לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2008, 07:25
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
עוזי סלנט מודה: חילקתי למקורבים תרופות שאינן בסל

ציטוט:
בכך מאשר מנכ"ל קופת חולים מאוחדת לשעבר את תחקירי "גלובס" בנושא של שי ניב ומשה ליכטמן

משה ליכטמן

15/8/2008

בעוד חוקרי מבקר המדינה בודקים במשרדי קופת חולים מאוחדת חריגות בחלוקת תרופות שאינן בסל הבריאות ותרופות חינם למקורבים, הודה מנכ"ל הקופה הקודם, עוזי סלנט, כי עשה זאת בקנה מידה גדול. בכך הוא מאשר את תחקירי "גלובס" בנושא של שי ניב ומשה ליכטמן. סלנט, שהיה מנכ"ל קופ"ח מאוחדת עד לפני שנתיים והתפרסם כשיאן השכר במערכת הציבורית (עלות של 112 אלף שקל), מתמודד כיום על ראשות עיריית רחובות. במסגרת מסע הבחירות הוא הצהיר לאחרונה כך: "הואשמתי בכך שהענקתי תרופות שאינן בסל הבריאות לבני משפחה, לחברים ולמקורבים.. אני מודה.. במו ידי חילקתי לעשרות ומאות מחברי הקופה תרופות יקרות שנועדו להציל את חייהם, תרופות שלא היו בסל הבריאות.. אם הייתי צריך לעשות זאת שוב, לעבור על הפרוטוקול ולהציל חיים, הייתי עושה זאת שוב מבלי להניד עפעף".

במסגרת חקירת מבקר המדינה נבדקת גם פרשת חבר ועדת הביקורת של הקופה, עוזיה בן אחיקם. המבקר הפנימי של הקופה, דוד סומך, הודיע כי קיבל הוראה מסלנט להימנע מלבדוק במסגרת הביקורת הפנימית השוטפת את התיק של בן אחיקם. בתיק זה, כפי שנחשף ב"גלובס", בהוראת סלנט, ניתן לבן אחיקם מימון מיוחד וחריג לטיפולים ניסיוניים ונסיעות לחו"ל בהיקף של לפחות 300 אלף שקל.

"חומרת הדברים מדברת בעד עצמה", נאמר בדו"ח הביקורת הפנימית של הקופה שהועבר למבקר המדינה, "במיוחד כאשר מדובר במצב שבו חבר ועדת ביקורת מקבל הטבות אלו באמצעות אישור של מנכ"ל הקופה - האמור לעמוד תחת ביקורתו". *

http://www.globes.co.il/news/articl...0372093&fid=829

אבל כשחולה לב אחרי צינתור מתחנן לאשר לו "פלאביקס" , זורקים אותו לקיבינימט כי "זה לא בסל".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:16

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר