לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2008, 17:32
  משתמש זכר XpHunTeR XpHunTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
התלבטות מעצבנת בין מכשירים בגלל סלקום (ושתי שאלות)

1.אני נמצא בתכנית חיילים פיקס משנת 2006 וכבר נגמרה לי ההתחייבות.
יש לי נוקיה 6070 ואני מת להעיף אותו.
חשבונית - http://img120.imageshack.us/img120/7168/cellcomno7.jpg

התקשרתי לסלקום והנציגה אומרת לי שהשידרוג זה קבלת החזר כספי מלא על רוב המכשירים, אבל הבעיה היא שמכשירי דור 3 ודור 3.5 מחוייבים בתשלום נוסף של חבילת תוכן - 20 ש''ח בחודש.
אמרתי לה שלא מעניין אותי אינטרנט או שיחות וידאו אבל היא אמרה שחייבים לשלם.

אני בבעיה -
מצד אחד אני לא רוצה לשלם על מה שאני לא משתמש, מצד שני כל הפלאפונים הנורמלים הם מינימום דור 3 ואני בכל מקרה אקבל עליהם החזר כספי מלא. (בתשלום של 99 ש''ח בחודש שאותו אוכל לנצל על שיחות ואסאמאסים).

2.חבילת תוכן זה אינטרנט 100MB. האם זה אומר שאפשר לגלוש לכל אתר אינטרנט בדיוק כמו אינטרנט רגיל במחשב? ולכמה כניסות 100MB מספיק? ואם אני ירצה רק אינטרנט בלי שאר החבילה?...

3.אני צריך גם המלצה לפלאפון...
שימושים: לדבר, מצלמה, לוח שנה. ובהרחבה:
חשוב - מצלמה איכותית מאוד, סוללה חזקה, משחקים באיכות טובה, ממשק נוח, כפתורים בעיברית, קרינה נמוכה
לא חשוב - אינטרנט, GPS, מצלמה קידמית לשיחות וידאו, דור 3 או 3.5 שיגרום לי לשלם סתם 20 ש''ח בחודש, מוזיקה, סרטונים ורדיו.

תודה רבה

נערך לאחרונה ע"י XpHunTeR בתאריך 19-05-2008 בשעה 17:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2008, 16:05
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
אנסה לעשות קצת סדר בבלאגן..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XpHunTeR שמתחילה ב "התלבטות מעצבנת בין מכשירים בגלל סלקום (ושתי שאלות)"

היי

נתחיל מההתחלה, במידה ונגמרה לך ההתחייבות, אתה יכול לשדרג מכשיר/לעבור רשת/כל דבר אחר..

* חבילת הדור שלישי שכל לקוח שבעל מכשיר דור שלישי + USIM מחויב לשלם עליה כוללת למעשה 100MB לגלישת WAP, לחלק מהמכשירים יש גם 100MB לגלישת DATA.

WAP - הגלישה "הרגילה" בפורטל של סלקום + גלישה חופשית באתרים (בתנאי שהדפדפן משתמש בWAP כמובן..).
DATA - גלישת תוכן למעשה, משמע גלישה באינטרנט באמצעות תוכנות מסויימות כמו דפדפנים שמציגים את האתרים בדיוק כמו אלו שרואים במחשב הביתי, תוכנות הורדה (לשליטה על אימיול ודומיהן..), תוכנות מסרים מיידים (אייסיקיו ומסנג'ר..).

* כמובן לא נשכח את שיחות הוידאו שניתן לבצע.

עלות החבילה הבסיסית הוא 19.90 ש"ח, והיא חובה לכל לקוח שמחזיק ברשותו כרטיס USIM.

אם אתה יודע שאתה תגלוש באינטרנט, אז יכול להיות כדאיי, מאחר ועלות החבילה נכללת בחשבון המינימום.. (זאת אומרת, אם אתה אמור להגיע לפחות ל100 ש"ח, ל20 כבר הגעת מאחר ויש לך חבילת גלישה..)

100 MB זה לא מעט, אני לא יודע לכמה כניסות/ביקורים/שיטוטים באתרים זה יספיק לך, אבל זה לא מעט, ממש לא מעט, תוכל לברר מול מוקד האינטרנט של סלקום לצורך העניין כמה KB זה כל עמוד בערך, בהתאם לזה תוכל לחשב ולדעת פחות או יותר..
בנוסף, רוב החבילה אם לא כולה זה האינטרנט ככה שאתה לא יכול לוותר על הכל פרט לאינטרנט..

הK800 בהחלט יכול להתאים לך, מכשיר טוב, סוללה מצויינת, מצלמה מעולה.

בנוגע לאולטימטום שאתה יכול להציב, אתה בהחלט יכול, השאלה היא אם אתה לקוח שכדאי להשאיר אותו ברשת, אבל בהחלט שווה לנסות.

בנוסף, שקול אופציה של "התניידות.." פנה לחברות אחרות, עם החשבוניות האחרונות שלך, תברר מה הן יכולות להציע לך, מה העלויות פחות או יותר, וכו'.

בהצלחה.
ישן 20-05-2008, 22:40
  משתמש זכר XpHunTeR XpHunTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XpHunTeR שמתחילה ב "התלבטות מעצבנת בין מכשירים בגלל סלקום (ושתי שאלות)"

Ohad Naim תודה רבה לך!
רואים שאתה ממש מבין בנושא.

היתי בדוכן של אורנג' והיא אמרה לי שהחובה לשלם 20 ש''ח בחודש זה רק לשנה וחצי הראשונות, וכפי שאמרת - זה נכלל בחשבון חובה של עד 99 ש''ח בחודש.

לכן, אני מעוניין לקנות מכשיר שאחרי החזר כספי זה יצא 0 ש''ח (שזה כל המכשירים ברשימה חוץ משניים).
איזה פלאפון הכי מומלץ? לפי השוואת מחירים שעשיתי ב ZAP, ה LG KU990 יהיה הכי משתלם כי הוא הכי יקר מבין כולם. השאלה אם גם הכי טוב? (כתבתי מה אני צריך / לא צריך בנושא עצמו)
http://www.cellcom.co.il/Cultures/he-IL/Phones/Price/

ובקשר לאינטרנט! כשהיה לי אינטרנט בפלאפון, לפני כמה שנים, היו רק קישורים כחולים למזג אוויר ושטויות כאלו...אני מאמין שהאינטרנט השתדרג מאז. השאלה אם לרמה כזאת שאני יוכל להגיב בפורומים כמו FRESH דרך הפלאפון?

תודה רבה (:

נערך לאחרונה ע"י XpHunTeR בתאריך 20-05-2008 בשעה 22:42.
ישן 24-05-2008, 12:16
  Alon_hov Alon_hov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.07
הערה !!!

אז ככה...

יש WAP ויש DATA

החבילה שאתה מקבל ב WAP - 100MB - היא יחסית ענקית לשימוש רגיל בפורטל של סלקום למשל...
ורוב הסיכויים שלא תעבור את זה, אלא אם אתה גולש כלללללל היום - אבל בגדול מה שהם מציעים שם זה בעיקר שטויות, ותכנים להורדה בתשלום.. אולי אפשר להתעדכן ב YNET, אבל אתה לא יכול לגלוש "חופשי" לכל אתר שתרצה.... (מעניין אם זה תומך בפרש :-).

אבל !!!!
DATA - 100MB זה כלום!!! גלישה אינטרנטית היא הרבה יותר "כבדה" מהפורטל שלהם - ועל כל חריגה ב 1MB אתה תשלם סכום עתק !!! 10 ש"ח לכל 1MB חריגה !!!
עכשיו יש להם את התוכנית הזאת של 129 ש"ח לגלישה חופשית... ואז אתה יכול להשתמש בזה כבתור מודם למחשב נייד או גלישה בפלאפון האישי - לגבי המהירות וניתוקים .. אני ממש לא יודע.

לגבי מסנג'ר, ואיסיקיו, וג'ימייל - זה יכול להיות גם דרך WAP ! יש תוכנות שהחיבור שלהם הוא דרך iCellcom ואז אתה לא משלם על DATA.

נ.ב - קח כל מה שאמרתי בערבון מוגבל.. יכול שיש לי טעויות. אשמח אם יתקנו אותי.

אלון
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר