לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לתשומת לבכם: אתר פרש, בעליו ומנהליו, לא יישאו בכל אחריות בין במפורש ובין מכללא ולא יהיו אחראים, בשום צורה לכל נזק ישיר או עקיף, מכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו\או לצד שלישי כלשהו בשל שימוש בלוחות הקניה/המכירה/החלפה באתר. ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > לוחות > לוח תעסוקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2008, 21:50
  barak9183 barak9183 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.06
לדעתי עשה כך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bs777 שמתחילה ב "אני מעסיק ויש לי עובד שעושה צרות בשביל פיצויים מה לעשות?"

קח אותו לשיחה ב 4 עיניים, דע לך שיחס אישי וכבוד לעובד יקבל את מלוא תשומת ליבו
אם הוא עושה צרות סימן שיש לו הפרעות התנהגות לא יודע עד כמה זה קשור לחו''ל משום שאם הוא היה רוצה ללכת לחו''ל הוא פשוט היה נוסע.
פשוט מאוד בשבוע הבא קח אותו לשיחה קטנה תדבר יפה תהיה בסדר תדבר אל הלב שלו תגיד לו הנה אני מביא לך ארוחה חמה בצהרים + שכר טוב בחודש כמובן אם השכר טוב חח ולא 4500 שקלים מזופטים
ובאמת שזה לא מגיע לי אני באמת מביא לעובדים את הנשמה וכדומה שים את עצמך ברגליים שלו.
במידה והוא ימשיך לזעוף בעבודה תגיד לו שאתה מביא לו שבוע חופשה
תבין במדינה שלנו אין חוק תביא לו שבוע חופשה שיחשוב על הדברים כמובן החופשה על חשבונו בגלל שהוא עשה צרות לא אתה.
חוץ מזה תלוי בנסיבות הפיטורים 99 אחוז שיגידו לך לשלם פיצויים חוץ מזה הפיצויים הם לא עד כדי כך גבוהים זה כולה חודש עבודה אני רק חושב מה יהיה איתי שאני עובד 3 שנים + במקום עבודה מה יהיה על הפיצויים שיגיעו לי חחחח

בכל אופן קח אותו לשיחה לא ילך תן לו שבוע חופש אל תשחרר אותו אם אחרי השבוע הוא ימשיך לעשות צרות תביא לו עוד שבוע חופש תביא בנאדם במקומו וכל חודש תביא לו שבוע חופש לאט לאט הוא ככה ילמד להיות בסדר
אבל למרות הכל אם העובד בכללי היה אחלה ועבד כמו שצריך אז אתה תביא לו מבחינת היושר שלך את הפיצויים אם הוא היה עובד חרא שכל הזמן מאחר לעבודה ועושה ברדאק ומתבטל אז לא מגיע לו ככה יענו בכיוון של העם פיצויים ולדעתי גם להחזיק עובד זה לא טוב עדיף כבר לשחרר אותו

נערך לאחרונה ע"י barak9183 בתאריך 08-08-2008 בשעה 21:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר