לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2008, 00:29
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
צודק. לביבי באמת לא איכפת מהמדינה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "ביבי מודה כל יום לאחמדיניג'ד שנותן לו חומר תעמולה"

אם היה איכפת לו מהמדינה הוא היה מתגייס לפחות לסיירת מטכ"ל ולא מנסה להשתמט מהצבא.
בכלל, אם לכל משפחתו היה איכפת מהצבא היו כל שלושת האחים מנסים להתנדב לסיירת מטכ"ל כפי שללא ספק עשו כל בני משפחתך עד האחרון שבהם (ואני מתכוון לכך במלוא הרצינות. נכון שצדקתי?).
אם למשפחתו של ביבי היה איכפת מהמדינה הם לא היו משתמטים היו הולכים לשירות הכי מסוכן והיו אפילו מוכנים להקריב את חייהם למען העם ללא היסוס. ואז, אף אחד לא מבטיח שלפחות אחד האחים לא היה נהרג...
אבל מכיוון שכל האחים לבית נתניהו השתמטו ככל יכלתם מגיע להם שאנשי רפש וטומאה יטיחו בהם את הנאצות כאילו לא איכפת להם מהמדינה.
והרפש שהנפקת לנו ממש הגיוני. הם תמיד בורחים המשפחה הזאת. עובדה שיוני כבר מזמן לא בארץ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2008, 22:37
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
לא הזכרתי פה את נושא שמאל או ימין
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "נראה אותך אומר אותו דבר על ח"כ ממרץ ששירת בסיירת מטכ"ל"

קוממה אותי קביעתך הנוראה שאם המדינה תהיה בסכנה הרי שמשפחת נתניהו תברח מן הארץ.
אני מבין את האנשים שחינכו אותם לשנוא את נתניהו ואין לי טענה כלשהי על שמוחם נשטף.
אבל עלילה נוראה שמנותקת שנות אור מהמציאות אני בטוח שגם שוטפי המח המקצועיים לא שתלו בך.
מאיפה הבאת את זה?
הרי משפחת נתניהו כ-ו-ל-ה התנדבה מרצונה ליחידה הכי מובחרת שקיימת בצה"ל. ואני זוכר היטב כמה היינו בסכנה קיומית במלחמת יום הכיפורים. לא זכור לי שהמשפחה נמלטה אז מהארץ.
ולא צריך לספר לך היכן הם היו במלחמה הזאת. זה לא הספיק לך לחשוב פעמיים לפני שמעלילים?

ובנוסף לא הבנתי מדוע רשמת את המילה "הסברה" במרכאות.
האם ההסברה של נתניהו בחו"ל היא לא ראויה בעיניך? הרי גם יריביו הגדולים ביותר מסכימים שאין שני לו בהסברת האינטרסים של מדינת ישראל.
אז מה רצית להביע במרכאות?

ובכן, אפשר להביע דעות פוליטיות שונות ומנוגדות. אבל להנפיק עלילות שאין להן שום שחר זה מביש.
אפשר אפילו להעריך או לשער שאדם ינהג באופן מסוים בסיטואציה כלשהי. אבל אצל אדם שסיטואציות דומות כבר התרחשו בעברו והוא התנהג בדיוק ההיפך הגמור מתרחיש העלילה שהנפקת - זה מה שמקומם.

הארכתי בתשובתי רק משום שככל שאני מכיר את כתיבתך ואתה מחושב בד"כ ולכן הודעתך הראשונה בלטה באי הגינותה המוסרית.
נ.ב
הזכרת שגם שמאלנים שירתו בסיירת מטכ"ל. נכון. אבל מתי שמעת ממני שאם איראן תאיים עלינו בנשק גרעיני אבו וילן ובניו יירדו מן הארץ?

נערך לאחרונה ע"י jumbo בתאריך 08-08-2008 בשעה 22:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר