לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2009, 21:46
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
אולי פשוט תוציא גיחת צילום כמוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PD1 שמתחילה ב "מחפש מידע על סד"כ צבא סוריה"

כשהייתי בסדיר בכל ערב עשינו סדר כוננות. במסגרת המסדר, חוץ מלבדוק שהמימיות מלאות ושלא חסר אף כדור במחסניות גם דיקלמנו את סדר הפעולות הפלוגתי במקרה שפורצת מלחמה ב24 שעות הקרובות ואת סד"כ האוייב בגיזרה שמולנו בשיגרה.
בכל ערב חזרנו על אותם ZSU 23X4 (רק שלא הגיוני שהם יהיו במוצביהקו הסוריים בשיגרה עפ"י מה שלמדנו. אני הנחתי שיש שם ZU 23X2 ולא שילקות/גאנדיש) וBTRים.
כשזה חזר על עצמו גם אחרי שנתיים שהייתי בפלוגה שאלתי את המ"פ שלי וקמ"ן הגדוד (אח"כ גם באוגדה) אם הסורים לא מזיזים כוחות מידי פעם. התשובות שקיבלתי לא הניחו את דעתי.
אז הפעלתי קשרים.
ביקרתי אצל חבר שהיה אז בכיר ביחידת הפיענוח של אמ"ן. זו הייתה תקופה שבה איחדו גופי חוזי שונים באמ"ן והיה קל לשים את היד על מגוון אביזרים. ביקשתי שיתן לי איזו תמונת ארכיון של הגיזרה. אחרי שלושה ימים קיבלתי ליד הדפסה מאד מוצלחת ברורה ומפוענחת של קצת יותר מהגיזרה הגדודית עם תאירך גיחה מלפני יומיים. מסתבר שלכבודי הוציאו גיחת צילום ופיענחו אותה.
נחש מה? לא היו שם ZSU כן היו טנקים שעליהם לא ידענו (די חשוב לפלוגת טנקים) מסוג אחר ומשוכלל בהרבה (זה המקסימו פירוט שאני יכול לכתוב כאן, את השאר אני משאיר לדמיון שלך), עמדות נ"ט, חלקן מאויישות וחלקן דמיים, הכרתי מוצב סורי חדש, כל הסד"כ הסורי היה שונה לגמרי מזה שאותו דיקלמנו מידי ערב.
עם התצלומים חזרתי אל הגדוד. העברתי אותם למ"פ ולקמ"ן. באותו ערב חזרנו על הדיקלום הרגיל, כאילו לא הבאתי שום דבר חדש, וגם בערבים שבאו אחריו במשך כמה חודשים טובים עד שהשתחררתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר