לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2008, 14:58
  י"ק י"ק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.08
הכיף של שונאי ישראל...

כמאה פעילי שמאל מפגינים סמוך לכפר נעלין, ממערב לרמאללה תוך שהם מיידים אבנים לעבר חיילי צה"ל ולוחמי מג"ב הנמצאים במקום.
עוזי ברוך

כמאה פעילי שמאל ישראלים, זרים ופלסטינים מפגינים סמוך לכפר נעלין, ממערב לרמאללה, נגד בניית גדר ההפרדה. המפגינים מיידים אבנים לעבר חיילי צה"ל ולוחמי מג"ב הנמצאים במקום. כוחות הביטחון מגיבים באמצעים לפיזור הפגנות.

לפני כעשרה ימים התפרעו פעילי שמאל, ישראלים ופלסטינים סמוך לגדר ההפרדה בכפר נעלין, ממערב לרמאללה. המפגינים הגיעו למקום כשהם מצויידים במסיכות גז ומיידים אבנים לעבר חיילי צה"ל ושוטרי מג"ב.

פעלי השמאל הכו באלימות עובד קו התפר וחייל צה"ל וגרמו נזק לכלי רכב.

קודם לכן חלה עליית מדרגה בעימותים בין פעילי שמאל ופלסטינים סמוך לכפר נעלין. המפגינים השליכו לראשונה בקבוקי תבערה לעבר כוחות צה"ל באזור. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

במהלך החודשים האחרונים מתעמתים פעילי השמאל עם חיילי צה"ל סמוך לנעלין. המפגינים מוחים על המשך בניית גדר ההפרדה במקום שלטענתם פוגעת במרקם החיים של הפלסטינים

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ohrshalom.net/images/harugim_2.jpg]

יוחאי ליפשיץ הי"ד
נירצח בפיגוע בישיבת מרכז הרב
בערב ראש חודש אדר ב' ה' יקום דמו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2008, 16:15
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ashoichet שמתחילה ב "[QUOTE]דיקטטור בישראל!..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ashoichet
אני ממליץ לך להתעניין בספר שמואל א, פרק ח, או לשאול עולה מברית המועצות איך זה היה לחיות תחת דיקטטורה.

וב15-20 השנים הראשונות למדינה לא היתה פה דיקטטורה?
אם יש הבדל בין שלטון לעם,האם זוהי לא דיקטטורה?
אם אתה חושב,שיש כאן דמוקרטיה,אתה טועה.יש פה אנרכיה וזונות פוליטיות.
דרך אגב,עוד היום יש אנשים שמתגעגעים לסטאלין.דיקטטור.אבל היו כאלה,שאהבו אותו.

אנחנו צריכים הנהגה חדשה,לא דיקטט,לא דמוקרטיה,אלא ממשלה עם אידאולוגיה חזקה,אולי קצת פאשיסטית-מיליטנטית.אין לנו ברירה,אנחנו לא חיים באמצע אירופה אלא באמצע סביבה עויינת ומי שצריך ללמוד את השפה של האחר זה אנחנו ולא הם.

ישן 18-07-2008, 17:35
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=ashoichet]אני ממליץ לך..."

ציטוט:
דרך אגב,עוד היום יש אנשים שמתגעגעים לסטאלין.דיקטטור.אבל היו כאלה,שאהבו אותו.

לא חייתי בתקופה של סטאלין ואני מבסס את דעתי בעיקר על קריאת ספרות היסטורית ודברי סבא וסבתא שלי שכן חייו בברית המועצות בשנות השלושים, אבל נדמה לי שבין הרוסים כמעט כולם אהבו את סטאלין כאשר הוא חיי, אם זה בגלל הפרופוגנדה או לא. הרוסים התחילו לשנוא אותו אחרי מותו, ולא בגלל שהוא היה אחראי על הרצח של עשרות מיליונים אלא בגלל שהממשלה החדשה התחילה להתנער ממנו. וזה אפשר להגיד על הרבה דיקטטורים, כולל היטלר. הם לא היו עולים לשלטון ומחזיקים בו ללא תמיכה רחבה מאוד בקרב העם, והם הפכו לשנואים רק אחרי שהם נפלו מהשלטון או מתו.

בישראל היום יש דמוקרטיה, לא מושלמת אבל בכל זאת דמוקרטיה. אף אחד לא הכריח 700,000 ישראלים להצביע בעד אולמרט בבחירות האחרונות. אם ה-700,000 הזה היה מצביע בעד אפי איתם אף אחד לא היה יכול למנוע מאפי איתם להיות ראש הממשלה. אני בעד הנהגה חזקה ציונית-רוויזיוניסטית או ציונית-דתית, אבל ההנהגה הזאת יכולה להגיע רק בדרך דמוקרטית, אם וכאשר העם הזה יתחכם. לצערי אני לא רואה את זה באופק ולא תולה על זה תקוות.

ובכל זאת הדמוקרטיה עדיפה. אם חס וחלילה תהיה כאן דיקטטורה זאת תהיה דיקטטורה של השמאל.
The release of convicted terrorists before they have served their full sentences seems like an easy and tempting way of defusing blackmailed situations in which innocent people may lose their lives, but its utility is momentary at best. Prisoner releases only embolden terrorists by giving them the feeling that even if they are caught, their punishment will be brief. Worse, by leading terrorists to think such demands are likely to be met, they encourage precisely the terrorist blackmail they are supposed to defuse.

1995 ,Binyamin Netanyahu, Fighting Terrorism

נערך לאחרונה ע"י ashoichet בתאריך 18-07-2008 בשעה 17:43.
ישן 18-07-2008, 21:24
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ashoichet שמתחילה ב "[QUOTE]דרך אגב,עוד היום יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ashoichet
אני בעד הנהגה חזקה ציונית-רוויזיוניסטית או ציונית-דתית, אבל ההנהגה הזאת יכולה להגיע רק בדרך דמוקרטית, אם וכאשר העם הזה יתחכם. לצערי אני לא רואה את זה באופק ולא תולה על זה תקוות.

ובכל זאת הדמוקרטיה עדיפה. אם חס וחלילה תהיה כאן דיקטטורה זאת תהיה דיקטטורה של השמאל.

כן,דמוקרטיה לא מושלמת יש לנו.דיקטטורה של שמאל זה קומוניזם או סוציאליזם,לא מתמצא במונחים האלה יותר מדי.
ציונות רויזיוניסטית,לפי מה שקראתי מאת ז"בוטינסקי,היא לא דבר רע,אם כי מיליטנתי.(לא היו שם כוונות לגרש את הערבים או לרצוח אותם.)
אני בעד.נחכה שהעם יחכים ושימצא מנהיג מתאים.מתוך העם.

ישן 18-07-2008, 15:54
צלמית המשתמש של סקריצ'
  סקריצ' סקריצ' אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ashoichet שמתחילה ב "שורפים עצים?"

אז מה אתה רוצה להגיד לי שה"דמוקרטיה" היא שיטה מוצלחת?
לכולם מותר הכל, אין מידתיות, אין הגבלות, אין שמירה על בטחון המדינה.
הכל סחבת של בירוקרטיה ופלפולים משפטיים, כן אני רוצה דיקטטור יהודי, כזה שיהיה לו את האומץ
להכריז על מדינת ישראל כמדינה יהודית שמכבדת את המיעוטים שחיים בה אך ורק במידה והם יחפצו להיות נאמנים לה.
מי שלא, יגורש ותשלל אזרחותו.
אם זה מה שצריך כדי לעשות סדר במדינה המחורבנת הזאת אז זה מה שאני רוצה.

הבתים של שני המחבלים ממזרח ירושלים עדיין עומדים? כן, הכל בגלל פלפולים משפטיים, אסור ככה, אי אפשר ככה.......ישראל מזמן איבדה את הכבוד שלה כמדינה. ואם נמשיך בצורה הזאת נאבד את זכות קיומנו פה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר