לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2008, 13:22
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
מידע נשיא אוניברסיטת קליפורניה שומר כשרות

נשיאה החדש של האוניברסיטה הידועה כ-UCLA שומר על כשרות בבית, מעביר הרצאות בהשראת הרמב"ם, מבלה את יום כיפור בבית הכנסת, ואוהב את ישראל
▪ ▪ ▪
מרק יודוף, תומך נלהב של ישראל, נבחר בסוף יוני לנשיאה החדש של UCLA, ומבקר השבוע בישראל כמוביל שותף בקבוצה של נשיאי אוניברסיטאות אמריקניות, כך דיווח ה"ג'ואיש ג'ורנל". לפני היכנסו לתפקיד מובילה של אוניברסיטת המחקר הציבורית הגדולה ביותר בעולם, עם תקציב פעיל של 18 מיליארד דולר, כיהן יודוף, 63, כנשיא אוניברסיטת טקסס וכנשיא האוניברסיטה במינסוטה.

המינוי החדש התקבל בשמחה רבה על-ידי הסטודנטים היהודיים בקמפוס אירוויין, אחד מן הקמפוסים של האוניברסיטה, אשר התלוננו ב-5 השנים האחרונות שההנהלה בקמפוס לא הגנה על הסטודנטים היהודים מפני נאומי שנאה שניתנו על-ידי דוברים מן החוץ וקבוצות סטודנטים מוסלמיים. יודוף אמר כי הוא מודע לבעיה והוסיף כי אנשים שמגמדים את ערכי היהדות יוצרים קונפליקט מייגע. "חלק מהדוברים הללו ומה שהם אומרים מסיח את דעתי ואני שונא את זה", אמר. "אבל מנגד, אני מלמד את החוקה ויש לי מחוייבות עמוקה לתיקון הראשון (בדבר חופש הביטוי). איך אני יכול להתמודד עם זה כאדם יהודי? זה דבר מאוד קשה".

בהקשר לראש הקמפוס באירוויין, מייקל דרייק, שאותו הזמין לקחת חלק בביקורו בישראל, אמר יודוף כי ניהל מספר שיחות עם הצ'נסלור וכי "יש לו לב גדול וסימפטיה ענקית לעם היהודי". "הוא מנץ'", הוסיף, "בגלל שאני לוקח אנטישמיות באופן כל כך אישי, אני חושב שאוכל לתת לו כמה טיפים טובים".

יודוף ידבר על נושא האנטישמיות כיעמוד בפני ועידת הדסה הלאומית בלוס אנג'לס ב-14 ביולי.

http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-...ml?tag=14-23-21

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2008, 18:24
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
טעות בכתבה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "נשיא אוניברסיטת קליפורניה שומר כשרות"

ציטוט:
המינוי החדש התקבל בשמחה רבה על-ידי הסטודנטים היהודיים בקמפוס אירוויין, אחד מן הקמפוסים של האוניברסיטה, אשר התלוננו ב-5 השנים האחרונות שההנהלה בקמפוס לא הגנה על הסטודנטים היהודים מפני נאומי שנאה שניתנו על-ידי דוברים מן החוץ וקבוצות סטודנטים מוסלמיים

קמפוס אירוויין הוא לא "אחד מן הקמפוסים של האוניברסיטה" אלא אוניברסיטה נפרדת.
UCLA = University of California at Los Angeles
UCI = University of California at Irvine

שניהן אוניברסיטאות ציבוריות של מדינת קליפורניה, אבל מוסדות נפרדים. מה שנכון זה שארגוני סטודנטים אנטי-ישראלים (בעיקר MSA=Muslim Student Association) מאוד פעילים גם באירוויין וגם בUCLA. המצב דומה באוניברסיטה הציבורית המובילה במדינת קליפורניה שהיא אוניברסיטת ברקלי (UC Berkeley). יש לציין שהמובילים בארגונים האנטי-ישראלים הם סטודנטים ערבים ולא אמריקאים.
The release of convicted terrorists before they have served their full sentences seems like an easy and tempting way of defusing blackmailed situations in which innocent people may lose their lives, but its utility is momentary at best. Prisoner releases only embolden terrorists by giving them the feeling that even if they are caught, their punishment will be brief. Worse, by leading terrorists to think such demands are likely to be met, they encourage precisely the terrorist blackmail they are supposed to defuse.

1995 ,Binyamin Netanyahu, Fighting Terrorism

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר