לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2008, 12:15
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אין אימון בימין החילוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "נתניהו על מערכת החינוך: להוציא את הנכבה, להחזיר את ז'בוטינסקי"

בעשור וחצי האחרון קרו מקרים איומים ביותר:

1. רפול, איש טוב עם קבלות של עשייה בצבא וציוני אמיתי. הקים מפלגת צומת, קיבל 4 מנדטים, חצי מהם עברו לשמאל הקיצוני. למה להצביע רפול ולקבל עבודה-מרץ.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E...5%D7%9E% D7%AA

2. נתניהו א: אחרי ששכנע גם את תנועת חב"ד שהוא טוב ליהודים, ונבחר לראש ממשלה, הוא בכל זאת בצע נסיגות בעקבות לחץ השמאל הקיצוני. על זה קשה לשפוט אותו. הוא בכל זאת לא נבחר למלך, ובלית ברירה היה צריך להתחשב גם עם הלחצים של השמאל. אבל גרוע מזה: גם מתוך הליכוד עזרו לשמאל ללחוץ על נתניהו לבצע נסיגות ולדרדר את המדינה: דוד לוי, זוכרים? כן, זוכרים. ויצחק מרדכי, זוכרים? כן, זוכרים. ומי עוד? דן מרידור שישב על הגדר בין השמאל לימין והתחנף לתקשורת השמאלנית. ועוד הרבה. אז למה בחרו נתניהו וקיבלו גם את כל אלו.

3. גבור ישראל אריאל שרון נבחר על ידי יהודים טובים עם כוונות טובות שהוא יהיה טוב ליהודים ולארץ ישראל. אין צורך להאריך מה שהוא עשה. אבל הוא לא היה לבד: חצי מהליכוד היו איתו. כולם התחנפו לשמאל הקיצוני על חשבון עם ישראל.

אחרי 3 נסינות האלו אין מה לנסות עוד פעם עם הימין החילוני. הם איבדו את כל האשראי. זה גם בלתי אפשרי לשמור שזה לא יקרה עוד פעם. לליכוד יכולים להצטרף כל מי שרק יש לו אזרחות ישראלית, גם אלו שבוחרים במקבלי פקודות מדמשק ואיראן. אז מה אפשר כבר לצפות.

בחינה מדוקדקת של הימין החילוני מראה שהילדים שלהם לפעמים מאוד תקופות לא הולכים בדרך הימנית שלהם, ואחר כך הם גם מובילים את אבותיהם לכוון התהום. ככה היה עם שרון ובניו. כיום נתניהו הוא יהודי טוב. אבל אין ערובה מה יקרה עם הילדים שלו ולאן הם עלולים להוביל אותו.

בנוסף לזה, כשמצביעים ליכוד מצביעים גם עבור סילבן שלום שכבר היה עם רגל אחת במפלגת קדימה. ועוד כמה כאלו. אבל אם מצביעים עבור הציונים הדתיים, מקבלים פחות או יותר 100 אחוז מה שהצביעו.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 31-08-2008 בשעה 12:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2008, 18:17
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "על פי שרת החינוך נתניהו מפיץ שקרים ואח"כ מאמין בהם ונלחם כנגדם"

בסדר,אבל אני מקווה,שאתה מסכים,כי על הנכבה יש ללמד מנקודת יחס מאד ספציפית,טוב?
להסביר לילדים,שבתקופת מלחמה קורים דברים רעים,לספר להם,כמה חשוב היה לבנות לנו את הארץ דווקא כאן,ולא בארגנטימה-אוגנדה,להסביר על מושג הגיס החמישי,על מהי הציונות באמת ולא ציונות ה"פרוטוקולים".על זה,שעניין הפליטים איפיין לא רק את הסכסוך שלנו,אלא גם את זה שבהודו,גרמניה,צ"כיה.
אתה מסכים?הרי אפשר פשוט להגיד ככה:עשינו מעשה רע,הרגנו בהם,גירשנו אותם(אפשר גם להוסיף:לפי תכנון מראש),אנחנו חייבים להם את כל שטח ארץ ישראל,ובכלל יש להגיד תודה,שהם עוד סובלים אותנו פה.

ואין מה לעשות,אם יהודי מרגיש רגשי אשם בקונטקסט זה,אין מקומו בארץ.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר