לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2008, 16:56
  noanoa2 noanoa2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי jenni שמתחילה ב "קצת שטויות מה שכולם פה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jenni
קצת שטויות מה שכולם פה אומרים
הצהרה על שימוש חד פעמי או פעמים ספורות בודדות, לא פוסל שום דבר
כל עוד אתה לא מוציא את עצמך סטלן, ומבהיר להם שזה היה עניין חד פעמים של התנסות נעורים וזה לא מעניין אותך ולא עושה לך את זה יותר, זה לא ישנה
אין הרבה בני נוער שלא ניסו סמים
לעומת זאת על חוסר אמינות נופלים בשנייה
אני מכירה המון אנשים שהצהירו על שימוש פעם ב- ועברו סיווג, ולעומת זאת על המון המון אנשים שנפלו על חוסר אמינות כי הם פשוט שיקרו.

כפי שאתה בוודאי רואה מהדיון כאן, אני יוצא מאוד מבולבל. האם שימוש פעם ב פוסל אוטומטית במקצוע תכניתן? האם עדיפה האמינות? אני מקבל תשובות משתי הצדדים וממש לא יודע מה לעשות.
האנשים שאתה מכיר - עברו סיווג גבוה יחסית?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2008, 17:26
  noanoa2 noanoa2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.08
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אני חושב שאתה עדין מסטול אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
אני חושב שאתה עדין מסטול אם מכל התגובות פה לא הבנת את מה שאמרו לך עשרות פעמים...
"מבהיר להם שזה היה עניין חד פעמי", "התנסות נעורים" ועוד ועוד...

אתה לא עשית חד פעמים ואתה לא עשית התנסות נעורים, אתה עישנת מספר פעמים בצורה חוזרת ומתוך החלטה ורצון לעשן שוב ושוב, אם תאמר זאת אתה ללא ספק לא תקבל, וטוב שכך!

רוצה להתקבל, אל תספר, ללא ספק תגיד שניסית פעם אחת ואחת בלבד ושזו הייתה מעידה חד פעמית, אם תספר את האמת אתה יכול לשכוח מזה...

1. האם אתה חושב שזה בסדר לדווח על מספר פעמים בודדות? 3-4? כדי להיות קרוב יותר לאמת
2. האם אין סיכוי שהם יתקשרו לראשי שנת שירות שלי וישאלו האם הייתה לי התנסות עם סמים במקום? אם כן, הם ייאלצו לספר את האמת על כ-8-9 פעמים. אני לא יודע אם הם יבררו את העניין לעומק או לא.
ישן 17-05-2008, 17:52
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי noanoa2 שמתחילה ב "[QUOTE=Hydra]אני חושב שאתה..."

עדיף לצאת סטלן מלצאת שקרן.

הצבא וזרועות הביטחון האחרות מודעים לכך שבימינו סמים קלים הפכו לחלק מ"תרבות הצעירים", וכבר לא מזדרזים לפסול כל מי שעישן גראס אלא לבחון כל מקרה לגופו.

כן, כשאתה מודה בזה שניסית סמים קלים (סמים קשים עדיין מהווים סיבה לפסילה מיידית) ושאתה לא מתכוון לעשות את זה שוב, אתה לוקח סיכון מסויים - הרקע שלך יבדק ביתר קפידה ותידרש להתחייב שלא תשתמש בהם יותר (ולעמוד בהתחייבות הזו). מצד שני, אתה גם מציג את עצמך כאדם אמין שלוקח אחריות על מעשיו ומודה גם בטעויות מביכות.

מצב שבו אתה מכחיש שימוש בסמים למרות שצרכת אותם מכניס אותך מיד למשחק סכום אפס. ברגע שיתגלה ששיקרת, אתה שרוף מיידית, אחת ולתמיד. לא בכל בדיקת סיווג ביטחוני עושים את זה, אבל בחלקן אתה עשוי להישלח לבדיקת פוליגרף (ביחידות/בסיסים מסויימים תידרש לבצע בדיקת פוליגרף תקופתית אפילו) ובבדיקות אחרות יגיעו מראיינים לתחקר את מוריך, מעסיקיך וחבריך.

בשורה התחתונה - אם תודה בשימוש בסמים אולי יפגע הסיווג הבטחוני שלך. אם תכחיש את השימוש בסמים הכל יהיה בסדר עד שיגלו את זה במקרה ואז בטוח שהלך עליך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר