לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2008, 14:35
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
וכרגיל, האזרח הגבור שחיסל את המחבל הוא מתנחל יהודי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3571606,00.html
אזרח שהבחין בנעשה ירה בו. הנהג המשיך בנסיעה וגרם נזק למכוניות פרטיות ולאוטובוס. אנשי מג"ב שהיו במקום הבחינו בנעשה וירו שוב לעבר הנהג והרגו אותו. האזרח שירה במחבל הוא יקי עשאהל בן 53, תושב סוסיא שבדרום הר-חברון. עשהאל, מורה במקצועו, הוא אב לשמונה ילדים וסב לשישה נכדים.

לאט לאט מתרגלים שבישראל הפירוש "ימין" זה יהודים
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=422018

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 22-07-2008 בשעה 14:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2008, 16:32
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "או שהוא מבצע פטרול אוירי מעל ביירות כדי לשמור עלינו."

שוטר מצטיין, חייל טוב וממושמע, וכן, אפילו טייס, הוא לא בהכרח גיבור או בן אדם טוב. אינני יפה נפש שרגיל לקבול על ה"מיליטנטיות הישראלית," אבל הערצה עיוורת לדרגות היא בהחלט פן שלילי של עולם הערכים של הישראלי הממוצע, כאשר היחס בין הדרגות וטיב האדם הוא בדרך כלל הפוך.

דרגות לא מסתירות ניוול.
The release of convicted terrorists before they have served their full sentences seems like an easy and tempting way of defusing blackmailed situations in which innocent people may lose their lives, but its utility is momentary at best. Prisoner releases only embolden terrorists by giving them the feeling that even if they are caught, their punishment will be brief. Worse, by leading terrorists to think such demands are likely to be met, they encourage precisely the terrorist blackmail they are supposed to defuse.

1995 ,Binyamin Netanyahu, Fighting Terrorism

ישן 22-07-2008, 17:48
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי 2Sky שמתחילה ב "כל הכבוד ליקי עשהאל!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 2Sky
מ"פ במילואים, אב לשמונה וסב לשישה, מורה וחקלאי(מגדל ירקות ופירות בעיקר ענבים).

איפה אמיל שיפתח אשכול "הכיף של הימין לעצור טירוף של ערבים"
טוב הוא כנראה הלך לנחם את המשפחה באום טובא

כל הכבוד למתנחל, אכן איש אמיץ...
בשביל למצוא את ההגיון שבאשכול המטומטם הזה (כמו בקודם באותו עניין..) לא צריך ללכת רחוק אפשר פשוט למצוא בשוטר הגיבור שירה במחבל פקד אמל גאנים...לא נראה לי שהם מאותו בית הספר וגם לא מאותה אסכולה פוליטית...ובכל את, שניהם גיבורים....מדהים, אנשים ממקומות שונים, לאום שונה, חינוך שונה דעות פוליטיות שונות ובכל זאת שניהם גיבורים..היתכן? (במציאות כן, בפורום לא...וההערה האישית שלך כלפי מוכיחה כמה רמתך ירודה, היא פשוט מתחת לכל ביקורת...אין לי מילה אחרת אליך חוץ מדגנרט, ויסלחו האחרים על השפה הנמוכה..)
אמיל

ישן 22-07-2008, 18:02
  2Sky 2Sky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=2Sky][b][size=4] מ"פ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
כל הכבוד למתנחל, אכן איש אמיץ...
בשביל למצוא את ההגיון שבאשכול המטומטם הזה (כמו בקודם באותו עניין..) לא צריך ללכת רחוק אפשר פשוט למצוא בשוטר הגיבור שירה במחבל פקד אמל גאנים...לא נראה לי שהם מאותו בית הספר וגם לא מאותה אסכולה פוליטית...ובכל את, שניהם גיבורים....מדהים, אנשים ממקומות שונים, לאום שונה, חינוך שונה דעות פוליטיות שונות ובכל זאת שניהם גיבורים..היתכן? (במציאות כן, בפורום לא...וההערה האישית שלך כלפי מוכיחה כמה רמתך ירודה, היא פשוט מתחת לכל ביקורת...אין לי מילה אחרת אליך חוץ מדגנרט, ויסלחו האחרים על השפה הנמוכה..)
אמיל

נראה כי ביקור האבלים היה קצר, תמשיך לנשנש את הדרג'ה שקדים שקיבלת.
ישן 22-07-2008, 20:21
  2Sky 2Sky אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "לא הבנתי מה מטרתך. הרי אין כל קשר בין נושא האשכול לבין הגולש שאתה תוקף."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
או שמטרתך היא לגרש כל מי שאינו חושב כמוך מהפורום או שהתקיפה אינה קשורה לדעה והיא סתם בגדר חיפוש תגרה.

זה נכון שחוץ להאשים בנאציזם השיח האינטרנטי סובל בפרש כמעט הכל וזאת מטעמי פתיחות דמוקרטית. זה עדיין לא אומר שצריך לאמר הכל.

אני באמת מנסה לרדת לשורש דעתך - מדוע אתה עושה זאת?

אולי תמצא תשובות כאן
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=422913

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=422913

"שונאי מדינת ישראל" כדבריו הם אלו שפעלו בשלושת הפיגועים האחרונים במטרה לנטרל ולהפסיק את המחבל.

הזוהמה שיוצאת ממנו על מתיישבים אלה היא בלתי ניסבלת.
ישן 22-07-2008, 20:34
  2Sky 2Sky אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "עיינתי בקישור שהבאת. ולא מצאתי כי אמיל כינה את הורגי המחבלים 'שונאי ישראל'."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
יתרה מכך, הוא סייג את דבריו מפורשות:

ציטוט דברי אמיל : "ועל מנת למנוע ויכוחים מיותרים, אין הכוונה לכל המתנחלים, אבל למגעלים האלה כן...מי פועל באלימות ולא יכול להתאפק ולשמור על החוק מקומו בכלא, בין אם זה במדינת ישראל ובין אם זה בחברון.... פשוט דוחים.."
ותשובתו במענה לך: "מסכים ב100 אחוז, למטבע יש שני צדדים ויתכן שהידיעה מוטה/ שקרית/ מוגזמת כנ"ל לגבי התנהגות המשטרה..."

אם כוונותיך נקיות - נראה לי כי ראוי לאור זאת להתנצל בפניו.

כנראה ולא קראת היטב אז אצטט את הציטוט
"בין אם זה במדינת ישראל ובין אם זה בחברון.... "
אלו דוגמיות קטנות משאר ההכפשות שלו ברחבי הפורום.
ישן 22-07-2008, 19:51
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "נכון מאוד !...וכל הכבוד לו !..."

ציטוט:
שלא כמו לשוטר הערבי מוג הלב ושאר האזרחים הפחדנים שכנראה עמדו מרחוק ומיררו חסרי אונים בבכי

אני מזהה רק כותב אחד כאן באשכול שאולי מחזיק בדעה דומה למה שאתה תיארת, ונראה לי (יתכן שאני טועה) שהוא מדבר על המתנחלים בגוף שלישי.

כל השאר נמצאים בדמיון שלך.
The release of convicted terrorists before they have served their full sentences seems like an easy and tempting way of defusing blackmailed situations in which innocent people may lose their lives, but its utility is momentary at best. Prisoner releases only embolden terrorists by giving them the feeling that even if they are caught, their punishment will be brief. Worse, by leading terrorists to think such demands are likely to be met, they encourage precisely the terrorist blackmail they are supposed to defuse.

1995 ,Binyamin Netanyahu, Fighting Terrorism

ישן 22-07-2008, 21:00
  roeis01 roeis01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.06
יש מספיק לכול-ם!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "וכרגיל, האזרח הגבור שחיסל את המחבל הוא מתנחל יהודי"

אני לא מבין למה להלחם על קרדיטים -??

"אתה כל הזמן מחסל - תשאיר קצת לי,יא מתנחל מעצבן"

"אוף איתכם,רק יורים,אולי תעשו משהו אחר,למשל,לשבת בבית קפה?מה יש?"

"הנה, אני רואה טרקטור , ...תן לי, זה אלפא ,זה אלפא!!!!"
(אמיל מגיב לנאצות כנגדו בחיסול הטרקטור-צעצוע הכתום של הנכד של אבו-טיר בפצצת מצרר... )

גם לטייסים,גם לשמאלנים,ואפילו לזהבה גלאון -

תאמינו לי שיש מספיק לכולם !

יש מספיק מוסלמים שרוצים לצאת מהעולם ובדרך לא-טבעית בעליל.

חבר'ה לא לריב!

אני רק מבקש שאחרי שהרוחות ירגעו -יישמו פה הרתעה כלשהו
בגלל שאם לא אז זה יתחיל להראות כאן כמו הארלם או סרי-לנקה.

די להשפלה העצמית !!! קצת כבוד!!!

נ.ב.
אם תסתכלו על הסירטון -
אחד הטוקבקים מפנה את תשומת הלב לחייל מימין
שמנסה לבדוק את הנשק שלו (??)
...אולי בכ"ז 2:0 למתיישבים.

בתמונה : ההרתעה שלנו ,הכיוון - הכפר הקרוב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר