לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2008, 00:38
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
מידע חדשות צו"ב מרוסיה - אוגוסט 2008

מזמן כבר לא תירגמתי כלום...

מוסקבה, 28 באוגוסט. (ITAR-TASS). ב-28 באוגוסט בוצע שיגור ניסיוני של הטיל הבליסטי הביניבשתי RS-12M "טופול".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.arms-tass.su/data/Articles/SmallPhoto/70970.JPEG]

כפי שהודיע מנהל שירות המידע וקשרי ציבור בחיל הטילים האסטרטגיים (RVSN) קולונל אלכסנדר בובק, "השיגור הניסיוני המתוכנן של הטיל RS-12M "טופול" בוצע ע"י הצוות המאוחד של חיל הטילים האסטרטגיים וחיל החלל בשעה 14:36, זמן מוסקבה".

"המטרות העיקריות של השיגור הם הבטחת היכולת המבצעית של הטילים שממשיכים לשמש גם לאחרתום תקופת התיפעול המתוכננת, וכמו כן כם ביצוע הניסוי של ראש קרב חדש שבו עתידים להצטייד הטילים הבליסטיים הקרקעיים", ציינו בשרות המידע. "ראש הקרב הניסיוני של הטיל פגע בדיוק רב במטרתו בשטח אש קורה שבקמצ'טקה, ובכך הדגים את היכולת לפגוע במטרות נקודתיות ממוגנות".

"שיגור הטיל הבליסטי הביניבשתי RS-12M, אשר טילים מסוג זה נכנסו לשימוש לפני 21 שנה, וניתוח של תוצאותיו היכיחו את הרמה הגבוה של הפוטנציאל המדעי והטכנולוגי רוסי בתחום פיתוח הטילים", מדגישים בהודעה של שירות המידע. "מאוחר יותר, המידע בהתקבל ישמש לטובת הגברת היעילות של מערך הטילים הבליסטיים הביניבשתיים הרוסי העתידי".

"הפיתוח והניתוח הניסיוני של ראשי קרב לטילים בליסטיים תמיד היו בין המשימות החשובות בדרך להשגת היעילות הנדרשת של מערך הנשק האסרטגי", מסרו במטה חיל הטילים האסטרטגיים. "הידע והניסיון בתחום זה נצבר במידינתינו משנות ה-70. והניסיון הזה מראה שהתשובות היעילות, החיסכוניות והמהירות ביותר לפרישת מערכות נגד טילים הן מה שנקרא הפעולות האי-סימטריות. בין התשובות האלה, בין השאר, כלולים אמצעים להקטנת יכולות הגילוי, הזיהוי והחיזוי של מסלולי ראשי קרב ושימוש באמצעים מיוחדים לפריצת ההגנה נגד טילים".

טיל בליסטי ביניבשתי "טופול" (צפצפה ברוסית) הוא טיל דלק מוצק תלת-שלבי. הוא פותח במכון מוסקבה לטכנולוגיות החום. הטיל נכנס לשירות בשנת 1988. הטווח המירבי - 10,000 ק"ם. משקל שיגור - 45 טונות. מסת ראש קרב - 1 טון.

כפי שמסרו קודם בשירות המידע וקשרי ציבור של חיל הטילים האסטרטגיים, "בתקופה שבין 23 ל-30 באוגוסט, קבוצת פיקוד המשולבת של החיל בראשותו של קולונל-ג'נרל ניקולאי סולובצוב מנהלת מבדק של התחנה המדעית-ניסיונית עצמאית (שטח אש קורה) הממוקמת בחצי האי קמצ'טקה".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2008, 02:49

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי spritz שמתחילה ב "יפה יפה. מספר שאלות,ברשותך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי spritz
יפה יפה. מספר שאלות,ברשותך :

אני תמיד שמח לדבר איתך
ציטוט:
א. מה עם ה(Bulava (SS-NX-30?מזמן לא דיברו עליה,יכול להיות שהפרוייקט תקוע?

לא שמעתי על "בולאבה" בזמן האחרון, אבל הוספתי למטה ידיעה שקשורה בנושא בעקיפין.

ציטוט:

ב.אוזכר באיזה מקום שרוסיה מתכוונת לשמר חטיבה אחת של טילי הקרונות (Molodets SS-24 "Sсаlреl") .בויקיפדיה כתוב שהחטיבה האחרונה יצאה מהשירות ב2005 והשנה היו צריכים לסיים לגרוס את הטילים .איפה זה עומד?

גם את זה לא שמעתי. ממה שאני זוכר, הטילים מדגם זה אמורים לצאת מהשירות על-פי אחד ההסכמים עם אמריקאים. אם אני צודק, אז אין דרך להחזיר את הטילים האלה לשירות בלי להפר הסכם בינלאומי מהחשובים ביותר. חוץ מזה גם לדעתי השמידו את כל הטילים (נשארה מערכת אחת בתור תצוגה באיזשהו מוזאיון, עם אינני טועה).

דרך אגב, שמעת על ה"סארוב"? יש לי הרגשה שהרוסים מתכננים מהפכה בתחום צוללות הדיזל.

ישן 29-08-2008, 02:34

צוללת טילים בליסטיים גרעינית "דמיטרי דונסקוי" סיימה את תוכנית הניסוים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "חדשות צו"ב מרוסיה - אוגוסט 2008"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.arms-tass.su/data/Articles/SmallPhoto/70815.JPEG]

סוורודווינסק, 26 באוגוסט. (ITAR-TASS). "צוללת טילים בליסטיים גרעינית, אשר שודרגה במספנת SevMash בסוורודווינסק (Severodvinsk), סיימה את תוכנית הניסוים", כך הודיע מנהל שירות ההסברה של המפעל מיכאיל סטארוז'ילוב. "ההכשרה של מערכת הטילים החדשה תימשך", הוא הוסיף.

צוללת טילים בליסטיים גרעינית "דמיטרי דונסקוי" (Dmitry Donskoy) הושקה לאחר הצטיידות מחודשת בשנת 2002. "על הצוללת הותקנו מערכות חדשות רבות, אשר אותם היינו צריכים להכשיר בים", אמר סטארוז'ילוב. "במהלך מספר שנים כמעט 100 מומחים של SevMash ויותר מ-70 הנציגים של מפעלים אחרים עבדו ביחד עם המלחים של הצי במסעות ניסיוניים בים הלבן". לפי דברי ראש מטה הדיוויזיה ה-18 של הצי הצפוני קפטן ארקדי רומאנוב, "ניסוים בוצעו ברמה גבוהה והתוצאות היו משביעות רצון, והדגימו את כל התכונות הטובות של הצוללת, כגון יכולת תימרון, מהירות, שליטה, אמינות".

"דמיטרי דונסקוי" - צוללת טילים בליסטיים גרעינית מדגם 941 Akula - היא המובילה בסדרה של הצוללות הרוסיות הגדולות ביותר. הצוללת נבנתה במספנת ה-SevMash בשנת 1982. סה"כ במספנה נבנו 6 צוללות מדגם זה.

צוללת "דמיטרי דונסקוי" משמשת כפלטפורמה ניסיונית למערכת הטילים החדשה. היא נועדה לשגר טילים בליסטיים ביניבשתיים "בולאווה" (Bulava) החמוש ב-10 ראשי קרב. מתוכנן לצייד בטילים אלה את הצוללות הגרעיניות מדגם "בוריי" (Borey) מהדור החדש, כאשר הראשונה מביניהן - "יורי דולגורוקי" (Yuri Dolgorukiy) - הושקה בשנת 2007.

ישן 29-08-2008, 09:49
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
האם הודיעו לאמריקאים על הניסוי?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "חדשות צו"ב מרוסיה - אוגוסט 2008"

בתקופת "ירח הדבש" עם האמריקאים היה הסכם ביניהם שכל שיגור של טיל בליסטי מודיעים מראש לצד השני. נדמה לי שהפעם לא נשמר ההסכם הזה ואמריקאים "קצת" עשו במכנסיים ושלחו את קונדליסה להרגיע את הדוב הרוסי. הבעיה עם הדוב היא אם הוא יוצא ממאורתו ומפסיק את שנת החורף, קשה לו להרדם (הרעב מציק) ואז מחפש משהו לאכול...

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 29-08-2008, 17:53
צלמית המשתמש של Golden Paths
  Golden Paths Golden Paths אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ralf שמתחילה ב "הרוסים בהחלט משדרגים את הצבא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ralf
הייתי רוצה לראות אותם משקעים יותר בתעשיה האזרחית הרוסית ובמערכת החינוך ,הרווחה והבריאות.

דווקא הייתי ממליץ להם להוריד את הרסן הבירוקרטי מהאזרח הקטן. מנוע הצמיחה החזק ביותר שיש למדינה הוא היזם הקטן. לא היי טק, לא תעשייה כבדה ובטח שלא משאבים טבעיים.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ralf
לעם הרוסי יש פוטנציאל גדול מאוד אלו היו משקעים את המשאבים שלהם בתחומים שתורמים להתקדמותה של רוסיה ולהפיכתה למדינת רווחה כמו מדינות מערב אירופה...

תפריד בין מדינת רווחה ובין משטר כלכלי שמוביל להתקדמות. כרגע הרוסים בעלי עושר רב כתוצאה מעליית מחירי חומרי הגלם והכלכלה להם בעל מספר פרמטרים חיוביים. כדי למנף את העושר הזה לטווח ארוך, לדעתי, הם נדרשים לבצע השקעות ענק בתשתיות אזרחיות, חיזוק מוסדות פדרטיביים ומוניציפליים ובחינוך. מדיניות רווחה נובעת מתפיסת עולם וכרגע אני לא חושב שהדור הרוסי הנוכחי בעל תפיסה חברתית מגובשת. מה גם שהרבה מדינות בעלות כלכלה מתפתחת תופסות את הדורות הבוגרים של האוכלוסיה כדורות שמניחים את היסודות למדינה עתידית ולענ"ד כך גם רוסיה צריכה לחשוב.

המשכיל בעת ההיא, ידום. (ספר עמוס, פרק ה' פסוק יג')

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר