לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2008, 15:59
  אאסף אאסף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי THDUR שמתחילה ב "אבל הספרינטים בימי סיירות זה..."

אוקי אני ינסה להבהיר לכם כמה דברים:
עשיתי יום סירות ואני יתן לך תשובות יותר מסודרות מהניסיון שלי בגיבוש מטכל ו669

mikemol- בקשר לריצות ארוכות שהתאמנתה עליהם... אי אפשר להגיד שזה לא יעזור לך כי זה שיפר לך את הכושר וזה עובדה
חשוב לשלב בין הריצות הארכות לספרינטים .. אבל לא נורא עדין יש לך זמן
אם "מי שעשה רק ספרינטים יאכל אותך בלי מלח"? אז לא
ספרינטים זה בראש
מי שבא עם כושר ממש טוב כבר הרוס לגמרי אחרי נגיד 6 ספרינטים ומי שבא לא מוכן בכלל יהיה הרוס אחרי 3 ספרינטים
אז מה הקטע? ביום סירות בכול סט נגיד יש 15 ספרינטים .. אז תגיד לי אתה מה יותר חשוב כושר או ראש
כי גם מי שבא מוכן וגם מי שלא יהיו הרוסים לגמרי רוב התרגיל ככה שהדרך הכי טובה להתכונן זה להכיר תהרגשה ואיכשהו להתרגל אליה או לפחות להכיר אותה פעם ראשונה לפני היום סירות
אני ממליץ לך להתאמן עם חברים והכי עדיף כושר קרבי (בגלל מאמן שבאמת מבין ולא רק טיפים מאינטרנט שבעצם לפני חצי שנה כולנו ההינו באותו מצב כמו שלך) שזה יתן לך ניסיון ותוכל להשוות את התגבות שלך לשאר אנשים פחות או יותר באותה רמה או ברמה גבוהה יותר ממך

בקיצור מה שאני ממליץ לך זה לך לכושר קרבי תמצא קבוצה עד יום ראשון (לא משנה ממש איזה)
ותשלב ריצות ארוכות וספרינטים באימון אחד אימון זה שעה וחצי? 45 45 (כמובן שעם הפסקות למנוחה אבל הבנתה תכוונה

kingo 17 אני לא יודע מאיזה ניסיון אתה מדבר
אבל בתור אחד שהשתתף ב2 גיבושים הם כולם ספרינטים בלי ריצה ארוכה אחת בכלל
אלה אם כן מחשיבים את המסע שזה הליכה מהירה
אז שיהיה ברור .. יום סירות וגיבושים רק ספרינטים (אבל מה לעשות שכושר בונים בריצות ארוכות)

THDUR נכון היום סירות והגיבושים יהיו על חול ים... תגיד שזה לא הוגן אבל זה מה יש
אבל בכול מקרה לא בריא להתאמן רק על ים מי שמתכוןן לעשות את זה מסתכן בשברי מאמץ שיגרמו לו להיות מקוקע לכמה חודשים

אבל בכול מקרה ממולץ כמה פעמים להתאמן בים רק כדי לדעת את ההרגשה

מקווה שעזרתי ושבת שלום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2008, 22:58
  teta teta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mikemol שמתחילה ב "ריצות ארוכות מול קצרות"

אל תדאג. זה שאתה רץ ריצות ארוכות זה מעולה, וממש ממש לא נזרק לפח, בזכות זה אתה בכושר
(אמנם היה עדיף לשלב באימונים גם ספרינטים, אבל לא נורא)

ואחד הדברים הכי חושבים לעשות זה אינטרוולים, שעובדים על יכולת התאוששות של הגוף, שזה בידיוק מה שצריך.אז זה מעולה

בשבועיים שנאשרו לך תשלב כמה ספרינטים שתוכל באימונים, וחשוב מאוד לישון כמו שצריך, בשבוע האחרון להוריד עצימות ולנוח

ובסוף,לא משנה כמה אתה בכושר או לא, כולם מגיעים לשעת שבירה מתישהו, והעיקר זה לא בכמה זמן רצת את הבר-אור, או כמה מהר רצת בספרינט, אלא איך אתה מתמודד עם המצב והמשימות והסביבה שאתה בקנטים, על זה בייחוד עם מסתכלים.
ומבחינת כושר אתה יכול להיות רגוע, מצב בהחלט טוב אם אתה נוהג לרוץ ריצות ארוכות כאלה, אתה בכושר מספק בהחלט

המון בהצלחה, הכול בראש!
ישן 06-07-2008, 19:36
  pougachman pougachman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mikemol שמתחילה ב "ריצות ארוכות מול קצרות"

1. כבר התאמנת אז זה לא ממש משנה אם כדאי היה לשנות את האימונים, לגוון, להוסיף.
2. רצת ושיפרת את הכושר הגופני שלך כלומר: העלת את הסף האנאירובי שלך ובנוסף קיצרת את זמני ההתאוששות שלך או בפשטות - תתחיל להתנשף ולפגוע במסת השריר בגוף לאחר יותר זמן, תתאושש ממאמץ עצים מהר יותר.
כמובן שעדיף כן לשלב אימוני ספרינטים, מתגברות, אינטרוולים קצרים, אימוני עליו וכו'.
למרות הסיסמא ש"הכל בראש" עדיין יש יתרון למי שמגיע עם יכולת להזרים את החמצן לראש (זאת אומרת בכושר).
4. אם אחרי 5 ריצות היית גמור טוטלית זה מצוין, השקעת בספרינטים.
5. כולם ירגישו "גמורים" אם הם באמת משקיעים מאמץ, מי שמגיע בכושר טוב יותר יוכל גם להתאושש מהר יותר פיזית וזאת בלי קשר לכמה חזק הוא מנטלית
3. בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר