לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2005, 13:33
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
בהמשך לדבריה של נעה -
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ickis שמתחילה ב "אתגר"

אני לא יודעת אם אתה מודע לכך - אבל אירגון אתגר הוא לא דבר פשוט במיוחד.
צריך לארגן אשכול כללים וחוקים במיוחד לאתגר, לשמור שאף חתימה לא תעבור על אותם כללים, לפתוח אשכול שבו יוצגו כל העבודות שיכיל גם את הצבעות כל המשתמשים, לספור את הקולות ולבסוף לפתוח אשכול תוצאות. תוך כדי גם צריך להתמודד עם מלאנתלאפים שאלות בכל הנוגע לכללים, וכמובן התבכייניות רבות של "למה הוציאו את החתימה שלי מהתחרות????" או הודעות מוזרות כמו "בבקשה תצביעו לי!" ו"אלו הן התוצאות בינתיים...".
זה לא עניין של מה בכך, כפי שאתה רואה. וזה צריך להיעשות בצורה מבוקרת למדי.
זה דורש אירגון רב וזמן רב. מה לעשות, שזו תקופה ממש לא מוצלחת לפתוח בה אתגר. רוב המשתמשים בפורום הזה הם תיכוניסטיים\סטודנטים שנמצאים בתקופה יחסית מלחיצה כרגע בכל הנוגע ללימודים. ולא לשכוח גם את אלו שמשרתים בצבא שהזמן שלהם בבית אפילו קטן יותר משל התלמידים למיניהם.
בגלל כל הסיבות האלו (ועוד כמה שלא הזכרתי) לא ניתן לפתוח אתגרים חדשים מדי שבוע, כי זה פשוט יותר מדי עבודה. כמעט בכל חופש שנחשב ל"גדול" (חנוכה, פסח, סוכות, חופש-גדול) נפתחים אתגרים שונים ומגוונים.

יש לך רעיון? מצויין! שלח אותו למנהלים לתא הפרטי. אני תמיד משתדלת לענות בהקדם, אבל אני לא מבטיחה שתמיד תקבל את התשובה שאתה מייחל לה.

ובנוגע ל"תגובה המתחמקת" שקיבלת -
אם אתה מתכוון לתגובה שקיבלת ממני, אני לא ממש מבינה מה מתחמק בה. שאלת על נושא של זכויות יוצרים ולא על רשות לפתוח את האתגר. כיוון שאני לא מתמחה בתחום זכויות-היוצרים ואין לי את הידע הנדרש, לא יכולתי לספק לך תשובה חד משמעית. אין כל התחמקות בזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר