לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2008, 12:27
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אובזרוור שמתחילה ב "סקופ : ברק התרצה לאכול לוקש וסוכם עי יותר לו למכור לכם לוקשים"

כמי שעוסק כאן באופן מתמיד בתעמולה אתה חייב להפנים ולהבין - יש גבול לכמות התעמולה שניתן להאכיל בה את הציבור. מאז שהצליחו לפני כשנתיים וחצי, למכור לציבור את הסחורה הפגומה שממשיכה לדבוק בכסא, הציבור התפכח!! זאת רואים באופן מתמיד בכל הסקרים (כולל אלו שמטעם משרדי היחצנות...) - התמיכה באספן, חובב המעטפות, לא מצליחה להתרומם מהשפל שאליו הגיעה לאחר "הנצחון" במלחמת לבנון השניה. אולמרט הוכיח שוב יכולתו כאשף פוליטי - ואין בזה כדי להפחית כמלוא הנימה משאט הנפש כלפיו ומהקלון שהוא מקבע בהמשך דבקותו במשרה. תאונת הטבע שקרתה עם בחירתו תסתיים במוקדם או במאוחר וכל שנותר לקוות שהעונש על אטימותו לרצון ורגשות הציבור יהיה מידתי לרמת הזלזול שהוא מפגין.

הודעתי זו היא חריג במובן זה, שלאחר שהבנתי מהות השתתפותך פה בפורום, אני נוהג עפ"י הכלל - עידוד טרולים/בוטים (ע"י התייחסות לשכפולי מסרוניהם) אין בו כל תרומה לפיתוח דיון מעניין.
ראה עצמך משוחרר ופטור מלהגיב לתגובתי זו...

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2008, 12:58
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אובזרוור שמתחילה ב "סקופ : ברק התרצה לאכול לוקש וסוכם עי יותר לו למכור לכם לוקשים"

הוא לא אכל לוקש. הוא ידע טוב מאוד מה הוא עושה. ברק לא רוצה לרוץ בזרועות פתוחות לבחירות עכשיו כי הסקרים לא מחמיאים לו די. עוד לא הצטברו מספיק מנדטים פוטנציאלים בקופה שלו. הוא חושב שהזמן יפעל לטובתו ואין דבר שהוא לא מוכן למכור בדרך לכיסא ראש הממשלה שהוא מדמיין את עצמו יושב בו.

לאהוד ברק אין את האינטיליגנציה להבין שהוא משחיר את עצמו ואת מפלגת העבודה בזה שהוא נותן יד להמשך שילטונו של איש המעטפות, אהוד אולמרט, אבל בעצם מה איכפת לאהוד ברק? הוא יהרוס את השמאל והמרכז הישראלי ואז יברח לחו"ל לעשות כסף בהרצאות וכשיחזור מינוס פלולה יספר לאזרחי ישראל כמה הוא למד וגדל כשהיה רחוק מהמדינה... רגע... לא היינו כבר בסרט הזה ?!

ישן 26-06-2008, 07:32
  משתמש זכר yrevach yrevach אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.05
Facebook profile
יועץ יקר

אני סוחר קראק קוקאין שגר ביפו ולאחרונה הודיעו לי שאני את נושא נגיף האיידס.
אחת מאחיותיי גרה בר"ג ונשואה לטרנסווסטיט. הוריי גרים בפ"ת ונעצרו ע"י המשטרה בגין גידול ומכירת חשיש.

הם מפרנסים את שתי אחיותיי האחרות שעוסקות בזנות בתל ברוך.
יש לי שני אחים, אחד מריץ מעצר עולם בכלא ב"ש על רצח כפול והשני יושב לפני משפט על פדופיליה.

אני עומד להתארס לבחורה חמודה ש-"עובדת" ליד מתחם הבורסה.
הבעיה שלי היא זאת ...

חשוב לי מאוד שהארוסה שלי תכבד את המשפחה שלי, ואני בוודאי רוצה להיות לגמרי כן איתה.

לכן אני שואל...

האם רצוי שאספר לה שיש לי בן דוד שתומך באהוד אולמרט ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר