לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2008, 14:43
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
מידע מתנחל הוא זה שחיסל את המחבל עם הטרקטור ועצר את מסע הרצח

http://news.nana10.co.il/Article/?A...=563874&sid=126
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3563143,00.html
לפני ארבעה חודשים הרג סרן דוד שפירא את המחבל שביצע את הפיגוע במרכז הרב בירושלים, היום היה זה גיסו משה פלסר שירה לעבר המחבל שביצע את פיגוע הדריסה במרכז העיר

פלסר הלך ברגל במרכז ירושלים וכשהבחין במחבל - לקח אקדח משוטר שהיה במקום ויחד עם שוטר היס"מ ירה לעבר המחבל והרג אותו.

-------------------------------------
ראו שם תגובה 14 בנענע:
החייל המתנחל (טירון באגוז, גולני) הוא גיסו של הקצין המתנחל שחיסל את המחבל בישיבת מרכז הרב.
למה זה חשוב?
כי האנשים הגיבורים האלו הם אלו שישכבו על הגדר כשהערבים יבואו לעשות בנו לינצ' !!
הם אלו שמגינים על המדינה יומם וליל והיחידים היום שמוכנים למות למען הארץ ולמען העם כפוי הטובה הזה.

ומה אנחנו נותנים להם בתמורה?
מחכחים ידינו בהנאה למראה פינויים המביש מגוש קטיף ב"רגישות ונחישות".
שמחים על כך ש"הנה, החזרנו לכם על רצח רבין!"
קוראים לגירוש כל המתנחלים באשר הם ולהריסת ישוביהם.

אני לא אתפלא אם אותו בולדוזר בו נהג המחבל הוא אותו בולדוזר באמצעותו הרסו את בתיהם של האנשים המופלאים האלו בגוש קטיף!

אולי הגיע הזמן שהם באמת יקחו יוזמה ויעצרו בעצמם את הבולדוזרים תאבי ההרס???

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 02-07-2008 בשעה 14:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2008, 00:04
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "מה לעשות שככה זה (ברוב המקרים)?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
דווקא הבחור הזה, מתנחל או לא, ממחיש את מה שטוב בציבור הימני - ורע בשמאלי.

אתה קשקשן...כאילו חסר שמאלנים שלחמו במחבלים.....כל הדיון כאן (והיו כבר כאלה בפורום בעבר) הוא מטופש, כל מי שמכיר את ההיסטוריה וגם כל מי שהיה חייל בשנים האחרונות יודע היטב (אתה כנראה לא מכיר את הראשון ולא היית באחרון..), יש לוחמים וגיבורים מכל קצוות הקשת הפוליטית ואפילו רבים. יש הרבה גיבורים ימנים, והרבה גיבורים שמאלנים וכמובן הרבה מהמרכז...המציאות היא הרבה יותר מורכבת מאיזה פתק שמים בקלפי וגם מאיזה שכונה גדלת..
אני ממש לא מבין זאת, הרי מספיק לפתוח ספר או לבקר כמעט בכל בסיס בשביל לדעת זאת...

ישן 06-07-2008, 20:19
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
אני מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "לחיות בעבר?....איזה עבר,..."

אתה אכן צודק, יש גם לוחמים מהשמאל ביחידות הקרביות כמו שיש אנשי ימין.
אם כי מבחינת הכמויות היחס השתנה לאין ערוך בשנים האחרונות והדוגמא הבולטת היא מספר הקיבוצניקים מסיימי קורס הטייס האחרון, אני זוכר מה היה מספרם בשנות השבעים,
אז מהבחינה הזאת הפטריוט צודק, קרה שינוי מהעבר.
אבל בוא נעזוב את המספרים, כאן כולנו יחד ימין ושמאל. אין הבדל בניהם.
אבל יש תחום שבו בכל זאת יש הבדל. תחום שבו פועלים רק ואך ורק שמאלנים. שם אין לא היה ולא הווה שום איש ימין. לפירוט ראה באשכול זה הודעה מס' '24 שלי.
שום שמאלני לא הצליח להסביר לי את התופעה המדהימה הזאת.
בתורת הסטטיסטיקה אפשר ללמוד על התפלגות נורמאלית ולא נורמאלית.
בנושא המדובר אין התפלגות כלל. זה 100% שמאלנים, 0% ימנים.
איך זה יתכן? זהו בפירוש הרס תורת הסטטיסטיקה. לא מה שלימדו אותנו.
אני שואל אותך כי אתה אחד הבודדים בפורום שמזדהה עם השמאל ויתכן ותוכל להנפיק לנו הסבר.
עד היום כל שמאלני ששאלתי הפגין צביעות אופיינית והתעלם מהשאלה בחן.
עד שפגשתי אותך, שלא חושש להתמודד עם דילמות מביכות. אנא הושיע נא והשכל אותנו.

נערך לאחרונה ע"י jumbo בתאריך 06-07-2008 בשעה 20:30.
ישן 06-07-2008, 22:57
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "אני מסכים איתך"

הצלחת ליצר טעות כמעט בכל שורה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jumbo
אתה אכן צודק, יש גם לוחמים מהשמאל ביחידות הקרביות כמו שיש אנשי ימין.
אם כי מבחינת הכמויות היחס השתנה לאין ערוך בשנים האחרונות והדוגמא הבולטת היא מספר הקיבוצניקים מסיימי קורס הטייס האחרון, אני זוכר מה היה מספרם בשנות השבעים,
אז מהבחינה הזאת הפטריוט צודק, קרה שינוי מהעבר.

אין שום מדד שיכול להגיד לך כמה מהלוחמים הם שמאלנים וכמה ימנים, בטח שלא מדד ה"כמה קיבוצניקים יש בקורס טייס" גם בגלל שטייס הוא לא מדד טוב בכלל למה שקורה ביחידות הקרביות (בידיוק כפי שתותחנים לא וגולני לא ונ.מ לא ואף יחידה לא יכולה לתת מדד ליחידות האחרות.) בנוסף לכך אחת הסיבות היותר עיקריות לעובדה שיש פחות קיבוצניקים מאשר בשנות ה-70 היא שקיבוצים היום זה ממש לא מה שהיה פעם ובאופן כללי השוואה בין שנות ה70 לעכשיו בכל דבר היא חסרת משמעות כמעט לחלוטין.

אבל בוא נעזוב את המספרים, כאן כולנו יחד ימין ושמאל. אין הבדל בניהם.

עזבתי.

אבל יש תחום שבו בכל זאת יש הבדל. תחום שבו פועלים רק ואך ורק שמאלנים. שם אין לא היה ולא הווה שום איש ימין. לפירוט ראה באשכול זה הודעה מס' '24 שלי.
שום שמאלני לא הצליח להסביר לי את התופעה המדהימה הזאת.
בתורת הסטטיסטיקה אפשר ללמוד על התפלגות נורמאלית ולא נורמאלית.
בנושא המדובר אין התפלגות כלל. זה 100% שמאלנים, 0% ימנים.
איך זה יתכן? זהו בפירוש הרס תורת הסטטיסטיקה. לא מה שלימדו אותנו.
אני שואל אותך כי אתה אחד הבודדים בפורום שמזדהה עם השמאל ויתכן ותוכל להנפיק לנו הסבר.
עד היום כל שמאלני ששאלתי הפגין צביעות אופיינית והתעלם מהשאלה בחן.
עד שפגשתי אותך, שלא חושש להתמודד עם דילמות מביכות. אנא הושיע נא והשכל אותנו.

לא נתייחס שורה שורה אלא באופן כללי - דבר ראשון כפי שכבר כתבתי לך בהודעה הקודמת - לא מדובר במאות ובאופן כללי מההתנסחות שלך עוד ניתן להסיק שמי שהוא שמאלני ובאקדמיה אז הוא נגד ישראל. על כל הבודדים האלו שעושים הרבה רעש יש הרבה מאוד אנשי אקדמיה שמייצגים את המדינה בכבוד (בעיקר בכך שהם מתעסקים במה שהם מתמחים בו ועושים את זה יותר טוב מאחרים) והם באים גם מהשמאל וגם מהימין.

בנוסף לזה הרשה לי לחדש לך, יש גורמים בימין הקיצוני שפועלים בעיקר בארה"ב במטרה לגרום ליהודים אמריקאים להפסיק לתרום למדינת ישראל ולתרום לגוף שמטרתו הוא להפיל את מדינת ישראל ולהקים את "מדינת יהודה", אז הנה, כבר שברתי לך את הסטטיסטיקה של ה100%

דבר נוסף, אני לא צריך ולא מרגיש צורך לתרץ בשביל אנשים אחרים, אם תעשה סקר בארץ ותשאל מי חושב שהמרצים שמארגנים חרם על ישראל עושים בצדק אני בטוח שהסקר יניב תוצאות מאוד נמוכות למי שבעד.
כמו שאמרתי בעבר - אנשים כמו אילן פפה לא מייצגים בשום צורה את השמאל הישראלי, מדובר באדם שמייצג הן בדעותיו ואין בתפיסתו את העם הפלסטינאי - מדובר סך הכל בפלסטיני דובר עברית.

ואם עוד לא הייתי ברור מספיק, ואתה לא חושב שעניתי על השאלה בלי להתחמק ממנה או בלי ש"התמודדתי עם דילמות מביכות" (לא שהבנתי בידיוק איזה דילמות מביכות אמורות להיות לי מהתנהגות של אדם אחר) אז בוא אני אשאל אותך שאלות בחזרה (שמן הסתם התשובות ברורות ואין צורך שתענה עליהן, זה רק לצורך המחשה):

איך אתה, בתור ימני, מתמודד עם זה שיש ימנים שקוראים לשים סוף למדינת ישראל ולהקים את מדינת יהודה?

איך אתה, בתור יהודי (ולא משנה ימין שמאל, חילוני דתי), תומך באחמניג'ד ונפגש איתו בטהארן בזמן שיתר העולם מחרים אותו? (אז מה אם זה לא אתה הלכת, הרי אתה יהודי והם יהודים, זה לא גורם לך להתמודד עם דילמות מביכות?)

ישן 07-07-2008, 07:41
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הצלחת ליצר טעות כמעט בכל..."

* "לא נתייחס שורה שורה אלא באופן כללי - דבר ראשון כפי שכבר כתבתי לך בהודעה הקודמת - לא מדובר במאות ובאופן כללי מההתנסחות שלך עוד ניתן להסיק שמי שהוא שמאלני ובאקדמיה אז הוא נגד ישראל. על כל הבודדים האלו שעושים הרבה רעש יש הרבה מאוד אנשי אקדמיה שמייצגים את המדינה בכבוד (בעיקר בכך שהם מתעסקים במה שהם מתמחים בו ועושים את זה יותר טוב מאחרים) והם באים גם מהשמאל וגם מהימין." - נכון, מדובר בקומץ. אבל הקומץ הזה גורם נזק אדיר למדינת ישראל. מעניין שאין אנשי ימין שפועלים נגד המדינה, רק אנשי שמאל. משום מה אתה מתעלם באלגנטיות מהנקודה הזאת.

* "בנוסף לזה הרשה לי לחדש לך, יש גורמים בימין הקיצוני שפועלים בעיקר בארה"ב במטרה לגרום ליהודים אמריקאים להפסיק לתרום למדינת ישראל ולתרום לגוף שמטרתו הוא להפיל את מדינת ישראל ולהקים את "מדינת יהודה", אז הנה, כבר שברתי לך את הסטטיסטיקה של ה100%" - מדינת יהודה לא באה להחליף את מדינת ישראל, אלא לקום לצידה. ומי שקורא לתמוך בה לא קורא לחרם על ישראל כי היא "כובשת", "מדכאת", "מנשלת", "רוצחת"...

* "דבר נוסף, אני לא צריך ולא מרגיש צורך לתרץ בשביל אנשים אחרים, אם תעשה סקר בארץ ותשאל מי חושב שהמרצים שמארגנים חרם על ישראל עושים בצדק אני בטוח שהסקר יניב תוצאות מאוד נמוכות למי שבעד. כמו שאמרתי בעבר - אנשים כמו אילן פפה לא מייצגים בשום צורה את השמאל הישראלי, מדובר באדם שמייצג הן בדעותיו ואין בתפיסתו את העם הפלסטינאי - מדובר סך הכל בפלסטיני דובר עברית." - שוב, ייתכן. אבל המיעוט הזה גורם לישראל נזק עצום. והמיעוט הזה, גם אילן פפה, מיצגים חלקים גדולים בשמאל הישראלי, גדולים יותר ממה שנוח לך להודות.

* "איך אתה, בתור ימני, מתמודד עם זה שיש ימנים שקוראים לשים סוף למדינת ישראל ולהקים את מדינת יהודה?" - אין לי בעיה עם מי שרוצה להקים מדינה יהודית נוספת.

* "איך אתה, בתור יהודי (ולא משנה ימין שמאל, חילוני דתי), תומך באחמניג'ד ונפגש איתו בטהארן בזמן שיתר העולם מחרים אותו? (אז מה אם זה לא אתה הלכת, הרי אתה יהודי והם יהודים, זה לא גורם לך להתמודד עם דילמות מביכות?)" - נטורי קרתא, בהנתגדותם לקיומה של מדינה יהודית, נכנסים למחנה שלך, לא שלנו... הבעיה היא שלך, לא שלנו...

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 08-07-2008, 09:24

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "* "לא נתייחס שורה שורה אלא..."

ציטוט:
* "לא נתייחס שורה שורה אלא באופן כללי - דבר ראשון כפי שכבר כתבתי לך בהודעה הקודמת - לא מדובר במאות ובאופן כללי מההתנסחות שלך עוד ניתן להסיק שמי שהוא שמאלני ובאקדמיה אז הוא נגד ישראל. על כל הבודדים האלו שעושים הרבה רעש יש הרבה מאוד אנשי אקדמיה שמייצגים את המדינה בכבוד (בעיקר בכך שהם מתעסקים במה שהם מתמחים בו ועושים את זה יותר טוב מאחרים) והם באים גם מהשמאל וגם מהימין." - נכון, מדובר בקומץ. אבל הקומץ הזה גורם נזק אדיר למדינת ישראל. מעניין שאין אנשי ימין שפועלים נגד המדינה, רק אנשי שמאל. משום מה אתה מתעלם באלגנטיות מהנקודה הזאת. כתבת שאני מתעלם, למרות שלא התעלמתי בכלל, ראית שלא התעלמתי אבל לא מחקת, כי מה איכפת לך לרשום שקרים? אולי מישהו יראה רק את ההודעה שלך ולא שלי. הקומץ הזה לא גורם לנזק אדיר כמו שאתה מנסה להציג, א. יש מספיק אנשים ששונאים אותנו גם ככה, עוד בנאדם פחות בנאדם לא יזיז אותם מדעתם. ב. יש מספיק אנשים שאוהבים אותנו ולא נותנים לאדם אחד או אפילו "מאות" להזיז אותם מעמדתם.

* "בנוסף לזה הרשה לי לחדש לך, יש גורמים בימין הקיצוני שפועלים בעיקר בארה"ב במטרה לגרום ליהודים אמריקאים להפסיק לתרום למדינת ישראל ולתרום לגוף שמטרתו הוא להפיל את מדינת ישראל ולהקים את "מדינת יהודה", אז הנה, כבר שברתי לך את הסטטיסטיקה של ה100%" - מדינת יהודה לא באה להחליף את מדינת ישראל, אלא לקום לצידה. ומי שקורא לתמוך בה לא קורא לחרם על ישראל כי היא "כובשת", "מדכאת", "מנשלת", "רוצחת"...מדינת יהודה היא רעיון הזוי שלא יתממש לעולם אך נועד להסיט תרומות של יהודים מהעולם שבמקום שיגיעו למדינת ישראל יגיעו לרעיון ההזוי הזה, זה שאתה תומך בו עדיין לא הופך את זה למשהו שלא פוגע במדינת ישראל. הריי כל הדיון פה הוא חסר משמעות - לא משנה מה אני ארשום אתה הריי לא תסכים לקבל את זה שמעשיהם של המימין הקיצוני פוגע באותה מידה, אם לא יותר אפילו מהשמאל הקיצוני - בניגוד אלייך אני תומך בצורה מלאה במדינת ישראל, בלי להבדיל מה השיוך הפוליטי של מי פוגע במדינה. (או במילים אחרות: אני מתנגד לשמאל הקיצוני בידיוק כפי שאני מתנגד לימין הקיצוני - אך בשני המקרים אני לא חושב שנכון "להשתיק" אותם)

* "דבר נוסף, אני לא צריך ולא מרגיש צורך לתרץ בשביל אנשים אחרים, אם תעשה סקר בארץ ותשאל מי חושב שהמרצים שמארגנים חרם על ישראל עושים בצדק אני בטוח שהסקר יניב תוצאות מאוד נמוכות למי שבעד. כמו שאמרתי בעבר - אנשים כמו אילן פפה לא מייצגים בשום צורה את השמאל הישראלי, מדובר באדם שמייצג הן בדעותיו ואין בתפיסתו את העם הפלסטינאי - מדובר סך הכל בפלסטיני דובר עברית." - שוב, ייתכן. אבל המיעוט הזה גורם לישראל נזק עצום. והמיעוט הזה, גם אילן פפה, מיצגים חלקים גדולים בשמאל הישראלי, גדולים יותר ממה שנוח לך להודות. - באמת? הם מיעוט כזה גדול? אז ספר לי בבקשה כמה מנדטים קיבלה חד"ש בבחירות האחרונות, תוריד משם את כל הערבים ואז אמור לי כמה יהודים הצביעו למפלגה שמאלנית קיצונית.

* "איך אתה, בתור ימני, מתמודד עם זה שיש ימנים שקוראים לשים סוף למדינת ישראל ולהקים את מדינת יהודה?" - אין לי בעיה עם מי שרוצה להקים מדינה יהודית נוספת. אז אתה לא טוב יותר מאותם פרופסורים - הקמת "מדינה יהודית נוספת" כמו שאתה מכנה אותה זה בידיוק מה שיביא לכך שבמזרח התיכון לא תהיה מדינה ליהודים.

* "איך אתה, בתור יהודי (ולא משנה ימין שמאל, חילוני דתי), תומך באחמניג'ד ונפגש איתו בטהארן בזמן שיתר העולם מחרים אותו? (אז מה אם זה לא אתה הלכת, הרי אתה יהודי והם יהודים, זה לא גורם לך להתמודד עם דילמות מביכות?)" - נטורי קרתא, בהנתגדותם לקיומה של מדינה יהודית, נכנסים למחנה שלך, לא שלנו... הבעיה היא שלך, לא שלנו...
בתור אחד שכל תגובה שניה שלו לאנשים היא "ילד, תלמד לקרוא" כדאי מאוד שתסתכל מעט במראה לפני שאתה מאשים אחרים - אם היית קורא את מה שכתבתי היית רואה שכתבתי בפירוש ש"נטורי קרתא" לא קשורים לימין ולשמאל בישראל ואפילו לא לחרדים וחילוניים. אבל התגובה שלך דווקא טובה - היא מראה שאתה לא מבין כלום בהיסטוריה של מדינת ישראל, במיוחד לא בסיבות להקמתה ובביקורת שהועלתה מהמחנות השונים ביהדות העולם. אתה גם לא מבין לחלוטין את טענות השמאל הקיצוני אם אתה משווה אותם לנטורי קרתא - אז בקיצור, כפי שאתה נוהג לכתוב הרבה בזמן האחרון - ילד, לך לקרוא איזה ספר ותלמד לפני שאתה כותב שטויות.

ישן 08-07-2008, 09:39
צלמית המשתמש של הפטריוט

קשה לך עם העובדות, אז אתה מתחמק?
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "[QUOTE=הפטריוט]* "לא נתייחס..."

א. הקומץ הזה גורם לנזק גדול מכפי שאתה חושב - ולו מפני שאלו "יהודים", בבחינת "אם היהודים אומרים את זה על עצמם, אז כנראה שזה נכון". ושוב, אתה מתעלם, ומעדיף לתקוף את "קיצוני" הצד השני. נכון, יש אוהבי ישראל רבים, שלא משנה מה יקרה הם ימשיכו לאהוד ולאהוב ולתמוך - אבל יש הרבה יותר חסרי דיעה בנושא, ואויבי ישראל אלו עוזרים להם לגבש דיעה על ישראל - "כובשת", "פושעת", "רוצחת", "מדכאת" - כביכול "מבפנים". זה הנזק שהם גורמים לנו. לא נוח לך עם זה, אז אתה מתעלם. ברור.

ב. כמה כספים כבר מועברים ל"מדינת יהודה"? מישהו בכלל מקדם את הרעיון הזה בימינו אלה? מדוע אתה נתפס לאנקדוטה מלפני עשור וחצי? ונכון, אני לא אסכים לקבל את דיעותיך המוטעות כתורה מסיני. אבל אני, בניגוד אליך, לא חושב שצריך לסתום את פיך או לצנזר אותך.

ג. חד"ש היא מפלגת השמאל היחידה? שכחנו את מרצ, העבודה, קדימה?

ד. שוב מדינת יהודה. אנקדוטה מלפני 15 שנה. אתה פתטי, אתה יודע?

ה. מי שלא מבין, אבל מתיימר להיות חכם דגול במיוחד, זה אתה, לא אני. גם נטורי קרתא וגם השמאל החילוני מתנגדים לקיומה של מדינה יהודית-ציונית. גם אלה וגם אלה נפגשים עם מחבלים, מרצחים וצוררים. אחדות דעים מופלאה. הם לא שייכים למחנה שלי. מבחינתי, גם אלה וגם אלה לא שייכים בכלל לעם שלי. הם קרובים יותר לדעותיך מאשר לדעותי.

אז, ילד, נצל את החופש הגדול ולמד היסטוריה.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 08-07-2008, 09:58

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "קשה לך עם העובדות, אז אתה מתחמק?"

ילדון, לי אין חופש גדול, מצטער שלא אוכל להיות פה כל החופש בקייטנה שהקמת לעצמך.

אינני מתקחמק משום דבר, אתם פשוט ממשיכים לתת את אותם טענות מפגרות שוב ושוב ואתם גורסים ש100% מהאנשים שיוצאים נגד ישראל בתקשורת הם שמאלנים - אז איך בידיוק אני אמור לסתור את הטענה המגוחכת בלי להביע טענות שמוכיחות את ההפך?

מרץ והעבודה אינן מפלגות שמאל קיצוני - ולכן אינן קשורות למה שכתבתי. אם מבחינתך כל שמאל הוא שמאל קיצוני אז אתה בבעיה, לא אנחנו.

קדימה היא לא מפלגה שמאלנית, רוב חבריה הם פורשי ליכוד וסביר להניח שיחזרו לשם. ברור שלימין נוח להגדיר את המפלגה הכושלת הזאת כמפלגת שמאל- במציאות המפלגה הזאת משותקת מכל הצדדים היא לא מייצגת בשום צורה לא את השמאל ולא את הימין ובטח שלא את המרכז - היא מייצגת את עצמה ועושה את זה בצורה גרועה.

המרכז (הימין הציוני והשמאל הציוני, הקבוצה שבתוכה אני מחשיב את עצמי) תומכים במדינה ציונית יהודית, אמנם ההגדרות משתנות מאדם לאדם, אך הפערים הם קטנים ממה שאתה חושב.

מבחינתי הדיון הזה בא על סופו, אין לי זמן להמשיך אותו והכל מתחיל לחזור על עצמו - אתה יכול להמשיך אותו אם אתה רוצה, אני לא רואה סיבה להמשיך, לא נראה לי שיהיו פה איזה שהם חידושים.

ישן 07-07-2008, 14:15
  jumbo jumbo אינו מחובר  

תשובה עניינית לא קיבלתי. אילן פפה הוא טיפה בים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הצלחת ליצר טעות כמעט בכל..."

הדוגמה שלי לגבי הטייסים היתה משום שאת המספרים הללו אני מכיר יותר מאחרים. לא היתה לי כוונה להמעיט מתרומת מגזר זה או אחר, אלא להבהיר שפטריוט צדק בקביעתו שחל שינוי מהעבר.
דווקא התכוונתי להדגיש את זכותם של הקיבוצניקים שבעבר היו המגזר הגדול בקרב הטייסים ולמיטב ידיעתי גם ביתר היחידות המובחרות.
זה לא סוד שבשנים האחרונות חל גידול עצום באחוז חובשי הכיפות בכל היחידות הלוחמות ובהכרח זה בא על חשבון מגזרים אחרים. כידוע לך אי אפשר לעלות מעל 100 אחוז. ואם מזגר אחד נוטל יותר אחוזים, אזי האחוזים שנותרים לאחרים יורד בהתאם.
בכל שנותי בצבא הקיבוצניקים היו מיטב ומירב מפקדי ופיקודיי.
היום הם עדיין מיטב אבל לדאבוני כבר לא מירב.
אפילו מזכיר התנועה הקיבוצית, גברי בר גיל יצא בקריאה לצעירי הקיבוצים לחזור למקורות, להתגייס ליחידות המובחרות ולצאת לקצונה.
אז פטריוט ללא ספק צדק. אם אתה עדיין לא משוכנע פנה לבר גיל. הוא יסביר לך ברחל ביתך הקטנה.

לגבי הנושא השני אתה משום מה מתחבא מאחורי אילן פפה. מה עם כל האחרים?
חיים בראשית, למשל, נעלב עד לשד עצמותיו... לב גרינברג קיבל שבץ. תדי כ"ץ הפסיק לנשום. שמחה פלפן קיבל עצירות לא מובנת. ועוד רבים אחרים שהפכו להסטוריונים חדשים ופוסט ציונים נעלבו.
לא ראויים ליחס מצידך? הם לא בני אדם? רק מר פפה? הרי דיעותיהם וכתביהם אינם שונים מהותית מאלו של פפה והאויב הפלסטיני מתענג עליהם, על דיעותיהם ועל כל רגע שהם מדברים, כותבים ונושמים.

משום מה גם "שכחת את "מיטב הנוער" מהמיינסטרים הישראלי שמפיץ נאצות על מדינת ישראל ובמיוחד על צה"ל.
מדובר על חתני פרס ישראל! מיקירי האומה! האם גם הם פלסטינים דוברי עברית? מה הם?
זאת שהיתה שרת חינוך ומזכירה לעולם שחיילי צה"ל הם רוצחי ילדים פושעי מלחמה ושממשלת ישראל היא פשיסטית ומוסוליני. היא פלסטינית? מה היא? ואל תספר לנו שהיא לא שייכת לשמאל. היא מהמנהיגים הדגולים שלו. היא הכוהנת הגדולה של השמאל, העובדיה יוסף של מר"צ. כלת פרס ישראל.
והיא רק דוגמא.
חתן פרס ישראל (שבלחץ ציבורי אולץ לוותר על הפרס), פרופסור לפילוסופיה, השכיל להפיץ שחיילי צה"ל הם, כמובן, יודונאצים.
זה לא אילן פפה. זה יצור שהיה מועמד לפרס ישראל. לא יאמן אבל גם ליצור כזה הוצע פרס ישראל.
רוצה עוד?
גם אוהד נהרין הוא חתן פרס ישראל. זה לא מנע ממנו לשרוץ בחו"ל ולהודיע למי שמעוניין לשמוע שממשלת ישראל הם פושעי מלחמה. גם הוא פלסטיני דובר עברית? הוא לפחות יודע מזה?...
ועוד לא הזכרתי את כל האמנים והסופרים כמו א.ב יהושע ודומיו וכל המחזאים והתסריטאים והכותבים שדואגים להראות לעולם החביב כמה חיילי צה"ל הם קלגסים שמתעלל באויב שלא עושה לנו כל רע.
ובטח שמיותר להזכיר את כל שלומי העכשיו וגושי השלום והיש גבולות למיניהם ודומיהם שבאף לא אחד מהם נמצא אילן פפה אבל נמצאים יצורים חביבים לא פחות ממנו. גם הם כמוהו מגלים לעולם בכישרון אין קץ שחיילי צה"ל רוצחי ילדים ופושעי מלחמה.
ועוד לא דיברנו על כל העיתונאים כדוגמת גדעון לוי, עמירה הס, ב. מיכאל ודומיהם שכותבים בכיף כמה חיילי צה"ל קלגסים רוצחים וכמה הממשלה מבצעת פשעי מלחמה.
ועוד לא תייחסנו לכל היהודים, וגם עורכי דין שדואגים ללכוד כל קצין בכיר או פוליטיקאי ישראלי שאפשר להעמידו בפני בית הדין הבינלאומי בחו"ל. כמובן, על מכירת ממתקים לפלמטינים...
אם כבר התעקשת על מספרים, אז המספר הכולל של כל אנשי הרפש הנ"ל הוא באמת לא מאות. הוא הרבה יותר. אם אחרי חיפוש מייצג מצאתי כל כך הרבה בודדים, אירגונים (שכל אירגון לבדו מייצג עשרות אם לא מאות), עיתונאים, סופרים, אמנים וסתם כאלה שלא מוכרים לציבור אז אתה צודק. זה לא רק מאות.
אה, כמעט שכחנו. כל הנ"ל הם אך ורק שמאלנים ורק אחד מהם הוא אילן פפה. מה אתה אומר על כל היתר?
דחילק, הם סופרים. חלקם חתני פרס נובל. הם מככבים בכל כנס מכובד של השמאל. בכל קונצרט חגיגי. זה לא פפה.

גם לא ברור לי מדוע טענת שכל שורה שלי היא טעות.
מה, אחוז הקיבוצניקים לא הצטמצם בכל צה"ל? דבר בבקשה עם ברגיל ואח"כ נמשיך לדבר.
זה לא מאות שמאלנים? ובכן פה אולי צדקת. אם כמות הארזים שאני זכרתי או מצאתי בחיפוש מייצג הוא כל גדול אז כנראה שאזובים יש הרבה יותר ממאות. אז אולי אתה צדקת.

לסיום אני חוזר לשאלה המקורית: למה כל אנשי הרפש הללו הם כולם שמאלנים ואין בניהם שום ימני???
ורק זכור שבקשר לאילן פפה כבר הבנתי. מה עם כל ההמונים האחרים?

נערך לאחרונה ע"י jumbo בתאריך 07-07-2008 בשעה 14:22.
ישן 08-07-2008, 09:40

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "תשובה עניינית לא קיבלתי. אילן פפה הוא טיפה בים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jumbo
הדוגמה שלי לגבי הטייסים היתה משום שאת המספרים הללו אני מכיר יותר מאחרים. לא היתה לי כוונה להמעיט מתרומת מגזר זה או אחר, אלא להבהיר שפטריוט צדק בקביעתו שחל שינוי מהעבר.
דווקא התכוונתי להדגיש את זכותם של הקיבוצניקים שבעבר היו המגזר הגדול בקרב הטייסים ולמיטב ידיעתי גם ביתר היחידות המובחרות.
זה לא סוד שבשנים האחרונות חל גידול עצום באחוז חובשי הכיפות בכל היחידות הלוחמות ובהכרח זה בא על חשבון מגזרים אחרים. כידוע לך אי אפשר לעלות מעל 100 אחוז. ואם מזגר אחד נוטל יותר אחוזים, אזי האחוזים שנותרים לאחרים יורד בהתאם.
בכל שנותי בצבא הקיבוצניקים היו מיטב ומירב מפקדי ופיקודיי.
היום הם עדיין מיטב אבל לדאבוני כבר לא מירב.
אפילו מזכיר התנועה הקיבוצית, גברי בר גיל יצא בקריאה לצעירי הקיבוצים לחזור למקורות, להתגייס ליחידות המובחרות ולצאת לקצונה.
אז פטריוט ללא ספק צדק. אם אתה עדיין לא משוכנע פנה לבר גיל. הוא יסביר לך ברחל ביתך הקטנה.

לגבי הנושא השני אתה משום מה מתחבא מאחורי אילן פפה. מה עם כל האחרים?
חיים בראשית, למשל, נעלב עד לשד עצמותיו... לב גרינברג קיבל שבץ. תדי כ"ץ הפסיק לנשום. שמחה פלפן קיבל עצירות לא מובנת. ועוד רבים אחרים שהפכו להסטוריונים חדשים ופוסט ציונים נעלבו.
לא ראויים ליחס מצידך? הם לא בני אדם? רק מר פפה? הרי דיעותיהם וכתביהם אינם שונים מהותית מאלו של פפה והאויב הפלסטיני מתענג עליהם, על דיעותיהם ועל כל רגע שהם מדברים, כותבים ונושמים.

משום מה גם "שכחת את "מיטב הנוער" מהמיינסטרים הישראלי שמפיץ נאצות על מדינת ישראל ובמיוחד על צה"ל.
מדובר על חתני פרס ישראל! מיקירי האומה! האם גם הם פלסטינים דוברי עברית? מה הם?
זאת שהיתה שרת חינוך ומזכירה לעולם שחיילי צה"ל הם רוצחי ילדים פושעי מלחמה ושממשלת ישראל היא פשיסטית ומוסוליני. היא פלסטינית? מה היא? ואל תספר לנו שהיא לא שייכת לשמאל. היא מהמנהיגים הדגולים שלו. היא הכוהנת הגדולה של השמאל, העובדיה יוסף של מר"צ. כלת פרס ישראל.
והיא רק דוגמא.
חתן פרס ישראל (שבלחץ ציבורי אולץ לוותר על הפרס), פרופסור לפילוסופיה, השכיל להפיץ שחיילי צה"ל הם, כמובן, יודונאצים.
זה לא אילן פפה. זה יצור שהיה מועמד לפרס ישראל. לא יאמן אבל גם ליצור כזה הוצע פרס ישראל.
רוצה עוד?
גם אוהד נהרין הוא חתן פרס ישראל. זה לא מנע ממנו לשרוץ בחו"ל ולהודיע למי שמעוניין לשמוע שממשלת ישראל הם פושעי מלחמה. גם הוא פלסטיני דובר עברית? הוא לפחות יודע מזה?...
ועוד לא הזכרתי את כל האמנים והסופרים כמו א.ב יהושע ודומיו וכל המחזאים והתסריטאים והכותבים שדואגים להראות לעולם החביב כמה חיילי צה"ל הם קלגסים שמתעלל באויב שלא עושה לנו כל רע.
ובטח שמיותר להזכיר את כל שלומי העכשיו וגושי השלום והיש גבולות למיניהם ודומיהם שבאף לא אחד מהם נמצא אילן פפה אבל נמצאים יצורים חביבים לא פחות ממנו. גם הם כמוהו מגלים לעולם בכישרון אין קץ שחיילי צה"ל רוצחי ילדים ופושעי מלחמה.
ועוד לא דיברנו על כל העיתונאים כדוגמת גדעון לוי, עמירה הס, ב. מיכאל ודומיהם שכותבים בכיף כמה חיילי צה"ל קלגסים רוצחים וכמה הממשלה מבצעת פשעי מלחמה.
ועוד לא תייחסנו לכל היהודים, וגם עורכי דין שדואגים ללכוד כל קצין בכיר או פוליטיקאי ישראלי שאפשר להעמידו בפני בית הדין הבינלאומי בחו"ל. כמובן, על מכירת ממתקים לפלמטינים...
אם כבר התעקשת על מספרים, אז המספר הכולל של כל אנשי הרפש הנ"ל הוא באמת לא מאות. הוא הרבה יותר. אם אחרי חיפוש מייצג מצאתי כל כך הרבה בודדים, אירגונים (שכל אירגון לבדו מייצג עשרות אם לא מאות), עיתונאים, סופרים, אמנים וסתם כאלה שלא מוכרים לציבור אז אתה צודק. זה לא רק מאות.
אה, כמעט שכחנו. כל הנ"ל הם אך ורק שמאלנים ורק אחד מהם הוא אילן פפה. מה אתה אומר על כל היתר?
דחילק, הם סופרים. חלקם חתני פרס נובל. הם מככבים בכל כנס מכובד של השמאל. בכל קונצרט חגיגי. זה לא פפה.

גם לא ברור לי מדוע טענת שכל שורה שלי היא טעות.
מה, אחוז הקיבוצניקים לא הצטמצם בכל צה"ל? דבר בבקשה עם ברגיל ואח"כ נמשיך לדבר.
זה לא מאות שמאלנים? ובכן פה אולי צדקת. אם כמות הארזים שאני זכרתי או מצאתי בחיפוש מייצג הוא כל גדול אז כנראה שאזובים יש הרבה יותר ממאות. אז אולי אתה צדקת.

לסיום אני חוזר לשאלה המקורית: למה כל אנשי הרפש הללו הם כולם שמאלנים ואין בניהם שום ימני???
ורק זכור שבקשר לאילן פפה כבר הבנתי. מה עם כל ההמונים האחרים?

אני לא יכול ולא מתכון להתייחס לכל אדם שכתבת, אבל באופן כללי אתה חוזר על אותה טענה והיא מעט בעייתית, אתה מגיע למסקנה שהיא ברורה ומבקש שנסתור אותה - רק בעלי דעות שמאל ראדיקליות מבטאים דעות שמאל רדיקליות. הרי זה ברור,, אני לא מצפה מבעל דעה ימנית קיצונית לצאת כנגד הכיבוש, אז דעתו לא הייתה ימנית קיצונית.

חלק מהדברים שהזכרת (שאני מודה שקראתי ברפרוף, לצערי אני קצר בזמן) הם דעות לגיטימיות לחלוטין, גם אם אני לא מסכים איתם בכלל, גם אם דרך ההתבטאות שלהם דוחה אותי וגם אם אני חושב שהדעות שלהן דמגוגיות לחלוטין - זכותם להביע את דעות אלו.

יש לי בעיה עם כל מי שחושב שכביסה מלוכלכת צריך לנקות בחוץ - איני מבדיל בין אם המטרה שלו הייתה שמאלנית או ימנית - מבחינת הצופה בחו"ל אין הבדל בין דוקטור שקורא לרחם על ישראל בגלל הכיבוש, לבין משפחה שמצטלמת עם תלאי כתום ודואגת שכל מצלמה בינלאומית תצלם אותם (תנחש בעצמך מי יגיע לעמוד הראשי של העיתון הספרדי ומי יגיע לעמוד 12 בצד למטה)

בקשר לאלו שמתבטאים בתוך הארץ - מה לעשות שבבדמוקרטיה יש חופש ביטוי, גם אם אנחנו לא אוהבים את מה שהם אומרים, עדיין זכותם להגיד את זה (וזכותי לשנוא אותם בגלל דבריהם). כמובן שגם לחופש הביטוי יש גבולות - קריאה לרצח ראש ממשלה, או קריאה של עיתונאי מטומטם למקד את הפיגועים על מתנחלים היא לא קריאה לגיטימית ואינה עומדת בהגדרות של "חופש הביטוי".

בקשר לחיילים - אני באמת עדיין לא מצליח להבין את הטענה וההקשר (אני לא אומר את זה כדי להיתמם, אני באמת לא מבין).

ישן 06-07-2008, 23:33

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "אני מסכים איתך"

בגדול high hopes כבר ענה לך..
בקטן, דוגמת קורס הטייס אינה דוגמה טובה, גם כי מדובר באמת באחוז קטן מאוד מכלל הלוחמים בצה"ל וגם מכל מיני סיבות שונות שאין כוונה ואין כוח עכשיו להתחיל לנתח (וזה גם לא משנה.) מעבר לכך, אם אתה חושב שלבוגרי קורס טייס יש חלוקה הסתברותית הגיונית של ימין ושמאל אז אתה טועה ובגדול, כמות השמאלנים שם גדולה בהרבה מהכמות בכלל האוכלוסיה, אז אני ממש לא חושב שבשביך זאת דוגמה טובה ל"שינוי" שהיה או לא היה בשנים האחרונות....ובכל מקרה זה לא משנה, כי כמו שכתבו לפני, בוגרי קורס טיס הם לא ממש דוגמה לכלום, מכל מיני סיבות, מה גם שכבר הסכמנו שלוחמים וגיבורים יש מכל קצוות המפה הפוליטית..
יום טוב גם לך!
אמיל.

ישן 07-07-2008, 14:31
צלמית המשתמש של הפטריוט

יופי לך
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "המממ...לא מזמן פורסמו נתוני הגיוס בכלל ולקרבי בפרט של יוצאי התיכונים השונים"

אבל הנתונים סותרים - אם את המקומות הראשונים תפסו בתי ספר של ההתיישבות העובדת, כיצד זה שכמחצית (אם לא יותר) מהקצונה הם חובשי כיפות סרוגות?

ייתכן שהאנשים שהיית מוקף בהם היו בעלי נטייה לשמאל - אבל הדבר אינו משקף ואינו משליך על כלל צה"ל - מה עוד שמתחילת שנות ה-90 עברו שנה-שנתיים... המגמות השתנו.
אף אחד לא טוען שרק הדתיים או רק ה"מתנחלים" משרתים, אבל כמותם היחסית בצבא, ביחידות הקרביות ובשדרת הפיקוד נמצא מעל ומעבר לחלקם היחסי באוכלוסיה, והוא רק הולך וגדל. וזו הנקודה, אם לא הבנת.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 07-07-2008, 16:02
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אתה רוצה שאתן לך לינק גם לרשימה המלאה? אולי תעבוד קצת לשם שינוי?
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "נ.ב."

הא לך, נודניק
http://i13.tinypic.com/72qeqt0.jpg#
ואפרופו "נודניק": אם לא שמת לב, כתבתי בפירוש שבפלוגת המילואים שלי (ממנה נפרדתי לפני 3 שנים) היה רוב ברור למזוהים עם השמאל ומעט מאוד חובשי כיפה (ביניהם אחד מפורסם למדי בתיקשורת שבהמשך התחמק מהמשך שירות מילואים קרבי בפלוגה משום שלא קיבל את התפקיד שרצה בו).
אולי תיתן איזה ביסוס לטענתך שרוב יוצאי ההסדר משרתים במילואים וזאת בניגוד ליוצאי הקיבוצים? בינתיים כל מה שנתת זה דיבורים בעלמא ומיתוסים למיניהם.
ואגב, אם בחור משרת בהסדר 14 חודשים, הרי שיצטרך לשרת לפחות 14 שנה במילואים על מנת לסגור את הפער עם בחור ששירת 3 שנים, אפילו אם האחרון לא שירת כלל במילואים.
על ההשלכות המקצועיות של שירות בן 14 חודשים בלבד לא צריך לפרט: מוטיבציה ואיכות אנושית אינם תחליף לאימון וניסיון שנרכש עם הזמן. גם על זה צריך לתת את הדעת.
ישן 09-07-2008, 00:01
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בפעם המאה: לא הובאו נתונים סותרים לשלי
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "נתונים?"

מקור כל הנתונים שהוצגו כאן הוא צה"ל. בשני המקורות מודגש כי במגזר הקיבוצי (ובהתיישבות העובדת בכלל) שיעור הגיוס בכלל, ולקרבי בפרט גבוה מהממוצע. במקור שהצגתי לא עסק במוטיבציה לצאת לקצונה והשני כן והובאו בו נתונים שמראים ששיעור היציאה לקורס קצינים דומה לזה של האוכלוסיה הכללית ולא גבוה יותר.
נתונים רשמיים ביחס למילואים אין לי ולכן לא נותר לי אלא לבחון את העניין מתוך הניסיון העצמי-קרי, פלוגת המילואים הקרבית שבה הייתי שנים ארוכות. זהו איננו מדגם סטטיסטי אבל זה יותר מכלום.
אתה מוזמן להציג נתונים משלך. בינתיים לא הצגת שום נתון שיתמוך בדיעות שאתה מביא כאן ולכן קשה להתייחס אליהם כיותר מאשר דיעה/שמועה.
ישן 09-07-2008, 16:51

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "נאחז נואשות בעבר, מה?"

ציטוט:
קשה גם לך, ילד, וגם לקגנס לקבל את השינוי שעובר על צה"ל, ולכן המאמצים שלכם להסתיר אותו (מפני שאתם לא יכולים למנוע אותו).
בסדר, אם אתם רוצים לקבור את הראש באדמה, יבושם לכם.

ראשית, די עם עניין הילד, אני לא ילד ואתה יודע את זה, מיצית את זה ועכשיו נא תפסיק...
צה"ל עובר שינוים טבעים והיה על זה דיונים בפורום בעבר, הכל ברור ומקביל לתהליכים שעוברים במדינה ובעולם, שום דבר לא ממש מפתיע ושום דבר לא ממש רלוונטי,הדיון לפני שהתחלת לשיר שיר חדש היה לגבי הבחור שירה במחבל...
ובשורה התחתונה, לוחמים אמיצים גם היום יש מכל קצוות המפה הפוליטית והדבר הוכח לא מזמן במלחמת לבנון השניה... לכן, תגובותיך הראשונות היו לא רלוונטיות ומוטעות וזהו, ומאז אתה סתם מתווכח במקום להודות בטעותך.
אם אתה חושב שלי אישית מפריעים שינויים דמוגרפיים שעוברים על צה"ל, אז זה אומר יותר עליך מאשר עלי, לי איכפת רק מרמתו של צה"ל...לכן, להבדיל ממך, אני עדיין מתאמץ אישית לשפר את צה"ל ולא רק מעביר ביקורת..

ישן 10-07-2008, 07:35
צלמית המשתמש של הפטריוט

לא שיר חדש ולא נעליים
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=הפטריוט]קשה גם לך,..."

לא נוח לך עם הטיעונים שלי אז אתה מתחמק - אתה לא הראשון ולא האחרון (לצערי), וזה לא מראה על בגרות.
אם תנסה להתמקד בעובדות ותפסיק להיצמד לעבר שעבר ואיננו תגלה שני דברים:
1. שבשום מקום לא טענתי שרק "מתנחלים" תורמים ומתגייסים וחילונים-שמאלנים לא מתגייסים.
2. שאני צודק, ושצה"ל עובר "חילופי משמרות" - כי בצבא לא יכול להיות ואקום, וכאשר ציבור אחד מתגייס פחות (לא "לא מתגייס" אלא "מתגייס פחות") את החוסרים במצבת כוח האדם צריך מגזר אחר למלא, מגזר שאין בו בעיית מוטיבציה.

אז תתבגר, תתגבר, ותענה לעניין.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 10-07-2008, 19:05

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "לא שיר חדש ולא נעליים"

ציטוט:
לא נוח לך עם הטיעונים שלי אז אתה מתחמק - אתה לא הראשון ולא האחרון (לצערי), וזה לא מראה על בגרות.
אם תנסה להתמקד בעובדות ותפסיק להיצמד לעבר שעבר ואיננו תגלה שני דברים:
1. שבשום מקום לא טענתי שרק "מתנחלים" תורמים ומתגייסים וחילונים-שמאלנים לא מתגייסים.
2. שאני צודק, ושצה"ל עובר "חילופי משמרות" - כי בצבא לא יכול להיות ואקום, וכאשר ציבור אחד מתגייס פחות (לא "לא מתגייס" אלא "מתגייס פחות") את החוסרים במצבת כוח האדם צריך מגזר אחר למלא, מגזר שאין בו בעיית מוטיבציה.

אז תתבגר, תתגבר, ותענה לעניין.

או, סוף סוף הודאת "שזה לא מה שאמרת" ושבעצם יש גם לוחמים שמאלנים...ובכך אנו מסכימים כי זה בעצם מה שהתחיל את הדיון...
חילופי משמרות בצה"ל לא מענינים אותי, מעניין אותי רק רמתו של צה"ל כמו שכתבתי לך בעבר... אני בהחלט יכול להבין בעיות במוטיבציה כיום, לא שזה תירוץ ללא להתגייס אבל לפעמים אני שואל את עצמי האם כל המאמץ שווה את זה...או שבעצם אנחנו נלחמים כבר שנים רק בגלל חבורת פאנאטים שלא מוכן לוותר על "אף שעל" והממשלות שתומכות בהם....מכיוון שעוד אין לי תשובה חד משמעית (כי גם הצד השני פאנאט ולא ממש עוזר..) אז בינתיים אני ממשיך לתרום כהרגלי, אבל זה לא אומר שאני לא חושב על זה בלילה ומתלבט לגבי צדקת הדרך...

ישן 03-07-2008, 06:57
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
במקרה שלנו השוטר היה החייל שהיסס לירות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "ה[size=5]חייל[size=2] החייל..."

והבחור שירה במחבל היה ללא תחמושת והיה זקוק לקחת את האקדח מהשוטר המנוסה. הוא ירה על המחבל לא בתור חייל, אלא בתור אזרח מן השורה. ואילו השוטר שהוא היה החייל הרשמי, הוא זה שפישל.

ייתכן מאוד שהשוטר המנוסה הזה היה לו נסיון רב לדרוס מתנחלים בעמונה עם פרשים וסוסים, אבל כשהגיע למחבל שרוצה להשמידנ, פה הוא איבד את דרכו.

על זה מדובר פה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 03-07-2008 בשעה 06:59.
ישן 03-07-2008, 07:51
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כבודו מתכונן לקראת חודש אלול הקרב?
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "במקרה שלנו השוטר היה החייל שהיסס לירות"

שוטר אמיץ זינק על טרקטור נוסע ונאבק במחבל. את החלק הראשון והמסוכן ביצע בהקרבה ובנחישות. בחלק השני של המשימה ניסה להשתלט ידנית על מחבל אשר בהחלט יכל להיות גם חגור בחגורת נפץ ולפוצץ עימו את כל המתקהלים סביב. נסיעה בטרקטור משתולל מחוץ לתא הנהג מצריכה מלבד ספר תהילים בכיס גם אחיזה איתנה ביד אחת מה שמקשה על תפעול נשק. כזכור לך מפעולות ההשתלטות הרבות שבצעת יד לאחוז בנשק אך גם לדרוך אותו. בהכנסו לתא הנהג יכל לבזבז זמן על נסיון תפעול הנשק או לחלופין להסתער על המחבל ובחר באפשרות השניה. בשדה הקרב לא תמיד יודעים מה יהיה נכון בדיעבד. יתכן ותוך נסיון ההצלה נפצע אותו שוטר גיבור ברגלו ובכל זאת לא רץ לפורום לכתוב על כך אלא חצץ בגופו הפגוע בין הרוצח לדוושות ומהשהגיע הגבור השני העביר לו את נשקו.

יתכן ואותו שוטר הינו דתי ויתכן כי חילוני, יתכן והצביע קדימה או מרצ ויתכן כי בחר בליכוד או באיחוד הלאומי, יתכן וגר בת"א ויתכן כי נעקר מגוש קטיף והוא משקם חייו עכשיו באפרת. מה כן ברור? האיש גיבור ונכון היה להשליך חייו למען הכלל ולאיש יש שם ומשפחה ואתה, במעטה של ביישנות וגמילות חסדים - פגעת בשמו והלבנת פניו ברבים ללא כל הצדקה. http://new.katif.net/jewish.php?page=422

ישן 03-07-2008, 10:16
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
"ישראלה" יקר אתה לא מבין שכל מה שכתבת בטל בשישים???....
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כבודו מתכונן לקראת חודש אלול הקרב?"

אתה מסתכל על הדברים בצורה הרבה יותר רחבה ממה שצריך !
שים לב חביבי ותפנים:

בחור + כיפה + וציצית = מתנחל !
מתנחל = טיפוס שלילי שביתו נהרס ע"י קלגסים (שהם כמובן שוטרי משטרת ישראל הרשעים ) והוא הוא הלוחם האמיתי והיחיד למען ארץ ישראל !

על כן אבקשך להתאים להבא את ראיית העולם שלך לפריזמה הנכונה ! ברור?!

והיות ואני מכיר את הנפשות הפועלות אציין כאן שבפירוש לא ישתמע מדברי שיש בי דבר מה שלילי על הבחור !
עבורי הוא פשוט אזרח ישראלי שגילה אומץ לב בלי קשר לכיפה, לציצית, לעברו ושיוכו המפלגתי/דתי ומגיע לו כל הכבוד על כך !
ישן 02-07-2008, 15:15
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
תזכיר לי היכן גר עתניאל שנלר ולעומת זאת באיזו מפלגה הוא חבר?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "מתנחל הוא זה שחיסל את המחבל עם הטרקטור ועצר את מסע הרצח"

ומה חבוש לראשם של האלופים נווה ושטרן, מה הם אומרים בכוונה שלוש פעמים ביום וספריו של איזה רב מצוים ללא ספק לנגד עיניהם?

אהה.. עזוב, בודאי תאמר - הם שייכים לצד שכנגד.
אבל.. הם סיכנו עצמם למען עם ישראל יותר ממני וממך.

אז הם גיבורים או לא? והאלוף יערי, גיבור? אבל לפי שם משפחתו ניתן להניח שהוא... ומצד שני הוא סיכן חייו יחד עם ספקטור כשטס להפציץ את הכור בבגדד.

מדינאי - המציאות מורכבת הרבה יותר מ:"מתנחל+כיפה= טובים / חושב אחרת = רעים"

שכחת מדוע נחרב בית שני?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 02-07-2008 בשעה 15:21.
ישן 03-07-2008, 09:19
  jumbo jumbo אינו מחובר  

צודק בהחלט
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "תזכיר לי היכן גר עתניאל שנלר ולעומת זאת באיזו מפלגה הוא חבר?"

לא צריך לציין את השייכות הפוליטית.
למשל, יש באקדמיה מאות פרופסורים ומרצים ששורצים בחו"ל ומשדלים את כל העולם להחרים את המוסדות האקדמיים של מדינת ישראל (כלומר את מדינתם "שלהם"!). ומי שפירסם את הידיעות הללו הדגיש שכל המרצים הללו הם שמאלנים ואין בניהם אפילו איש ימין אחד.
וגם אז זה היה מקומם. למה להדגיש שהם דווקא שמאלנים? למה לגלות את זה בפומבי? למה לבזות את השמאלנים? מה הם עשו רע?

ולכן אתה צודק. כמו שלא אהבנו שפירסמו שמי שמגייס את כל האקדמיות בעולם להחרים את ישראל הם שמאלנים, כך אנחנו לא אוהבים שמי שרוצה לחסל מחבלים בחדווה ובששון הם מתנחלים.
לא צריך לתייג פוליטית.
ישן 03-07-2008, 15:53
  jumbo jumbo אינו מחובר  

אתה רוצה רק שמות או גם מספרי ת"ז?
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אתה בטוח שיש מאות מרצים..."

תאמין לי שיש רבים רבים. רבים מספור. רק שאין לי כרגע פנאי לחפש את השמות של כל אחד ואחד.

אבל אם אתה ממש מתלהב לראות שמאלנים שפועלים נגד המדינה אין קל מזה.

יש רבים רבים, מכל תחומי החיים שפועלים בארץ ובעיקר בעולם להכפשת מדינת ישראל, להוציא את דיבתה בניכר, להשמיץ את צה"ל וכמובן להפיץ שחיילי צה"ל הם, איך לא, פושעי מלחמה.

במאמץ קליל במיוחד אפשר למצוא ברשת אין סוף דוגמאות שבהם השמאלנים משמיצים את המדינה, את צה"ל, את חייליה ואת כל מה שזז בה.

מה שמעניין, כל אנשי הרפש הללו הם כולם כולם כולם שמאלנים!!! אך ורק שמאלנים!!! לא תמצא אפילו איש ימין אחד שייצא לחו"ל להשמיץ את מדינת ישראל.

איך זה יכול להיות? איך זה יכול להיות שאין סוף שמאלנים ואפילו לא איש ימין אחד? יש הסבר?

קבל מספר דוגמאות ראשוניות שמצאתי ברשת:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3090725,00.html

http://www.fresh.co.il/dcforum/dcboard.cgi?az=read_count&om=84191&forum=Scoops&viewmode=threaded

http://www.nfc.co.il/archive/001-D-76730-00.html?tag=13-59-45

http://www.fresh.co.il/vBulletin/printthread.php?t=384934

http://www.fresh.co.il/dcforum/Scoops/108359.html

http://www.fresh.co.il/dcforum/Scoops/109740.html

http://www.nfc.co.il/archive/001-D-52936-00.html?tag=20-58-34

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/112429

אם תתעקש על עוד דוגמאות תוכל למצוא ברשת עוד מאות. אם אני מצאתי גם אתה יכול.

ברור לנו שלא כל השמאלנים הם כאלה, אבל למה לא שומעים את אנשי השמאל שיוצאים נגד אנשי הרפש הללו? למה אני שומע יותר מדי שתיקה מצד אנשי שמאל שלא משתייכים לאנשי הרפש?

אני לא מאשים אותך שאתה, חס וחלילה, איש שמאל. אבל אם היית איש שמאל לא היית מגנה את אנשי החרפה הללו בכל פה? ברור שהיית. אז למה השמאלנים המקצועיים לא עושים זאת?

אז למה אנשי השמאל הנכבדים לא עושים זאת יום יום ושעה שעה?

ישן 03-07-2008, 07:43
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "מתנחל הוא זה שחיסל את המחבל עם הטרקטור ועצר את מסע הרצח"

משפחת פלסר לא גרה בשום התנחלות אלא בשכנת קרית משה בירושלים
אז נכון שכל המרכזניקים גרים שם (ובייחוד בחוב ובבנייו הספציפי של פלסר...), ושיש דמיון מסויים בין מרכזניק למתנחל, אבל לא יפה לעשות הכללות מאד לא מדוייקות!

רק כדי להמחיש את השוני, לקרוא לתושב קריית משה מתנחל זה כמו שהייתי אומר "הצפוני הזה מתל אביב" על תושב שכונת ג'סי כהן בחולון, או "תראו איזה פריק" כשבעצם מדובר ברוקר לבוש שחורים.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 03-07-2008 בשעה 08:03.
ישן 03-07-2008, 22:56
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
התנחלות\מתנחלים
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "לא משנה מי המציא את..."

בואו לא ניתן יד להשחתת שפת הקודש. הבניין התפעל של השורש נח"ל מופיע במקרא ומשמעותו התיישבות בקרקע. הוא מופיע בדרך כלל בהקשר של ההתיישבות של בני ישראל בארץ ישראל (רבתי):

וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ בְּגוֹרָל לְמִשְׁפְּחֹתֵיכֶם... (במדבר לג, 54)
וַיְצַו מֹשֶׁה, אֶת-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל לֵאמֹר: זֹאת הָאָרֶץ, אֲשֶׁר תִּתְנַחֲלוּ אֹתָהּ... (במדבר לד, 13)
...גֵּה גְבוּל אֲשֶׁר תִּתְנַחֲלוּ אֶת-הָאָרֶץ, לִשְׁנֵי עָשָׂר שִׁבְטֵי יִשְׂרָאֵל... (יחזקאל מז, 13)
ועוד.

אין פסול במילה הזאת. כל יהודי שמתיישב בארץ ישראל הוא מתנחל וכל יישוב יהודי שהוקם בארץ ישראל הוא התנחלות.
The release of convicted terrorists before they have served their full sentences seems like an easy and tempting way of defusing blackmailed situations in which innocent people may lose their lives, but its utility is momentary at best. Prisoner releases only embolden terrorists by giving them the feeling that even if they are caught, their punishment will be brief. Worse, by leading terrorists to think such demands are likely to be met, they encourage precisely the terrorist blackmail they are supposed to defuse.

1995 ,Binyamin Netanyahu, Fighting Terrorism

נערך לאחרונה ע"י ashoichet בתאריך 03-07-2008 בשעה 23:09.
ישן 03-07-2008, 13:05
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "אני שונא את המילה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי end__game
אני שונא את המילה מתנחל.

מתנחל בעיני זה אחד שטס לכוכב אחר והקים קולניה.(בסרטים.)
הגרים ביהודה ושומרון צריכים בעצמם לחדול מלהשתמש במושג של השמאל הקיצוני.

יש משהו בדבריך.

היום זה נשמע נורא לקרא למישהו מתנחל.

בגלל שהשמאל הדביק למתנחלים דימוי שלילי.
והתקשורת עוזרת לו עם המכשיר הכי טוב שלה: דה -לגיטימציה למתנחלים.

עיתונאים כמו גדעון לוי תורמים המון לעניין הזה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 03-07-2008, 22:15
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
ע"פ מקור ראשון הוא נחבט עד אובדן הכרה (!) על ידי שוטרים בהפגנה נגד ההתנתקות

מחסל המחבל נעצר כשהפגין נגד ההתנתקות

מאת: הודיה כריש-חזוני 08:42 | 03.07.08

מ', החייל שחיסל אתמול את המחבל המפגע בירושלים, נעצר בעבר בהפגנה נגד ההתנתקות. ההפגנה המדוברת אירעה במאי 2005, במסגרת מבצע חסימות כבישים שנודע בשם 'ניסוי כלים', במסגרת ההפגנות כנגד תוכנית ההתנתקות שעמדה להתבצע חודשים ספורים אחר כך. מ., שהיה אז נער בן 17, נכח בהפגנה ברמת-גן. הוא לא השתתף בחסימת הכביש עצמה, אלא עמד על המדרכה בצד וצילם את המתרחש. שוטרים שהגיעו לפנות את המפגינים ורצו ככל הנראה למנוע את התיעוד, התנפלו עליו וחבטו בו עד אבדן הכרה. מ. גם נעצר בעקבות המקרה, אך שוחרר ממעצר לאחר כמה ימים והתיק נסגר "מחוסר ראיות" כפי שקרה ל'עצורי התנתקות' רבים, עניין בעייתי שכן הוא מותיר על כנו את הרישום הפלילי. בשל הרישום הפלילי, היה עליו להיאבק במערכת הצבאית על מנת להתקבל ליחידה קרבית. אורית סטרוק מארגון זכויות האדם ביש"ע שסייעה בזמנו לחייל, אמרה אתמול ל'מקור ראשון' כי החייל הוא סמל ודוגמה. "הוא אחד מיני רבים עם סיפור דומה. כשדנים בחוק החנינה לעצורי ההתנתקות, שיסתכלו עליו. כל מה שהוא רצה זה לתרום למדינה ולהתגייס לאגוז".

http://www.makor1.co.il/makor/NewsF...pup.faces?num=4
The release of convicted terrorists before they have served their full sentences seems like an easy and tempting way of defusing blackmailed situations in which innocent people may lose their lives, but its utility is momentary at best. Prisoner releases only embolden terrorists by giving them the feeling that even if they are caught, their punishment will be brief. Worse, by leading terrorists to think such demands are likely to be met, they encourage precisely the terrorist blackmail they are supposed to defuse.

1995 ,Binyamin Netanyahu, Fighting Terrorism

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:41

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר