לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2008, 07:54
  משתמש זכר vadim88 vadim88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "מדהים...קוד מעולה של לוח..."

אכן למרות שבמקרים מסויימים כמו העמוד של המוצרים לדוגמא זה מעט את זמן טעינת העמוד בגלל כל ה JS שיש שם. אבל למנהל הפרוייקט לא ממש אכפת מה שחשוב לו ביותר זה שזה יהיה כמה שיותר נוח למשתמש ויעשה הכל באותו רגע מבלי לטעון הכל כל הזמן.

וכן זה נבנה על ידי מהיסוד, אני מצטער אבל שלא התחלתי את זה ב PHP 5 עם כל מה שיש ל OOP להציע בגרסא הזאת היה מזרז הכל בצורה משמעותית.

דרך אגב כל התכנות נעשה על ידי זאת אומרת עבודה של בנאדם אחד ומעצב אחד שעבד לצידי עבודה של בערך 4 חודשים , אתה רואה רק חלק קטן ממנה רוב העבודה נעשה בלוח הבקרה ששם כל הכיף מתחיל.
אתה יודע מערכות ספירת מלאי, חשבוניות, מערכת סליקה באמצעות טרנזילה כרטיסי אשראי וכדומה, מערכות מעקב וכן הלאה וכן הלאה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2008, 01:58
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי vadim88 שמתחילה ב "אכן למרות שבמקרים מסויימים..."

הורדתי את הקוד והשתמשתי בו, אך משום מה כאשר אני משתמש בשפה העיברית יש באג ויוצא לי הרבה undefined.... אני מניח שנתקלת בזה ועזבת את הקובץ (זה באמת עניין מייאש).

עניין נוחות המשתמשים מאוד חשובה לי ולכן היה חשוב לי לתקן את הבאג, כי לאנשים מסוימים ובמיוחד מבוגרים, לוח-שנה באנגלית נראה "מאיים" (או במילים אחרות: פשוט בכלל לא נעים לעין).

בכל אופן, עברתי אחד אחד והשוותי בין הקובץ של העברית לקובץ האנגלית, ומצאתי שהמתרגם (בין בטעות בין בזדון... והפעם אני חושב שהוא עשה זאת בזדון) השמיט את הקטע הקטן אך חשוב הבא מהקובץ בעברית:

קוד:
// First day of the week. "0" means display Sunday first, "1" means display // Monday first, etc. Calendar._FD = 0;

תוסיף את השורות הנ"ל לקובץ התירגום של השפה העברית, והכל יוצג לך כראוי...

העלתי את הקובץ (קידוד utf8) בעברית התקין, כך שמצד שני אתה יכול פשוט להוריד אותו:
calendar-he-utf8.js

עריכה:
אתה יודע במקרה למה צריך לשים את הקוד JS שמפעיל את ה-calendar אחרי תג ה-form הסוגר?
האם זה ייפגע בפונקציונאליות של ה-calendar אם הקוד יהיה בין\בתוך תגי ה-form?

נערך לאחרונה ע"י dorM בתאריך 13-08-2008 בשעה 02:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר