לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2008, 02:58
  GeforceFX GeforceFX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל GeforceFX שלח הודעה דרך Yahoo אל GeforceFX
שאלה בחירת חטיבת שריון

שלום אני מתגייס בנובמבר ואני מתלבט לאיזה מהחטיבות של שריון ללכת.
חטיבה 7-יש את הטנקים הכי ישנים-מרכבה2 שאפילו אין בהם מזגנים-אלה מאוורים אז מבחינתי הם פסולים.
חטיבה 188- יש להם מרכבה3 שיש בו מזגן אבל הוא לא הכי חדש, היתרון שלהם הוא שהם בצפון.
חטיבה 401- יש להם מרכבה4 אבל הם בדרום שזה חיסרון.

השאלות שלי:
1.איפה חטיבה 401 ואיפה 188 משרתים? והאם הם נשארים במקומות האלה בקביעות?
2.איזה בסיס יותר איכותי ומתקדם? ואיפה יש אנשים יותר איכותיים?
3.מה הם ההבדלים המשמעותיים בין מרכבה3 למרכבה4 שיכולים להשפיע על בחירתי?
4. זה נכון שהטיפול, התפעול והניקוי של המרכבה4 הוא בהרבה יותר מסובך וקשה?
5. זה נכון שמרכבה4 פחות מבצעי אז טוחנים יותר חי"ר מקווי טנקים מאשר בחטיבות אחרות?
6.על איזה קריטריונים אני צריך להסתכל בשביל לבחור חטיבה חוץ ממה שאמרתי?-מרחק מהבית,מזג אוויר,טכנולוגיית הטנק, איכות הבסיס והטיפול בנק.
המורשת פחות מעניינת אותי כי מה שחשוב זה ההווה והשירות שלי =]
*אם יש לי טעות-כל טעות, תקנו אותי בבקשה.

לפי נתונים אלה או לפי מה שאתם יודעים, על איזה חטיבה אתם הכי ממליצים ולמה?
תודה רבה ושבוע טוב!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2008, 07:53
  DeddyZ DeddyZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GeforceFX שמתחילה ב "בחירת חטיבת שריון"

1. כל הגדודים של כל החטיבות כל כמה חודשים מחליפים קו ככה שאין מקום שבו 7 יושבים ומקום בו 401 יושבים.
2. האנשים מתחלקים שרירותית לחטיבות ככה שאין ממש הבדל באנשים.
4. ההפך, הטיפול במרכבה 4 הוא הכי קל וקצר, על המרכבה 2 הוא הכי ארוך וקשה.
5. על זה אני לא יודע לענות לך..
6. על מה שאתה מעדיף, אם אתה רוצה נוחות מקסימלית בטנק שלך וכמה שפחות עבודה לך על 401...

אני נמצא בחטיבה 7 ותאמין לי שאני לא מצטער לשנייה על זה שאני לא במרכבות החדשות יותר, אנחנו אולי עובדים על הטנקים יותר קשה אבל זה עבודה שמשתלמת ואתה בסוף רק נהיה יותר מקצועי ויודע יותר ואתה פשוט טוב יותר בתפקיד שלך, במלחמה האחרונה יותר מידי טנקים של 401 פרסו והם הסתבכו בזה הרבה יותר מידי פשוט כי לפני המלחמה הם היו בטוחים שהטנק הזה לא פורס אז הם לא צריכים להתאמן על זה..
ישן 31-08-2008, 10:23

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DeddyZ שמתחילה ב "1. כל הגדודים של כל החטיבות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DeddyZ
1. כל הגדודים של כל החטיבות כל כמה חודשים מחליפים קו ככה שאין מקום שבו 7 יושבים ומקום בו 401 יושבים.
2. האנשים מתחלקים שרירותית לחטיבות ככה שאין ממש הבדל באנשים.
4. ההפך, הטיפול במרכבה 4 הוא הכי קל וקצר, על המרכבה 2 הוא הכי ארוך וקשה.
5. על זה אני לא יודע לענות לך..
6. על מה שאתה מעדיף, אם אתה רוצה נוחות מקסימלית בטנק שלך וכמה שפחות עבודה לך על 401...

אני נמצא בחטיבה 7 ותאמין לי שאני לא מצטער לשנייה על זה שאני לא במרכבות החדשות יותר, אנחנו אולי עובדים על הטנקים יותר קשה אבל זה עבודה שמשתלמת ואתה בסוף רק נהיה יותר מקצועי ויודע יותר ואתה פשוט טוב יותר בתפקיד שלך, במלחמה האחרונה יותר מידי טנקים של 401 פרסו והם הסתבכו בזה הרבה יותר מידי פשוט כי לפני המלחמה הם היו בטוחים שהטנק הזה לא פורס אז הם לא צריכים להתאמן על זה..

1. יענו הם מחליפים גדודים? כל גדוד עובר לאיזור של חטיבה אחרת? לא הבנתי מה זה מחליפים קו =]
2. זה לא רק שרירותית כי יש הרבה שמבקשים אז אולי הדרומיים יבקשו לדרום והצפוניים לצפון לאדע S=
4. אז הטיפול בו יותר קצר וקל גם מבמרכבה3?

סבבה אחי כל אחד והבחירה שלו תודה רבה ממש עזרת לי וושירות נעים שיהיה לך!
ישן 31-08-2008, 11:24
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אתה לא תבחר בחטיבה מסויימת בגלל המזגן/מאוורר שבטנק?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GeforceFX שמתחילה ב "בחירת חטיבת שריון"

ולשאלות:
1. אי שם פה בסביבה. החטיבות והגדודים הכפופים להן משנים את המיקום מידי תקופה. פעם 7 בעזה, פעם 188 בעזה, פעם 401 בעזה. כנ"ל רמת הגולן/אימונים/קו כחול (גבול לבנון).
קיימת תחלופה קבועה, ואין חטיבה מסויימת שכבר 3 שנים לא זזה מהגזרה שלה.
מה שכן, במלחמה, לכל חטיבה יש את מרחב הלחימה המתוכנן שלה, אבל על זה אנחנו לא נדון כאן מסיבות מובנות.

2. על טעם ועל ריח... אנשים איכותיים תמצא בכל מקום, כאשר לצידם גם אנשים פחות איכותיים. אין חטיבה של בעלי קב"א 55-56, ולעומתה חטיבה של ערסים עם קב"א 46-49. הבסיסים משתנים כל הזמן, ויש כל כך הרבה מהם, שאי אפשר להתחיל לפרט על כולם. בוא נגיד שהשאלה על איכות הבסיסים לא צריכה להוות שיקול מבחינתך, משום שאתה תעבור בהמון בסיסים, מכל הסוגים, בכל הגזרות. לפעמיפ עם הטנקים, לפעמים בלעדיהם(איו"ש למשל).

3. קרא את סקירת הטנקים המקיפה של יוסיפון בפורום צבא ובטחון. http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=867
אתה גם יכול להיכנס לאתר israeli weapons ולקרוא על הדגמים השונים:
http://www.israeli-weapons.com/isra...hicles_mbt.html

4. כמו שכתבו, ההיפך הוא הנכון.

5. לאו דווקא. לפני מספר שנים זה היה נכון, היום כבר לא.

6. שום דבר ממה שציינת לא צריך להוות שיקול. במהלך השירות הצבאי שלך אתה "תבלה" בכל הארץ- גבול לבנון, רמת הגולן, רצועת עזה, איו"ש, אימונים בנגב. אימון חורף ברמת הגולן- תענוג .
כנ"ל הנגב ביולי-אוגוסט. מבחינת הטיפול והטכנולוגיה- אין ספק, מרכבה 4 לוקח בגדול, אבל אנשי ה-3 וה-2ב' גאים בכלים שלהם, משום שהם מכניסים בהם "נשמה", ויש להם מורשת של החטיבות.

על ההצהרה שלך בנוגע לפסילת חטיבה 7 משום שבטנקים שלה אין מזגנים, לא נותר לי אלא להגיב ב- פחחח.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 31-08-2008 בשעה 11:27.
ישן 31-08-2008, 12:39

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אתה לא תבחר בחטיבה מסויימת בגלל המזגן/מאוורר שבטנק?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403

ולשאלות:
1. אי שם פה בסביבה. החטיבות והגדודים הכפופים להן משנים את המיקום מידי תקופה. פעם 7 בעזה, פעם 188 בעזה, פעם 401 בעזה. כנ"ל רמת הגולן/אימונים/קו כחול (גבול לבנון).
קיימת תחלופה קבועה, ואין חטיבה מסויימת שכבר 3 שנים לא זזה מהגזרה שלה.
מה שכן, במלחמה, לכל חטיבה יש את מרחב הלחימה המתוכנן שלה, אבל על זה אנחנו לא נדון כאן מסיבות מובנות.

2. על טעם ועל ריח... אנשים איכותיים תמצא בכל מקום, כאשר לצידם גם אנשים פחות איכותיים. אין חטיבה של בעלי קב"א 55-56, ולעומתה חטיבה של ערסים עם קב"א 46-49. הבסיסים משתנים כל הזמן, ויש כל כך הרבה מהם, שאי אפשר להתחיל לפרט על כולם. בוא נגיד שהשאלה על איכות הבסיסים לא צריכה להוות שיקול מבחינתך, משום שאתה תעבור בהמון בסיסים, מכל הסוגים, בכל הגזרות. לפעמיפ עם הטנקים, לפעמים בלעדיהם(איו"ש למשל).

3. קרא את סקירת הטנקים המקיפה של יוסיפון בפורום צבא ובטחון. http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=867
אתה גם יכול להיכנס לאתר israeli weapons ולקרוא על הדגמים השונים:
http://www.israeli-weapons.com/isra...hicles_mbt.html

4. כמו שכתבו, ההיפך הוא הנכון.

5. לאו דווקא. לפני מספר שנים זה היה נכון, היום כבר לא.

6. שום דבר ממה שציינת לא צריך להוות שיקול. במהלך השירות הצבאי שלך אתה "תבלה" בכל הארץ- גבול לבנון, רמת הגולן, רצועת עזה, איו"ש, אימונים בנגב. אימון חורף ברמת הגולן- תענוג .
כנ"ל הנגב ביולי-אוגוסט. מבחינת הטיפול והטכנולוגיה- אין ספק, מרכבה 4 לוקח בגדול, אבל אנשי ה-3 וה-2ב' גאים בכלים שלהם, משום שהם מכניסים בהם "נשמה", ויש להם מורשת של החטיבות.

על ההצהרה שלך בנוגע לפסילת חטיבה 7 משום שבטנקים שלה אין מזגנים, לא נותר לי אלא להגיב ב- פחחח.

חחח אחי להיות סגור בתוך טנק שעשוי מ64טון של מתכת מוצקה שנמצא במדבר באמצע הקיץ והדבר היחיד שמקרר אותך זה רק כמה מאווררים לא נשמע לי תענוג מיוחד XD
מזגן כבר נשמע יותר טוב.

תודה רבה על התגובה המפורטת מאוד עזרת לי! סחטיין על ההשקעה, גם האתרים האלה ממש טובים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר