לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2008, 11:56
צלמית המשתמש של klingo17
  klingo17 klingo17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "קבילה על מה? הרי תמיד צרכי..."

נכון, אבל מחליפים אותי במישהו אחר, שהיה ב401. זה נשמע קצת כמו קלפים...

וזה קצת חשוד שזה קורה ככה אחרי 3 ימים בטירונות, שאני כבר חתום על נשק, ועושה מטווחים עם התבור.

מה גם שכל אחד אומר לי משהו אחר: המפקדים אומרים שהייתה טעות שלישותית. זה קצת מוזר, בגיבוש הקריאו אותי בין הראשונים לעבור לפלס"ר 7, והם לא שמו לב שאני אמור להיות ב401?
הקצינה במז"י אמרה שהצוותים יצאו לא מאוזנים, שפלס"ר 7או 401 יצא חזק יותר, ואותי מחלפים עם מישהו על מנת לאזן את הצוות ההוא ואת שלי. הקצין מיון אמר שהפלס"ר 401 ו7 רצו אותי שניהם בגיבוש, ובסוף 7 זכו, ו401 ביקשו שוב, ובקיצור בלאגן.ואין תשובה ממשית.
לי זה נשמע כמו פרוטקיצה רצינית למישהו שם, ואני רוצה לבדוק את זה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2008, 14:47
צלמית המשתמש של klingo17

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "אני מסכים איתך, ואני בטוח לפי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי VCPA
, ואני עדיין מתקשה להבין מה יעזור לך להתלונן על זה כל הזמן. בצבא יתקמבנו על חשבונך כל כך הרבה פעמים. אם בכל פעם תחשוב על זה, רק מרמור יצא לך מזה.

יצא לי מיזה שאני אקבל את מה שמגיע לי, עשיתי גיבוש ,התקבלתי. אני רוצה להיות שם(מהסיבות שלי, מה זה משנה הרלוונטיות שלהם), ולא ב401, מגיע לי להיות שם כי התקבלתי. מה שאני אשב ופשוט יתן להן לעשות עליי צחוק? הרי ברור לי שאני אפלט משם כי אני לא רוצה להיות שם, ומבחינתי זה הפסד גדול. נציב קבילות לא יכול לעלות על זה שנעשתה שם קומבינה ? הוא הרי לא שייך לצבא לא?
אני פשוט לא מוכן לסבול את זה שנדפק לי הכל, גם ככה לא רציתי להיות בשריון, לא נתנו לי לדחות(הייתי הכי צעיר בצוות כולם ילידי 89') עכשיו עושים קומבינות. אני מוכן להפוך שולחנות כדי לקבל את מה שמגיע לי ושעבדתי בשבילו, ולא שאיזה מישהו שהתקבל ל401 שהחליט לעבור כי יש לו אבא סגן אלוף או משהו כזה. אתה לא חושב שאני צריך להאיבק בשביל לקבל את מה שמגיע לי (אז מה אם זה צבא, זה בני אדם בסופו של דבר)

ישן 12-08-2008, 15:09
צלמית המשתמש של klingo17

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "אתה צריך להיאבק אם זה מה שאתה..."

לא היה לי זמן לסגור את זה עם המפקדים והשלישות מהסיבה הפשוטה שאתמול בערב הודיעו לי על זה, שלחו אותי הביתה, היום בבוקר הייתי צריך להתייצב במז"י והקצינה שם מרחה אותי, ושלחו אותי הביתה כדי שמחר בבוקר אני אחזור לנח"ל.

רגע לנציב קבילות אין גישה לטפסים עצמם( שייראה באמת אם שיבצו אותי בפלס"ר 7 או ב401)?

הם פשוט עושים ממני צחוק, המוטיבציה שלי בגובה של ים המלח כרגע, רציתי 7, התקבלתי כבר! איזה מין שטות זאת? אני לא יעשה טופס 55 כי לא יחזירו אותי לפלס"ר 7 דרכו (לפי איך שאני מכיר את הטופס) וזה יקח הרבה זמן, ואני אפסיד כבר הכל. אני לא מבין בשביל מה המשחק הזה? אבל תסכים איתי שטעות, זאת לא הייתה

ישן 12-08-2008, 16:56
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי klingo17 שמתחילה ב "לא היה לי זמן לסגור את זה עם..."

רוב הסיכויים הם שאתה רואה צל הרים כהרים. לא כל-כך מהר יש "קומבינות" ו"פרוטקציות", הרבה יותר סביר (ונפוץ) שישנה טעות שלישותית.

אני חוזר על מה שכבר כתבתי, פלס"ר 401 הוא פלס"ר מצויין (אגב, הם פעלו במלחמה הרבה יותר מפלס"ר 7), העובדה שאלה עושים טירונות עם גולני ואלה עם הנח"ל זו רק חלוקה שהצבא עשה עפ"י פיקודים וגזרות. הטירונות זהה, הנשק בכלל לא רלוונטי (אישית אני חושב שהפלפטופ עדיף ....), ותיזוז קל הוא לפעמים חוויה שתשכח במהירה.

תגיע לטירונות, תכיר חבר'ה על הכיפאק, אין לך מה לדאוג ובוודאי לא להיות שבוז.

בעוד חודש לא תזכור בכלל מה היתה הבעיה, מאד מאד לא רצוי להתחיל את דרכך בצבא בהגשת קבילה.

נערך לאחרונה ע"י צנחן1 בתאריך 12-08-2008 בשעה 16:59.
ישן 12-08-2008, 17:08
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי klingo17 שמתחילה ב "לא היה לי זמן לסגור את זה עם..."

תראה,אני מסכים איתך שזה לא נעים כי יש הרבה חוסר וודאות אבל הסיבות שלך להיות שבוז לא אמיתיות.

זה שעושים טירונות עם הנח"ל במקום עם גולני אומר משהו??
רק עכשיו הצבא התחיל לחלק בכמויות יותר גדולות את התבור..פתאום הM16 לא מספיק טוב??

אני מסכים איתך שזה יכול לבאס קצת..לא בגלל שאתה עובר מפלס"ר 7 לפלס"ר 401 אלא בגלל שכבר הכרת את החבר'ה והתחלת להתרגל לסביבה שלך..
יקח לך בדיוק עוד שבוע להתרגל לסביבה חדשה..אין לך מה לעשות עם ההחלטה כי למעשה אתה כבר לא שייך לפלס"ר 7 ושום טופס 55 לא ישנה את זה.
ההתעסקות בקומבינה לא תעזור כי אין לך דרך להוכיח את זה..אתה יכול לקבול עד מחרתיים אבל אין עילה לקבילה והתשובה שתקבל היא:"צרכי הצבא".
במקום לעשות בלאגן ואז יש אפשרות שבכלל יעיפו אותך מפלס"ר401 ותלך לאחת מחטיבות השיריון תשנה ראש..המצב הוא מצב נתון-אתה תקבע איך הוא יתנהל מכאן.
או שתתאפס ותפתח דף חדש(ומי יודע-אולי תהנה ובסוף תצחק על זה שבכלל עשית כזה סיפור) או שתעשה בלאגן ותראה לאן זה יוביל אותך.
זה שתישן באוהלים במקום בחדרים רק יחשל אותך(גם ככה אני לא מאמין שאגוז מבלים יותר מידי בחדרים האלה).
ובנוגע לזה שאתה מעדיף את הצפון מאשר את הדרום-פלס"ר401 פעלו המון במלחמה האחרונה..וחוץ מזה-אתה לא מספיק זמן בצבא כדי לדעת מה טוב לך(אל תעלב או משהו כזה).
המצב הוא מצב נתון-תפיק ממנו את המירב ואני בטוח שתופתע ותצחק על זה שאין פעם רצית לעבור לפלס"ר7.(אין זלזול בפלס"ר 7..אתה פשוט תבין שאין הבדל).

נוב 07.

ישן 14-08-2008, 22:01
  Xcalibre Xcalibre אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
תגובה מאחד שמבין על 401..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי klingo17 שמתחילה ב "העברה מפלס"ר 7 לפלס"ר 401"

דבר ראשון, אין לי מה להגיד לך חוץ משאתה מתנהג כמו צעיר אחושרמוטה. וזה לא בגלל העובדה שאתה רק יומייים בצבא, אלא בגלל העובדה שאתה יומיים בצבא ואתה חושב שאתה מבין משהו! בנוסף לזה, אתה מפונק ומחפש כבר את ה"ווסאח" או לא יודע מה שיש בתבור. כולה תבור, מה אתה מתרגש, מה אתה חושב שזה חללית? תהיי מקצועי תשיג את אותה מטרה על האמ-16 "העלוב". ומבואס על לעבור מהלונה-באח לאוהלים של ערד? מה יש.. פינוקיל'ה.

עכשיו לגבי זה שאתה טוען שפלסר 401 יותר גרועים, מי הכניס לך תזיוני שכל האלה לראש. אם לא הבנת, אני משרת שם. למה נראה לך שיש הבדל בין 401 ל-7? אלו אותם אנשים, שהיו באותו גיבוש, ועוברים את אותם הדברים במשך המסלול. מה שונה?!

אני מבין שאולי התרגלת לאנשים מסוימים אחרי שאתה כולה שבוע איתם, אבל תאמין לי שתוך יומיים אתה תשכח אותם, ותתחבר לאנשים החדשים שאיתך. ותאמין לי שהם לא פחות טובים מהחבר'ה של 7.
תגיד תודה לאן שהגעת, ותהיה מרוצה. אני אומר לך באמת שאתה במקום טוב. אולי אתה לא ביחידת עילית מטורפת, אבל אתה במקום שהיעוד שלו חשוב, וראו את זה גם במלחמה (ולא, לא הייתי שם מן הסתם).
אני מכיר את הסגל שיהיה לך ויש לך סגל טוב, אל תדאג.
ותזכיר לי לתת לך כאפה עוד שנה (בע"ה אם תסיים - אבל לפני זה תצטרך לשנות גישה) על המילים שאמרת היום..
ישן 15-08-2008, 13:29
  sheyne sheyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי klingo17 שמתחילה ב "העברה מפלס"ר 7 לפלס"ר 401"

אחי, הייתי בגיבוש גם, והצטיינתי ולא התקבלתי כשראיתי שלפלס"ר 401 התקבלו חברה מהצוות שלי (גיבוש שני) שבכלל לא התאימו לפלס"ר אלא בטוח רובם פרוטקציות (ממש לא התאימו, לא בלטו, גיגמו, התנהגו כחברה קשים חברתית ולא דורגו בסוציומטרי גבוה לעומתי שכן דורגתי גבוה אצל הרבה מהצוות אבל לא בוכים על חלב שנשפך)... החברה בפלס"ר 401 הם אנשים טובים, מצחיקים, נהניתי איתם בגיבוש ותאמין לי שעצם זה שאתה פלס"ר אתה תצא גאה ולא משנה באיזה.

שאלה: אני כבר 9 חודשים בצבא ועברתי מהמודיעין לשריון. עכשיו אני רוצה לעבור לצנחנים כי לחי"ר רגיל לא יתנו לי. הסיכויים לעבור לצנחנים גם הם קלושים אבל האם יש סיכוי טוב שיתנו לי גיבוש לצנחנים אם אבקש?
כי כבר הפז"ם גדול יהיה.

נערך לאחרונה ע"י sheyne בתאריך 15-08-2008 בשעה 13:33.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:14

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר