לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2008, 21:08
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
אז למה אני לא אוהב את CoD4?

COD4 הוא משחק מרשים לכל הדעות. גרפיקה מעולה, סאונד משובח, כלי נשק מציאותיים ומגניבים, אוייבים שקופצים מכל פינה ואין רגע אחד של מנוחה במשחק. אז למה אני לא אוהב את סדרת COD לדורותיה?

ובכן, הסיבה טמונה בכך שהמשחק לשחקן יחיד חוזר על עצמו יותר מדי; אינו מאפשר חופשיות מינימלית ובכלל, משעמם.
אז נכון, זה כיף להסתער עם הצוות לעבר עשרות אוייבים, להילחם בשטח פתוח ובנוי נגד אוייבים שאתה לא יודע מאיפה יצאו ומהיכן יגיעו. אבל בסופו של דבר, אתה לא עושה כלום על דעת עצמך. אתה תרד בחבל המסומן; תשים חומר נפץ במקום המסומן; תתקדם דרך החור היחידי האפשרי בקיר, תתקדם לעבר האוייב ברגע כזה וכזה ותירה מעמדת צלפים כזאת וכזאת.
אפילו בכלי רכב אין לך חופשיות מינימלית להיכנס לכל דבר שאתה רואה. חוץ מלהתסער ולירות אין יותר מדי מה לעשות.
אבל אבל אבל! המולטיפלייר מדהים! נכון, המולטיפלייר מהנה. אבל תכלס? 50$ לא שווים משחק שכולל גם שחקן יחיד וגם מרובה משחקים, כשבפועל משחקים רק במרובה משחקים.

דיעותכם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2008, 21:51
צלמית המשתמש של q_man
  q_man q_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אז למה אני לא אוהב את CoD4?"

משעמם?!?! :O

אתה צודק בזה שאתה אומר שחופש הבחירה מוגבל ואפילו לא קיים אבל אני חושב שזה מה שמאפשר למפתחים להתמקד בדברים אחרים ולהפוך את המשחק לכזה מרשים
השלב שבו אתה עוקב אחרי הצלף הוא אולי אחד השלבים הכי לינאריים שאפשר ליצור (עם נתיב מדויק שבו אתה אמור ללכת ואם לא אתה מת..) אבל זה בדיוק הדבר שהופך את השלב הזה למשהו שמרגיש ונראה כמו סרט
הידיעה על מיקום השחקן מאפשרת ליוצרים בימוי של המשחק בצורה יוצאת דופן ולדעתי זה מוסיף יותר ממה שזה גורע
בכל מקרה המולטיפלייר הוא הדבר הכי טוב שיצא לי לראות כבר כמה שנים טובות במשחקים והוא שווה כל מחיר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר