזה, אם אתה אוהד קבוצה אז מנסתם שאתה אוהב את הספורט שאותו היא משחקת. וידוע לכל שבספורט כל הקטע זה הצפייה בו.

אני מכיר רבים שלא צופים במשחקים ובכל זאת אוהדים קבוצות מסויימות. מה זה שווה? את זה תגידי להם, הם בחרו (או שלא יכולים, אבל קשה לי להאמין) בדרך הזאת. זה לא 'סתם לעקוב אחרי משהו', כי כשאת שומעת למשל שהקבוצה שאת אוהבת ניצחה זה משמח אותך.
אני למשל אוהד שלל קבוצות ברחבי העולם, ואני כמעט ולא עוקב אחריהן (ברציפות לפחות), אבל כשאני שומע פה ושם שהן ניצחו, זה משמח אותי. אז בעינייך אני לא אוהד?

נערך לאחרונה ע"י 4l0n בתאריך 30-03-2008 בשעה 21:07.
חזרה לפורום
ישן 30-03-2008, 21:41
צלמית המשתמש של yuvalsh
  yuvalsh yuvalsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי 4l0n שמתחילה ב "[QUOTE] לא רשמתי אם הם הולכים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 4l0n
אוקיי, אז לא לפי כמות המשחקים שהם הולכים. אבל רשמת בהודעה הראשונה שהמשמעות היא לחיות את הקבוצה שלך ולדעת מה קורה בה בכל זמן נתון. אז אני חושב שזה לא ככה. אהדה לא תלויה בזה. אם אני לא יודע על העברה מסויימת או כמה שמות של שחקנים, אני בכל זאת יכול לאהוד קבוצה מסויימת.

אני מכיר רבים שלא צופים במשחקים ובכל זאת אוהדים קבוצות מסויימות. מה זה שווה? את זה תגידי להם, הם בחרו (או שלא יכולים, אבל קשה לי להאמין) בדרך הזאת. זה לא 'סתם לעקוב אחרי משהו', כי כשאת שומעת למשל שהקבוצה שאת אוהבת ניצחה זה משמח אותך.
אני למשל אוהד שלל קבוצות ברחבי העולם, ואני כמעט ולא עוקב אחריהן (ברציפות לפחות), אבל כשאני שומע פה ושם שהן ניצחו, זה משמח אותי. אז בעינייך אני לא אוהד?

הקטע של לדעת מה קורה בקבוצה בכל זמן נתון זה לא בדיוק הביטוי הנכון להתשמש בו. הרי בסופו של דבר אתה כן תדע בדיוק מי משחק בקבוצה שאתה אוהד, ואם אתה לא אז כנראה שהאהדה שלך לא מספיק חזקה.
אני יכולה להביא לך דוגמא אישית: במעט הפעמים שראיתי משחקי אנ.בי.אי הצלחתי להבין שאני "אוהדת" את מיאמי (כן, גם בעונה הגרועה הנוכחית). ואני בדיוק כמו שאמרת. בקושי צופה במשחקים (לפחות אלה שמשודרים בארץ..), ואני בכל זאת שמחה כל פעם שהם מנצחים! אבל עם כל הכבוד, אני לא מגדירה את עצמי אוהדת מיאמי. זאת לא אהדה. ואין בכלל מה להתווכח. מי שאוהד ככה הוא פשוט לא אוהד. קל לי להגיד שאני כן, אבל מה לעשות שאני לא?!

אני לא יודעת מה אתה או איזו קבוצה אתה אוהד, אבל כדאי לך להעמיק יותר בשאלה "מה זה לאהוד קבוצה?" לפני שאתה נכנס לפורומים בנושא ואומר את דעותיך.
חזרה לפורום
ישן 01-04-2008, 22:53
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "כן ."

לאו דווקא,
כל אחד והדרך שלו לאהוב, או יותר נכון לאהוד,
לא כל מי ששופך דם ודמעות על הקבוצה הוא דווקא אוהב אולטימטיבי,
אני יודעת שאני פעם הייתי באטרף מטורף,
הייתי עושה הכל למען הקבוצה שלי,
במשחק אליפות לפני שלוש שנים התעלפתי בפנדל מרוב מתח,
הגעתי לרמות נפשיות שרק האוהדים שהיו לצידי הבינו כשהיו לידי באותו רגע, עכשיו אני כבר הרבה פחות באקסטזה לגבי הקבוצה, נכון אני אוהבת ורואה והולכת אבל לא נסחפת כמו שהייתי פעם..
זה אומר שאני אוהדת פחות?
זה אומר שהתחלתי לקחת הכל בפרופרציות אבל האהבה שלי ממש ממש לא ירדה!
ויובל, לגבי מה שאמרת לאלון, שכדאי לחשוב קודם מה זה לאהוב קבוצה לפני שמגיבים?
תכלס אני אגיד לך,
אני לא יכולה להסביר מה זה לאהוד קבוצהף וכשאני מנסה להגיד לעצמי מה זה, אני עדיין לא מצליחה,
פעם הייתה פרסומת של פלאפון על :'לך תסביר לה למה הילד חזר רטוב'(ומראים תילד ואת האבא באטרף במגרש וזה..
וכל מיני כאלו.
ממש פרסומת מרגשת.. אני כמעט בכיתי בפרסומת הזאת, כי יש דברים שא=י אפשר להסביר בסתם מילים!
גם לא לעצמי!

אךך כמה טוב לשוב הביתה

חזרה לפורום
ישן 04-04-2008, 08:33
צלמית המשתמש של yuvalsh
  yuvalsh yuvalsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "מה זה משנה מי אוהד ומי..."

אנחנו מדברים בדיוק על מי אוהד ומי לא, אז מה את אומרת "מה זה משנה" ?! זה כל הקטע! איך לאהוד.. איך אדם שבכלל לא רואה משחקים ושומע על ניצחון\הפסד שבוע אחרי זה והוא מעלה חיוך וקורא לעצמו "אוהד"..
את עדיין טוענת שאותו "אוהד" יודע מה זה אהדה??

ואם כבר העלית את הקטע של האהבה..
כששניים שמאוהבים מרוחקים אחד מהשני זה קשה והם לא באמת יכולים לנהל ככה את החיים שלהם. זאת עובדה ואי אפשר להתווכח עם זה. אז אדם שלא קשור בכלל לקבוצה שכביכול הוא אוהד, זה באמת אהדה??
או שכשאדם אוהב אישה אבל הוא לא מתקרב אליה אבל רק שומע איפה היא הייתה אתמול ומה היא עשתה הוא עדיין יאהב אותה?! אני לא חושבת שזה אפשרי בכלל להתרחק מאהבה.

אז שכל אחד יעשה מה שבאלו , אבל שלא יקרא לעצמו אוהד כי הוא יודע מה מאזן הניצחונות - הפסדים של הקבוצה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר