לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2008, 16:39
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
סיפור עצוב על כלבת בוקסר שהרגה הרגע חתולה מסכנה.

שלום לכולם.

הרגע עברתי משהו לא קל עבורי, אני אוהב בעלי חיים ולכן כואב לי מאוד על מה שקרה עכשיו.

דוד שלי בא אלי עם כלבת הבוקסר שלו שהיא כלבה בוגרת, היא הייתה אצלי משוחררת בגינה כי דוד שלי בא איתה לבקר, אמי לא ידעה שהיא מסוכנת ורצתה להוציא מהבית את הכלבה הקטנה שלנו, בנס דוד שלי ברגע האחרון אמר שהיא מסוכנת והיא עלולה להרוג כלבים קטנים וחתולים.

מזל שאמי לא הוציאה את הכלבה מהבית לאחר האזהרה, אחרת סופה היה קרוב ואז כל המשפחה תהיה עצובה מאוד, הכלבה שבבית כולם אוהבים אותה כמו בנאדם - אין לתאר.

בקיצור אחרי זמן מה(לפני כחמש דקות) שומעים יללת חתול, מיד דוד שלי ואני רצנו לעבר הכלבה ואנחנו מגלים שהיא תפסה חתולה בוגרת, שרגילה להיות אצלינו בגינה, בקיצור היה לידי מקל גדול וארוך שאיתו הפצצתי את הכלבת בוקסר בגבה, והמקל נשבר מספר פעמים על גבה של הכלבה והיא מסרבת לשחרר את החתול, לקחתי מנגל שהיה לידי וגם הכתי בכל הכוח, ועדיין הכלבה סירבה לשחרר, אחר כך לא היה לי מה לעשות, התחלתי לבעוט בכלבה בגב ובבטן בכל הכוח ממש נאבקתי בכל כוחי ורק לבסוף היא שיחררה, אבל היה מאוחר מידי והחתולה הייתה גוססת ופצועה בפנים כאב לי הלב ליראות אותה ככה, אחרי כמה דקות שהיא מתנשפת ורטובה היא הלכה לעולמה, מסכנה.

זהו רק רציתי לשתף אתכם, עכשיו מרגיש לא כ"כ טוב שלא הצלחתי להציל את החתולה פעלתי במהירות האפשרית שיכלתי אך ללא הצלה הכלבה די חזקה.
אני מקווה שדוד שלי יעיף את הכלבה הזאת בהקדם האפשרי, יש לה הסטוריה ממש לא טובה פעם היא תפסה כלב קטן וכמעט הרגה אותו הצלנו אותו ברגע האחרון, ולא ניגרם לו נזק (נילקח לוטרינר).
הכלבה של דוד שלי גדלה בתנאים טובים ממש קיבלה הכל,אוכל,טיפולים,חום וכל מה שצריך, אבל היא יצאה ממש רוצחת, לאן אפשר למסור את הכלב (לא מעוניין לתת את הכלב למשפחה כי הכלבה מסוכנת לדעתינו והיא צריכה להיות באיזה מסגרת).

יקיר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2008, 19:39
  משתמשת נקבה הגרייי מנהל הגרייי אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, וגם לוחות | המנהלת הכי חיה שיש..

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "סיפור עצוב על כלבת בוקסר שהרגה הרגע חתולה מסכנה."

יקיר, אכן מקרה עצוב

אני לא שופטת את התגובה שלך, הגיונית לגמרי.
במצב כזה, לא חושבים, אין זמן, זה לא קרב בין כלבים, שהכוח זהה פלוס מינוס,
החתולה כבר בפה שלה, ללכת, לחפש צינור, לחפש את הברז, לפתוח את המים, להגיע לכלבה, לתפוס אותה, להכניס לה את הצינור לפה..
כל זה, ואין כבר טעם לכל זה, אין את מי להציל..
דרך זו מתאימה לקרב בין כלבים, ולמי שיש לו יותר נסיון.
יקיר, לצערי, לא היה לך הרבה מה לעשות, להבא, לידע כללי, כי אני בטוחה שלא יקרה שוב, תפוס את הכלב בין הרגלים שלך, תפוס בשתי ידים בקולר, ותחנוק חזק חזק..

ליאור, כשחיים הולכים ונעלמים לך מול העיניים, אתה עושה כל שביכולתך, כולל מכות עם מקל, לכלב לא יקרה מזה נזק רציני, ואלי תציל חיים.
אני לא מצדיקה מכות ואלימות, אבל איזו ברירה יש נגד מוות??

ישן 04-05-2008, 05:33
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "סיפור עצוב על כלבת בוקסר שהרגה הרגע חתולה מסכנה."

רגע רגע שכחתי לציין שבזמן שאני נאבק עם הכלבה דוד שלי לקח צינור מים והשפיץ על הכלבה, לכן ציינתי שהחתולה הייתה רטובה (שחכתי לציין).
הצינור מים היה ממש ליד הכלבה, אבל זה לא עזר..

הכלבה הייתה עם רסן, אבל שהוא שיחרר אותה אצלי הוא הוריד לה כדי שהיא תאכל.

ליאור הכלבה הזאת ממש כבדה וחזקה, בזמן שאני מכה בכל הכוח את הכלבה זה לא דיגדג אותה, הכלבה עפה מצד לצד וזה לא הזיז לה, רק לבסוף שהחתולה הייתה כמעט ומתה הכלבה הרגישה שהיא חלשה ושיחררה אותה.

היינו כולנו בלחץ לא ידעתי מה לעשות באותו הרגע, פעלתי בכל המהירות שיכלתי כל מה שהיה ליידי יכלתי לזרוק על הכלבה כדי שתשחרר, שכלב נועל על משהו כל הגוף שלו נהיה קשה הוא מפעיל את כל השרירים שלו, בזמן שאני מכה את הכלבה הרגשתי שהיא הפכה לסלע וזה לא מזיז לה.

למישהו יש רעיון לאן אפשר למסור את הכלבה הזאת? (שוב, לא למשפחה)

יקיר.

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 04-05-2008 בשעה 05:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר