לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2008, 18:38
צלמית המשתמש של TheOne23
  משתמש זכר TheOne23 TheOne23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל TheOne23 שלח הודעה דרך MSN אל TheOne23
חומר חזרה לקראת שנה ראשונה בהנדסת חשמל

שלום,
בסמסטר חורף הקרוב אני אתחיל ללמוד לתואר ראשון בהנדסת חשמל באחת האוניברסיטאות, ובימים אלה התחלתי לעשות חזרה אינטנסיבית על חומרי הלימוד שונים במתמטיקה ברמה של 5 יח"ל כדי להגיע מוכן (עד כמה שאפשר ) ללימודים.

יש לי כמה שאלות אליכם על חומר החזרה והנושאים כצריך וכדאי לדעת/לחזור לקראת השנה ראשונה:
1. האם צריך לדעת את הנושאים "קומבינטוריקה" ו-"הבינום של ניטון" לקראת השנה הראשונה?
אם כן, אז באיזו רמת ידע/לימוד צריך לדעת אותם?
2. על אילו נושאים מרכזיים מומלץ לחזור בטריגו'?
3. האם יש צורך בכלל לעשות חזרה על נושאים בחדו"א? אני די מבולבל בנושא הזה, מצד אחד הבנתי שהשנה הראשונה מתמקדת ברובה על נושאים בחדו"א, אבל מצד שניהבנתי גם שהחדו"א והתיכונית בכלל לא דומה לחדו"א האוניברסיטאית, לכן אני לא יודע עם יש טעם לחזור על הנושא הזה...

תודה מראש לכל העוזרים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2008, 17:54
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
עזוב שטיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheOne23 שמתחילה ב "חומר חזרה לקראת שנה ראשונה בהנדסת חשמל"

אני אתחיל מהסוף לגבי C, מה שחשוב זה זה לא באיזה שפה תכתת אלה האלגוריתטמים ולדעת לעבוד נכון גם כשיש פרויקטים עמוסים. באלגורטימים אני מתכוון גם לפשוטים (מיון בועות מיון מקס) וגם לאלגוריתמים היעילים - כמו בינרי עבור מיון מערכים. כך שזה ממש לא משנה באיזה שפה תכנתת עם אתה יודע את האלגוריתם השאר טכניקה ואינדקסיאדה (מלשון אינדקס).
לגבו חדוא-אלגברה זה תלוי באיזה מוסד, אני לומד סמסמטר שני בטכניון ודי אהבתי חדוא, מה שהרגשתי שהכי חסר לי זה טריגו (זהויות) וטכניקות אינטגרציה כי אלה היו דברים שהמרצה טס או לא עשה כלל כי הניח שלמדת בתיכון, אז בזה הייתי מתמקד. לגבי הוכחות בחדוא זה משהו שצריך להיכנס לראש של זה כי סביר להניח שלא עשית משהו דומה. אלגברה זה קליל ואין צורך לחזור על כלום לפי דעתי כי מתחילים מאפס (לפחות פה).
לגבי דברים אחרים לא יודע כי זה תלוי באיזה פקולטה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר