לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2008, 16:48
צלמית המשתמש של אור - ors
  משתמש זכר אור - ors אור - ors אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
המלצה תשובה למעבירי מכתבי-שרשרת

נמצא באינטרנט:

ציטוט:
חברים יקרים, שלום!

ברצוני להודות לכם מקרב לב על כל מכתבי השרשרת שהעברתם לי בשנים האחרונות. בזכותכם, חיי השתנו ללא היכר. ראו כיצד:
  • אני לא משתמש יותר בכספומטים מחשש שהפנלים שלהם מזויפים, מה שיגרום לכרטיס שלי להבלע ומישהו יחגוג לי על החשבון.
  • אני לא שותה קוקה קולה לאחר שגיליתי שניתן לנקות באמצעותה צנרת ביוב ולהמיס מסמרים.
  • אני לא הולך למועדונים ובתי קולנוע מתוך פחד שמישהו יתקע לי בתחת מחט נגועה.
  • אני מסריח כמו כלב לאחר שהפסקתי להשתמש בדיאודורנטים משום שהם גורמים לסרטן בבית השחי.
  • אני לא עונה לטלפונים, מחשש שמישהו יעלה לי על הקו ואצטרך לשלם הון עתק, משום שהזבל שיעשה את זה, יתחיל להתקשר לונצואלה, אוגנדה, סינגפור ומיקרונזיה.
  • אני לא אוכל חצי מהמוצרים שיש על המדף, משום שמעודף האסטרוגנים שבהם אני בטוח שהעדפתי תשתנה.
  • הפסקתי להשתמש במיקרוגל במקום לחכות שהמכשיר יתפוצץ לי בפנים ברגע שאני אפתח אותו.
  • אני לא פונה לשירותי רפואה - במקרה הטוב הם לא מחטאים את הציוד שלהם. במקרה הגרוע, הם עושים ניסויים בבני-אדם.
  • תרמתי את כל כספי להצלת הילדה אמילי ברוס שחולה במחלה סופנית משנת 1995. אגב, כנראה שהמחלה הזאת גורמת לעצירה מוחלטת, משום שהכלבה נשארת בת 7 מאז.
  • כמעט מתּי מרעב בזמן שישבתי כמו דביל מול המחשב בציפיה שמייקרוסופט או אמריקה אונליין ישלחו לי את ה-50,000 דולר על כך שהשתתפתי במחקר המטומטם שלהם.
  • לא זכיתי בעשרות מיליונים בלוטו, לא קיבלתי פרארי ולא הצלחתי עם נערת חלומותיי, למרות שהעברתי לכל מי שאני מכיר את מכתב המנטרה המזובל ששלח לי הנבל הזה דלאי לאמה.
  • שלחתי יותר מ-500 החתמות נגד הבנייה בעמק הצבאים, מה שלא הפריע ללופוליאנסקי המטומטם לטחון אותם לאבקה דקה ולשים קצוץ על כל הקריאות לריאה ירוקה.
שימו-לב!

אם לא תשלח את הדרעק הזה ל-276 אנשים ב-44.4 השניות הבאות, עד השעה 17:50 תחרבן עליך יונה. יותר מכך, היא תחרבן עליך כל יום במשך 10 השנים הקרובות!

נערך לאחרונה ע"י אור - ors בתאריך 12-07-2008 בשעה 17:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר