לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2008, 15:43
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
זה מעליב כי אתה בוחר להעלב.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tost שמתחילה ב "ביל אוונס"

תבדוק שניה מי העלה כמות יצירות כמו מה שאתה העלית בזמן האחרון. אף אחד! אנחנו רק מתכוננים להגיב לך, והופ אתה מפרסם עוד משהו.

זה לא הפורום של TOST זה הפורום של כל מי שגולש כאן. לכן התגובות שלנו מתחלקות בין כולם.
מגיבים כשיש מה להגיב, וכשיש רצון לכך... והבקשה לתגובות רק פוגעת ברצון הזה (לכן הבקשה שלנו באה דווקא לטובת האמנים שמציגים כאן). גם הציירים הכי מוכשרים לא תמיד מקבלים תגובה אחרי כמה שעות, ולפעמים אפילו אחרי יום, במיוחד לא אם הם יעלו איזה 5 יצירות שונות באשכולות נפרדים. אני מציעה לך לצייר כמה דברים, ולהעלות את כולם ביחד לאשכול אחד. ולא להעלות ציור כל יום. קח את עצמך בידיים. אנחנו לא יכולים לומר לך כל שניה מה בסדר מה לא בסדר. תנסה גם ללמוד בעצמך מהתבוננות באחרים, לחפש מדריכים ולהעסיק מסקנות. לא רק לחכות שאנחנו נעשה בשבילך תעבודה הקשה ונלווה אותך כל צעד.

זה בקשר לבקשת תגובות.
בקשר לציור, זה צויר מהתבוננות בתמונה? אם כן, אז קשה לי להגיב על דברים כאלה אם לא ראיתי את המקור.
מה שכן, אהבתי את העיצוב של ההשחרה, ואני חושבת שאתה מתקדם מבחינת ההצללה. אבל לא אהבתי את הקווים האלה שאתה בוחר כדי להצליל עמם או למלא איתם חללים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2008, 15:56
צלמית המשתמש של Tost
  Tost Tost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "זה מעליב כי אתה בוחר להעלב."

זה בדיוק מה שאני עושה, קורא המון מדריכים וספרים...ועדיין אני רוצה לראות דעה של אנשים שמבינים
לפחות קצת בציור....
היית פעם בפורום צילום? (של פרש) לזה בדיוק אני מתכוון...אבל כנראה שאני טועה כי הקהילה של פורום ציור היא
הרבה יותר קטנה, פשוט חשבתי שגם כאן יש הרבה אנשים לפי האשכול הכרויות של הפורום...

חוץ מזה כשלי יהיה ניסיון בציור ואראה אנשים יותר חדשים ממני בתחום, תמיד אכתוב להם תגובה לא משנה אם היא קצרה או ארוכה...
כל כך קשה להכנס לאשכול, לראות את היצירה, לחשוב אם אהבת או לא אהבת ולכתוב "אהבתי", "לא אהבתי"- ולתת איזה פירוט של חצי שורה?
במיוחד כשאת מנהלת הפורום, את צריכה לקדם אותו ולשמור על פעילותו...

וזה הרפרנס

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.rogersandall.com/images/bill%20evans.jpg]

ישן 10-08-2008, 16:16
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Tost שמתחילה ב "זה בדיוק מה שאני עושה, קורא..."

אז שוב, פעם הבאה שאתה מצייר משהו, אל תמהר לפרסם ישר, תחכה שתצייר עוד כמה דברים ואז תעלה את הכל להתבוננות כוללת. אי אפשר שכל הפורום יהיה מלא באשכולות שלך. מה גם שלא כל דבר צריך להעלות. אפשר לתת ביקורת עצמית ליצירות שלך, ולהעלות רק דברים מסויימים. למשל מה שציירת עכשיו. תסתכל רגע על הציור ועל המקור (במידה ורצית לצייר כמה שיותר דומה) אתה באמת לא יכול לראות מה הבעיות? אתה צריך שנאכיל אותך בכפית ונציין בפנייך כל הבדל?
אין לחש קסם. צריך אימון, זה יעזור לך הרבה מעבר למה שנגיד לך פה.
פורום צילום הוא פורום שמגיבים בו כ"כ מהר וכ"כ הרבה, בגלל שאמנות הצילום היא אמנות שנוצרת בהרבה יותר מהירות מאמנות הציור או התלת מימד.
זה שלך יש זמן ורצון תמיד להכנס לאשכול ולהגיב כל פעם שאתה נכנס, לא אומר שאצל כולם זה ככה. כשאני חוזרת מהעבודה ורק נכנסת לפורום לראות מה מצב העניינים, אתה באמת חושב שיש לי כח להתמיד בתגובה? אני אוהבת להשקיע ולהגיב להרבה אנשים בבת אחת כשיש לי זמן, כח ורצון. במקום לזרוק סתם איזה "אהבתי\ לא אהבתי" שלדעתי באמת לא תורם לכלום חוץ מהעלאת המורל, ואלה גם לא תגובות שאנחנו מעודדים בפורום הזה.
ולמען האמת, אני חושבת שאתה צריך לומר תודה רק על זה שאנשים נכנסים ומביטים. במקום להתלונן על זה שעבר כולה יום, והם לא הגיבו.

ישן 10-08-2008, 18:10
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tost שמתחילה ב "ביל אוונס"

טוב, בגלל שהתחננת כל כך לתגובה:

אני לא יודעת בן כמה אתה, אבל נראה לי שאתה מקרה קלאסי של חוסר בהתבוננות.
זה כמו רק לשמוע מוזיקה ולא להקשיב למוזיקה (לצורך העברת הכוונה..).

ולכן, ישנה בעיה בקווי מתאר, הצללות, פרטים קטנים, בקיצור, הציור שלך הוא בגדר סקיצה , מאוד
"סקיצתית", יש לאמר. אם היית מתעמק יותר, ומשתדל יותר, אני כמעט בטוחה שהתוצאה הייתה אחרת.

לכן, אני מציעה לך לקחת חבילה של ניירות (תעזוב את המחשב לעת עתה, עיפרון ונייר זה הבסיס),
ולנסות לתפוס את הקווי מתאר, פעם אחר פעם. עד שיצא מספיק דומה. ואח"כ, כדי שיהיה לנו על מה
להגיב, תסרוק את הנסיונות ותעלה לכאן. אני כמעט בטוחה שיחול שיפור,אפילו אם הוא קטן. אל
תתחיל להצליל כל ניסיון, רק תצייר קווי מתאר והצללות כלליות. לקשקש קווים בשיער זה ל-א נקרא
לצייר שיער.

מספר הצעות טכניות שאוליי יעזרו:
1. תשמור על קשר עיין יד\דף. כל הזמן להסתכל על הציור ועל הרפרנס (התמונה שממנה אתה מצייר).
2. אל תתחיל מנקודה כלשהי ותצייר קווים נקיים (כי זה יותר קשה) אלא תתחיל מצורה כללית בניסיונות
הראשונים (במידה ותבצע את מה שהמלצתי), אח"כ תנסה לצייר בקווים נקיים.
3.תסתכל על הצורות החיצוניות (נגטיב) שנוצרות, על הזוויות, תשווה אורכים של קווים וכו'.

בהצלחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר