לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2008, 02:03
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "זה לא מצחיק ואם המכתב אמיתי אז החתן צודק"

הא?
למה לעזאזל שאני אצטרך לשלם על המנה שלי? אני לא משלמת על המנה שלי, בדיוק כמו שאני לא משלמת על האיפור של הכלה או על הצלם. אני נותנת מתנה לחברים שלי לרגל העובדה המשמחת שהם החליטו להתחתן. בנוסף, כדי לשמח אותם אף יותר, אני מגיעה לחתונה (ו"מבזבזת" לשם כך כמה שעות טובות של לימודים/עבודה/משפחה/תחביבים), וכל זה כדי להיות איתם ביום שמחתם.
הם, בתמורה, מארגנים לי ארוחת ערב. בכל זאת, באתי מרחוק כדי לחגוג איתם, ובטן ריקה בריקודים זה לא לעניין. בנוסף, יש גם את העניין של שמחה (בכל זאת הם מתחתנים) ואוכל זה דבר משמח (אוכל טוב. בד"כ בחתונות האוכל לא ממש משמח...).

למרבה הצער שוק החתונות בשנים האחרונות הפך לתחרותי בטירוף. קשה מאוד להתמקד בשמחה, והרבה אנשים נופלים לתוך המלכודת של עשיית הרושם.
אז אני באמת מרחמת על החברים שלי שלא הצליחו לשמור על עצמם, ובטעות הזמינו לי מנה שעולה 350 ש"ח למרות שאני בחיים לא אוציא על עצמי יותר מ-40 שקל לארוחה (השבוע אכלתי ב-100 שקל, פעם ראשונה בחיי. היה טעים). אבל אין מה לעשות, זו הבחירה שלהם, ואני אוהבת אותם ואבוא לשמוח בשמחתם למרות שהם התבלבלו וחשבו שבאתי כדי שיעשו עלי רושם.
אני אישית לא אתבלבל. אני אשמח עם אורחיי ואספק להם ארוחה טובה בתמורה על זה שהם באו לסמוך איתי. אבל הארוחה הזו תהיה בסכום שפוי, וכך כל שאר הדברים שיהיו בחתונה שלי, בע"ה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר