לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2008, 19:37
  אופיר ראובן אופיר ראובן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.08
עיצוב לוגו לפאב ועיצוב כרזה

הלוגו שעיצבתי עבר המון שינויים...לכן אשלח את הסגנון שאותו רצו בהתחלה הלקוחות( כתב אירי, לא מחובר), ואת העיצוב המקורי בסוף (כתב מחובר).

שם המקום: blip

סגנון הפאב: פאב לגילאי 17 פלוס, כאשר בימי חמישי ישנם הופעות סטנדאפ של הגדולים ביותר.

קונספט: כתב קליל, מחובר, שיתאים למופעי סטנד אפ, אך יחד עם זאת, לעצב לוגו שישדר חזות יוקרתית מעט (כדי למשוך את שכבת הגיל. בעלי הפאב שינו את דעתם המון לכל אורך הפרויקט, כאשר הרעיו שלהם היה לכתוב את המילה, כאשר היא נטויה שמאלה, שהפאנצ' הוא באות p, שאמורה למשוך את ברז הבירה, שממנה נשפכת בירה לכוס.

הסגנון העיצובי שבו בחרתי: בעיקר שמתי דגש על העובדה שהלוגו יצטרך לעשות את שלו בלילה, באורות עמומים, וכמובן שייחסתי חשיבות לכרזות ולשלטי חוצות. לכן כתבתי כתב מחובר אך ברור וקליל שימשוך מהר את העין, ובצבעים הבולטים המקשטים את קירות הפאב. החלטת הצבע היתה ע"פ בקשת הלקוח (שחור ואדום, שאותם דגמתי לפוטו שופ דרך צילום שצילמתי את קיר הפאב) .

ביצוע בתוכנה: אילוסטרייטור בלבד.

לגבי הכרזה: תגידו מה דעתכם
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2008, 07:55
  אופיר ראובן אופיר ראובן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.08
היי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי אנוביס שמתחילה ב "לא יודע אם זה אתה או הלקוחות..."

מה שאני כותב עכשיו, נכון לגבי כל מעצב מקצועי בשוק ולשאר חברי הפורום..
אני בסכ"ה סיימתי שנה ראשונה בלימודי עיצוב, והעיצוב לפאב נעשה לפני 3 וחצי חודשים, ככה שאני מביע דעה של מעצב מתחיל ולא של מעצב שהוא חזק במקצוע או מגיע עם ניסיון קודם.... עשיתי ואני עוד יעשה הרבה, בעזרת השם, עיצובים, ככה שהלוגו הראשון שעשיתי, היה מן שיפשוף ראשון לבחוץ. גם אם זו מפלה, או עיצוב לא נכון, זה עוד צעד קטן לעיצובים מוצלחים יותר.
אני ער לעובדה שהלוגו המחובר לא קריא מספיק, אבל הלקוחות אהבו את העיצוב הזה הכי הרבה, מפאת חוסר זמן שהיה עד לערב הראשון של פתיחת הפאב. האמת שהוא אכן נראה לא משהו על מסך המחשב, אבל בפריטים של הפאב, ובשלט הגדול מחוץ לפאב , העיצוב מאוד מזמין , ואנשים שנכנסים לפאב גם אהבו אותו... שאלתי חברים למקצוע והם אמרו שבס"כ העיצוב בסדר יחסית לבקשה ולזמן שהקציב לי הלקוח, ושאם היה לי עוד יום, אין ספק שהליטוש ללוגו היה עושה את שלו. אל תשכחו שסכ"ה עשיתי את העיצוב לקראת סוף סמסטר א'.
הייתי די סגור בעיצוב כי לכל דבר שניסיתי לעשות או לשנות, הלקוחות די עצרו אותי. הם היו סגורים על משהו אחד ולא הרפו ממנו... ויש את האימרה הידועה - הלקוח תמיד צודק! אמרתי להם את דעתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר