לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2008, 23:11
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
כללי ח"כ צרצור יצא למאבק בדימוי של האיסלאם ושלח לח"כים ולשרים ספר על הדת "כפי שהיא באמת"

בשנים האחרונות סובלת דת האיסלאם מתדמית שלילית למדי והיא מעלה אסוציאציות הקשורות בעיקר לאלימות ולטרור. יו"ר רע"מ-תע"ל וראש הפלג הדרומי של התנועה האיסלאמית, ח"כ השייח' אבראהים צרצור, החליט ככל הנראה להיאבק בדימויו השלילי שדבק באיסלאם בדרך המתאימה ל"עם הספר".

חבר הכנסת צרצור שלח לחברי הממשלה, לחבריו למשכן הכנסת ולעובדי המוסדות הרשמיים של המדינה בבתי החולים, אוניברסיטאות, מועצות מקומיות ובתי משפט, ספר שמציג את דת האיסלאם כפי שהיא באמת.

ח"כ צרצור הסביר כי ההחלטה לשלוח את הספר באה על רקע הבורות שיש בציבור היהודי כלפי האיסלאם כפי שהוא באמת. "מצער אותי לומר שלרבים מתושבי המדינה הזו יש חשיבה מוטעית לגבי האיסלאם שאותה הם קיבלו ממקורות שעוינים לאיסלאם", אמר. "אני בטוח שהספר הזה ייתן את המידע הנכון על האיסלאם שהיא דת של סובלנות ואהבה ולא של טרור ורצח".

לידיעה המלאה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nrg.co.il/images/archive/gallery/916/156.jpg]

כריכת הספר שנשלח לח''כים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2008, 05:14
צלמית המשתמש של The_Merlin
  משתמש זכר The_Merlin The_Merlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.02
Follow me...
ממקורות שעויינים לאיסלם?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "ח"כ צרצור יצא למאבק בדימוי של האיסלאם ושלח לח"כים ולשרים ספר על הדת "כפי שהיא באמת""

"מצער אותי לומר שלרבים מתושבי המדינה הזו יש חשיבה מוטעית לגבי האיסלאם שאותה הם קיבלו ממקורות שעוינים לאיסלאם".
"אני בטוח שהספר הזה ייתן את המידע הנכון על האיסלאם שהיא דת של סובלנות ואהבה ולא של טרור ורצח".
מרגש... באמת מרגש. פיספסתי משהו בכל 45 שנות חיי הנוכחיים...
ובכלל - בחור טוב הצרצור הזה... הדעה הרווחת בעולם המערבי על איסלם כגורם אלים וקיצוני מקורה בגורמים שעויינים את האיסלם.... כמה שאני חושב על אמירה כזו, אני חוזר למבחני הלוגיקה המעצבנים שיש בכל מיני מבחנים פסיכוטכניים/פסיכומטריים.
החשיבה המערבית ובישראל היא שהאיסלם הוא אלים.
המקור למחשבה הזו בגורמים שעויינים את האיסלם.
ישראל והעולם המערבי עויינים את האיסלם.
כלומר שהמקור לדעה השלילית (שאינה נכונה אליבא ד' צרצור) על האיסלם כגורם קיצוני, עויין ושלילי מקורו בישראל ובעולם המערבי. אנחנו אשמים!!!

צרצור יקר, הבה נבדוק שוב מה מקור התפיסה שהאיסלם הוא דת אלימה, שטלתנית, אגרסיבית וחסרת סובלנות לזרים, לנשים ולשאר ירקות. מה מקור התפיסה הזו בישראל ובחלק מהעולם המערבי ? באותו חלק שהתפכח מההצגה שאתם עושים כלפי חוץ והבין מה החינוך שאתם נותנים כלפי פנים. אולי מקורו באכזריות של מוסלמים פלסטיניים שהם פרי חינוך באושים של מדרשיות המנוהלות על ידי קאדים
מופתים ומורים המעודדים "אהבת אדם" באשר הוא? לא בדיוק. נראה לי שיותר בגלל חינוך לאלימות והאדרה של רעיונות התאבדות במטרה לפגוע ב"אויב הציוני" או באוייב הצלבני. חינוך שמתחיל בחלב שעולליכם יונקים.
אולי בגלל התוצר של החינוך אצלכם שהשלכתו עלינו הוא ילדים עם כוויות באוטובוסים מתפוצצים, ילדים יתומים והורים שכולים, אולי בגלל 80 שנה של מעשי טבח בהזדמנויות שונות? מעשי טבח שראשיתם הרבה לפני שליהודים הציונים היה כוח מגן? נמשיך בדוגמאות ? נדמה לי שגם לך לא צריך להביא עוד - אתה לבטח יודע.

חבר כנסת צרצור - האיסלם היום הוא לא האיסלם של המאה ה 14 , ה 15 וה 16 . אנחנו לא בתור הזהב של האיסלם. אתם בימי הביניים של האיסלם. חושך, בערות וזעם שוררים בכל. מנהיגיכם ואנשי הדת שלכם קוראים להשמיד אותנו, טרוריסטים באיצטלת לוחמי חופש אצלכם מבצעים ירי חסר אבחנה על אזרחים תוך שהם מסתתרים תחת שמלות של נשים, מאחרי ילדים ובבתי אזרחים, נציגיכם בעירק כורתים בשידור חי את ראשיהם של זרים שנפלו בידיהם. רוצה עוד דוגמאות לאיסלם נאור ואוהב אדם?
אז כן, אני משוכנע שיש בקוראן רעיונות של הכנסת אורחים, צדקה וטוב לב. את אלו אתם לא מיישמים כלפי העולם, אולי בינכם וגם בזה אני לא בטוח. יהודים וצלבנים הם בני מוות אצלכם ורצוי שהמוות יהיה אכזרי ככל שניתן.

איך אומרים אצלכם? "יד שאינך יכול לשבור, נשק אותה והתפלל היא תישבר". אתם שיפרתם את הפתגם. אתם נותנים בכל נשיקה מכה קטנה ליד מתוך המתנה איטית לעייפות החומר. סבלנות הלא יש לכם והיא ארוכה - ארוכה. הספר שלך הוא עוד "נשיקה" על היד שמושטת אליכם לשלום ואותי בכל אופן לא שכנעת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר