לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2008, 14:52
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
מליארדר לסטודנט בהרצאה:"לך קיבינימאט"

ציטוט:
חילופי דברים בוטים כמעט התפתחו היום (ב') בצהריים לכדי תגרה באוניברסיטת תל-אביב בין ארקדי גאידמק לאחד הסטודנטים. זאת לאחר שהסטודנט שאל את המיליארדר, שביקר באוניברסיטה במסגרת שבוע המעורבות הפוליטית, כמה כסף עשה בעסקת הנשק באנגולה, והאם הוא עדיין סוחר בנשק.

אחרי ריב שהתפתח בין גאידמק לבין הסטודנט, שבמהלכו אמר לו גאידמק מספר פעמים לסתום את הפה וכינה אותו "טיפש שלא מבין שום דבר ממה שהוא שואל", אמר גאידמק לסטודנט "לך קיבינימט ואל תפריע לי".

גאידמק נשאל ע"י "גלובס" לגבי מצב נכסיו בישראל ועל עלייתו לכותרות בימים האחרונים. הוא בחר להגיב רק לעניין רדיו 99: "מה שהרשות עשתה זה פשוט אנטי דמוקרטי. הם חשבו שדרך הרדיו אקדם את המצע הפוליטי שלי, אך מה שבעצם עשו זה למנוע מהציבור רדיו מעולה שהיה באוויר ושעשיתי בו דברים נהדרים".

document.write('')
לגבי שאר החברות שלו אמר גאידמק: "זה החדשות של אתמול, והעיתונים היום רק משבחים אותי. הרגלתי את המשקיעים בשנתיים האחרונות לדברים טובים, וכשיש כמה דברים רעים, אז מיד שוכחים, אבל העיתונים היו כולם אומרים (השגיאה במקור - י.נ) "גאידמק הוא טוב לישראל".

http://www.globes.co.il/news/articl...359055&fid=1752

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2008, 18:25
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
"שאלה שמעוררת חשד"???...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "בגלל השאלה..."

תגיד לי, על מה אתה מדבר????......
מעוררת חשד?..

זה שזה לא לרוחו שמדובר בקהל שבכל זאת קצת חושב ולא מזיר ריר למראהו, קהל שיש בקרבו גם כאלה ש"מעיזים" לשאול שאלות ולא רק להנהן בהכנעה למראה ה"גביר" זה כנראה מצב שמר ארקאדי כנראה עדיין לא ממש מורגל אליו...
זכותו של כל אחד לשאול את מי ששם פניו לעבר הפוליטיקה הישראלית ומעוניין להבחר לכנסת (למרות שעד עכשיו לא ממש הבנתי ממנו חד משמעית מה הוא רוצה) כל שאלה שתעלה במוחו !
אם זו היתה שאלה שעוסקת בהעדפותיו המיניות ניחא, אבל שאלה שעוסקת בעברו, קשריו ומקורות המימון שלו היא לגיטימית לחלוטין (אולי לא ברוסייה אבל כאן בהחלט שכן).

אולי את ארקדי זה "משום מה" מטריד.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר