לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2008, 11:41
  משתמשת נקבה loc loc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.03
עוד פרטים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי loc שמתחילה ב "וירוס או בעיית חומרה?"

מעתיקה את מה שכתבתי בפורום ווינדואוז:

מספר רב מאד של תיקיות במחיצה אחת בכונן הקשיח שלי הפכו לקובץ לא מוגדר שגודלו 32KB. מה שאומר שאין גישה לקבצים שבתוכם.

במאפיינים של הכונן מצוין שיש רק 3-4 גיגה פנויים (כך היה לפני שהתחילה הבעיה - הכונן 120 גיגה) ובספירת הגודל של כל הקבצים שמופיעים במחיצה - יש רק כ70 גיגה(סכום הגיוני לפי כל הקבצים שאין גישה אליהם)

נסיון להעתיק את הקבצים הקיימים ידנית למקום אחר - גרם לחלק מהם להפגם, כאשר בדיסק המקור הם נפתחים בסדר גמור.

נסיון לגבות את כל הכונן דרך אקרוניס טרו אימג' - מסתיים בהודעת שגיאה על שגיאת מחיצה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תוכנת שחזור אחת שאמורה להיות טובה שניסיתי בינתיים לא מצאה כמעט כלום. וזה אחרי שמיד כשגיליתי את הבעיה ניתקתי את הארדיסק, והסתובבתי באיזורים של התיקיות האלו כך שלא נראה לי שחלף הרבה זמן מאז שהבעיה התחילה.

1. האם זה שנפח הכונן מראה שכביכול יש בו את כל הקבצים זה אומר שיש תקווה? (תמונות של הילדים שלי מיום הוולדם... אוי לי אם לא יהיה לי אותן)

2. בחיפוש בפורום אחר(לא מוצאת את זה כרגע) מצאתי תלונה דומה, והיתה שם הפניה לכאן. לעשות עם זה משהו? ומה? לא מבינה אנגלית בכלל.

3.מישהו נתקל בזה פעם? יש איזה משהו שאני יכולה להפעיל ולתקן בכונן או ללכת יותר על הכיוון של תוכנות שחזור?

עוד רעיונות תובנות מסקנות פתרונות לפני שאני שמה את הכונן בצד ומתחילה לחסוך כסף למעבדת שחזור... ממש לא רוצה להגיע לזה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר