לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2008, 19:54
  yossi144 yossi144 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "[QUOTE=zxccxz]כן ? אם מלשבים..."

זה לא הופך את הצנחנים ליחידה התנדבותית... גם אם תיפצע נניח במהלך המסלול בשריון תישאר בחיל, אם תצא מהמערך הטכני על פלטפוס עדיין תהייה בחיל האוויר. סיירת מטכ"ל, טיס וקצונת שלישות זה מסלולים התנדבותיים - אתה יכול לפרוש מתי שבא לך במהלך ההכשרה בלי לשאול אף אחד. צנחנים זו יחידה ממיינת. זה אומר שכדי שתוכל להתגייס לצנחנים תצטרך לעבור מיון (גיבוש), אבל ברגע שתהקבלת אתה לא יכול לפרוש (אלא אם כן "תעשה בעיות", ואז בעצם פולטים אותך - גם במהלך קורס בחיל חימוש יכול לקרות אותו דבר). אותו הדבר נכון גם לגבי, נניח, דובר צה"ל או משק"יות ת"ש.

לא ברור לי ההיגיון של החלק השני של ההודעה. קודם כל, זה ברור שהחטיבה מגייסת יותר אנשים ממה שצריך כי לוקחים בחשבון שאנשים נפצעים ושמסלול קרבי זה לא דבר שכל אחד יכול לעמוד בו. ובכל מקרה היא מגייסת אותך כדי להיות לוחם (אתה תהפוך למש"ק שלישות או נהג בצנחנים אם נפלת רק כי אין משהו אחר לעשות איתך) אם אתה נופל אתה נשאר בחטיבה לא בגלל שזה צנחנים אלא בגלל שתמיד קשה לעבור מיחידה ליחידה ולא משנה אם זה צנחנים, או חיל הים או מה שלא יהייה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2008, 23:03
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Zzuullaa שמתחילה ב "בואנה אחי, אתה חש מעצמך יותר..."

Pootsa1 ו- Zzuullaa,

בואו נקרא שוב את ההודעות שלי ונראה היכן כתבתי שחטיבת הצנחנים היא יחידה התנדבותית :

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צנחן1
חטיבת הצנחנים תמשיך להיות חטיבה ממיינת, כאשר המלש"בים המגיעים אליה נחשבים מתנדבים ועוברים גיבוש.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צנחן1
ההתנדבות היא שלב ממיין בדרך לקבלה לחטיבה.

אז אחרי שסיכמנו שלא כתבתי שהחטיבה היא יחידה התנדבותית, אלא שהיא יחידה ממיינת (למרות שמי שמבקש להגיע לצנחנים נקרא "מתנדב לצנחנים", כמאמר השיר הידוע), ברור לפיכך שמי שהתקבל כבר לצנחנים לא יצא מהחטיבה רק בגלל שהוא מבקש לעזוב אלא רק אם הצבא יאפשר לו לבצע זאת.

ולגבי "צנף", מכיוון שגילי גבוה מסכום הגילאים של שניכם ואני מכיר את הכינוי הרבה לפני שנולדתם, אז תרשו לי לציין שבדרך כלל הסלנג הצבאי מתחיל במילה ורק במרוצת השנים ממציאים לה ראשי תיבות (ואני כבר ראיתי גם אנשים שמשוכנעים שיש ר"ת לשמות "מגלן" ו"שלדג").

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר