לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2008, 21:48
  joelr joelr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
שמות...

שלום כולם,

העלתי את האתר שלי לאויר לפני בערך חודש.
יש לי בעיות עם חיפוש בגוגל של התגיות KEYWORDS שנתתי (קראתי פה איפושהו שגוגל בכלל לא קורא אותם), כלומר, חיפוש של השם שלי מתקבל רק כתוצאה מהשם שנתתי לאתר או מפורומים שונים שהכנסתי את השם שלי, אבל לא מהתגיות הללו שמתי את השם שלי בעברית וכו'.
רציתי לדעת אם יש רך לשפר את המצב. אולי למלא את כל הINSTANCE NAME לכל MC וכפתור בפלאש (למרות שהאתר שלי עובר לשרת דרך DREAMWEAVER)- האם יש משמעות לשמות האלו? מישהו או משהו מצליח לקרוא אותם?
האם גוגל קורא גם של התגיות של DESCRIPTION? יש טעם למלא אותו?
אגב, כבר נירשמתי בדי הרבה אינדקסים ומנועי חיפוש בארץ ובחו"ל, אז אולי זה די יעזור, אבל זה די מציק לי שכשאני כותב את השם שלי בעברית אין שום תוצאה שיכולה להכווין לי לאתר..

תודה מראש,
יואל
www.joelr.co.il
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2008, 19:01
  joelr joelr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "אל תנסה לרמות מנועי חיפוש......"

חיפשתי SEO וגם עברתי על ההמלצות של גוגל להתאמת אתרים וגם לשיפור ה PR, עד כמה שניראה לי אני די עוקב אחר ההגדרות שלהם: שמתי מפת אתר (SITEMAP), שמתי קובץ ROBOTS, אין לי תוכן מעצבן וכו', פירסמתי את האתר בכל האינדקסים ומנועי החיפוש...
אז זהו? חוץ מלשלם לחברה הרבה כסף אין לי מה לעשות?
למרות השם הדי ייחודי שלי, חיפוש "יואל רפופורט" או "JOEL RAPOPORT" לא מראה תוצאות טובות או בכלל בגוגל- אני צריך להשלים עם זה?
זה נראה לי די מוזר שאין תוצאות חיפוש לשם המלא שלי חוץ מדברים שקשורים אלי, ועדיין הוא מראה כל מני אתרים רק עם השם הפרטי או המשפחה לפני שהוא מראה את האתר שלי- כנראה יש לגוגל פרמטרים שלא בהכרך קשורים לרלוונטיות....

אני אשמח אם משהו יכול להסביר לי קצת איך זה עובד.

תודה, יואל
ישן 20-08-2008, 19:23
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי joelr שמתחילה ב "חיפשתי SEO וגם עברתי על..."

חיפשתי מפת אתר באתר שלך וכל מיני קישורים שמנועי חיפוש יכולים לקרוא ולא מצאתי.
זה האתר - http://www.joelr.co.il - נכון?

אם תסתכל בקוד המקור (View source) של האתר שלך, תוכל לראות את הדבר הבא (נכון לעכשיו):
קוד:
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"> <head> <meta name="verify-v1" content="lcQPhMqwrK7/hlwx0KaYEtpPLzxnAlnizsBSgB99bxI=" /> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> <title>joel rapoport- industrial design</title> <link rel="shortcut icon" href="../favicon.ico"/> <script src="../Scripts/AC_RunActiveContent.js" type="text/javascript"></script> <meta name="designer" content="joel rapoport"> <meta name="description" content="The portfolio of the industrial designer Joel Rapoport"> <meta name="keywords" content="joel rapoport,yoel rapoport,יואל רפופורט,joel,rapoport,joelr,yoel,industrial design,product design ,design,עיצוב תעשייתי,עיצוב מוצר,מכון אקדמי טכנולוגי חולון "> <style type="text/css"> <!-- body { background-image: url(../flash/background%20gradient.jpg); background-repeat: repeat-x; } --> </style> </head> <body> <table width="100%" height="100%" border="0"> <tr> <td width="100%" height="100%" align="center" valign="middle"><script type="text/javascript"> AC_FL_RunContent( 'codebase','http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,28,0' ,'width','796','height','528','title','flash','src ','../flash/Untitled-17','quality','high' ,'pluginspage' ,'http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash' ,'movie' ,'../flash/Untitled-17' ); //end AC code </script><noscript><object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,28,0" width="796" height="528" title="flash"> <param name="movie" value="../flash/Untitled-17.swf" /> <param name="quality" value="high" /> <embed src="../flash/Untitled-17.swf" quality="high" pluginspage="http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash" type="application/x-shockwave-flash" width="796" height="528"></embed> </object></noscript></td> </tr> </table> </body> </html>

זה בדיוק מה שגוגל או מנועי חיפוש אחרים קוראים.
ההבדל בין מנועי חיפוש למישהו שסתם גולש באתר שלך הוא שמנועי חיפוש מתעלמים מסקריפטים (כמו Javascript) וקבצי FLASH וכל מיני דברים שמצריכים plugin לדפדפן...
מנועי החיפוש אוהבים טקסט ותמונות, לא יותר מזה.
וכפי שאני רואה בקוד המקור באתר שלך, גוגל לא קורא כלום. כלומר שמבחינת מנועי החיפוש - האתר שלך הוא עמוד לבן וריק לחלוטין מתוכן.
לכן גם הוא לא מציג תוצאות חיפוש של האתר שלך, ובמיוחד לא "יואל רפופורט" - כי באתר שלך אין את התוכן הזה מבחינתו.

דבר נוסף הוא שחסר באתר שלך דרכים נוחים ליצירת קשר.
אתה צריך לכתוב בטקסט רגיל וברור (ומומלץ גם קריא למנועי החיפוש... שים את זה מתחת לפלאש בצבע משתלב כמו אפור כהה ומודגש) את השם שלך (בעיברית + אנגלית), וכתובת העסק, וטלפון\פלאפון\פקס ליצירת קשר.

עוד דבר חשוב זה סבלנות - אחרי שבאמת התאמת את האתר למנועי החיפוש, צריך לחכות לפחות חודש או שלושה עד שגוגל יאנדקס את האתר שלך.
בשביל שהוא מלכתחילה יבדוק את אתרך, אתה צריך ליידע אותו שהאתר שלך קיים.
תוודא שיש קישורים מאתרים אחרים אל האתר שלך, ותוודא ליידע את גוגל אישית שהאתר שלך קיים (תוסיף את עצמך לרשימת האתרים בגוגל).

נערך לאחרונה ע"י dorM בתאריך 20-08-2008 בשעה 19:26.
ישן 21-08-2008, 00:08
מנהל

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי joelr שמתחילה ב "וואו דור- תודה על התגובה, זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי joelr
השאלה האחרונה שלי היא, האם אי אפשר להעלים את הטקסט הזה (כמו פונט לבן על הרקע הלבן) , או לחילופין איכשהו לשים את הקטסט בקוד אבל שלא יופיע באתר עצמו, כי זה די מבאס לי את כל העיצוב.
או אולי זה מסוג הדברים שמכעיסים את גוגל?
פשטו באתרים מעוצבים כמו שאני מכיר לרוב אין טקסט כזה- הוא משולב בתוך הפלאש איכשהו...

להעלים את הטקסט או כל דבר אחר שבתחום הרמאות, מאוד לא כדאי לבצע, גוגל לא אוהב את זה, ויש לו אלגוריתמים שבודקים אם מרמים אותו.
אם הוא מוצא שרימו אותו - כמו שאמרתי לפני כן, הוא נותן באן לאתר שלך, ובקיצור לא תוכל להיכנס לחיפושים שלו.
אפילו אם תעשה צבע שדומה מאוד לצבע הרקע (אבל לא בדיוק בצבע הרקע) - גוגל יבחין בזה.

יכול להיות (אני ממש לא בטוח כי איני מכיר בכלל את טכנולוגית Flash) שאפשר איכשהו לשלב בין טקסט באתר ולהכניסו לקובץ ה-Flash.
ד"א, עם עיצוב נכון והגדרות CSS מתאימות, הטקסט לא בהכרח יכער את העיצוב. אולי הוא אפילו ישדרג אותו. לא פעם יצא לי לעצב יפה מאוד את הדברים הפשוטים ביותר בעזרת הגדרות CSS פשוטות (כמו color, background-color, margin, padding, border - כפי שאתה רואה, אין משהו מיוחד בהם). זה הכל משחק של צבעים...

בכל אופן, אפשר לעשות משהו אחר. אולי תירצה לשים תמונת רקע בנוסף לטקסט, כאשר את הטקסט תזיז הצידה:
קוד:
<!-- HTML code --> <div id='footer'>JOEL RAPOPORT phone:123456789 fax:... address:... eMail:...</div> /* CSS code, in a "style.css" file */ #footer { text-indent:-9999px; /* Moves the text so it won't be visible to the end-user, but readable & visible to Google and other search engines */ background-image: url(nice_picture.gif); /* This picture will be visible to the end-user */ width:800px; /* The width of the background-image */ height:30px; /* The height of the background-image */ margin:auto; /* Centering the background-image element */ }

באופן הנ"ל, גוגל ומנועי חיפוש אחרים יוכלו לקרוא את הטקסט, אבל המשתמש שגולש באתרך יראה את התמונה המעוצבת (אבל לא את הטקסט, כי הוא יהיה מוסתר ומוזז הצידה).

נערך לאחרונה ע"י dorM בתאריך 21-08-2008 בשעה 00:15.
ישן 21-08-2008, 00:43
מנהל

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי joelr שמתחילה ב "עשיתי עדכון לאתר לפי מה שהצאת..."

אני מבין לחלוטין, אף אחד לא נולד עם הידע בכיס

הקוד הבא:
קוד:
<div id='footer'>JOEL RAPOPORT phone:123456789 fax:... address:... eMail:...</div>

הוא קוד ה-HTML. אותו יש לשים במסמך ה-HTML, מעל הקטע הבא (בקוד המקור):

קוד:
</body> </html>

(זה המקום שאני מניח שאתה רוצה אותו, וגם הגיוני יותר לשים אותו שם)

הקוד הבא:
קוד:
#footer { text-indent:-9999px; /* Moves the text so it won't be visible to the end-user, but readable & visible to Google and other search engines */ background-image: url(nice_picture.gif); /* This picture will be visible to the end-user */ width:800px; /* The width of the background-image */ height:30px; /* The height of the background-image */ margin:auto; /* Centering the background-image element */ }

הוא קוד ה-CSS.
אותו יש לשים במסמך CSS חיצוני, שמקושר אל מסמך ה-HTML הראשי.
לחלופין, אפשר פשוט לשים אותו באותו מסמך ה-HTML הראשי, אבל מסביב לתגיות style.

בסופו של דבר, תוסיף את הקוד הנ"ל מעל הקוד:
קוד:
--> </style> </head>

ד"א, שים לב שבמקום לכתוב:
קוד:
<style type="text/css"> <!-- /*CSS code here...*/ --> </style>

בימינו כותבים:
קוד:
<style type='text/css'> /*<![CDATA[*/ /* CSS Code here... */ /*]]>*/ </style>
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר