לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2008, 13:00
  nimrodg15 nimrodg15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.06
יצרתי טופס בhtml ועכשיו אני מערכת ניהול

טוב אז כך בניתי לי טופס כלשהוא. עכשיו אני רוצה לעשות מערכת ניהול תגובות, או שמערכת שפשוט אם אני רואה שמישהו הספים [עשה ספאם] אז אני יוכל למחוק אותו, מבלי בעיות פשוט ללחוץ "מחק" והתגובה תימחק.
אפשרי? אם זה אפשרי אני יכול לקבל אולי סקריפט או הכוונה?
באותו נושא,
יש לי כמה מקומות באתר שאני רוצה להשים את המערכת אז אני צריך לשנות את המספר ב form?
להלן הטופס:
קוד:
<FORM name=form10" METHOD="post" ACTION="mailto:XXXXXXX@gmail.com ?SUBJECT=Submitted from the site" enctype="text/plain" onSubmit="return true"> איך איכות הכביש? <INPUT TYPE="RADIO" NAME="B1" Value="טובה"> Good <INPUT TYPE="RADIO" NAME="B1" Value="גרועה"> Bad <TEXTAREA ROWS=10 COLS=45 NAME="TEST"> </TEXTAREA> <input type="submit" name="submit" value="Submit"> <input type="reset" value="Reset"> </FORM>

כמו שאתם רואים, אחרי הform יש בעצם "בקשה" שתשלח אליי את התשובות אל האימייל, אני לא רוצה כזה דבר אלא פשוט אתר לניהול התגובות יהיה לי נוח יותר מאשר כל יום להיכנס לאימייל ולבדוק אימייל אחד אחד ולעלות כל אחד שזה די סזיפי ומעצבן ומבזבז זמן.

באותו נושא בערך... אני מחפש אתר עם איחסון חינמי, בגלל שהאתר נענע פלאנט לא משהו והדרך להגיע לוקחת יותר משלוש דקות [עד שהאתר עולה כמו שצריך וכו'].

תודה מראש לכולם!!!

נערך לאחרונה ע"י nimrodg15 בתאריך 23-07-2008 בשעה 13:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:55

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר