לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2008, 19:28
  מישמיש ממתקי מישמיש ממתקי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל מישמיש ממתקי
המלצה על סופר- הרלן קובן

איך לא המליצו עליו עד עכשיו?
טוב נשכנע את עצמי שזה בגלל שהקטע של ההמלצה הוא חדש בפורום הזה (תודה למנהלת החדשה והמעולה)

אז ככה...
קצת עליו-
הרלן קובן נולד בעיר ניוארק במדינת ניו ג'רזי להורים יהודים מהמעמד הבינוני (אשר שם משפחתם המקורי היה כהן [1]). למד מדע המדינה במכללת אמהרסט ולאחר מכן עבד בענף התיירות, בחברה בבעלות סבו.

ספרו הראשון הופיע בשנת 1990. עד 2008 פרסם 17 ספרי מתח שהפכו לרבי-מכר. ספריו, המתרחשים בדרך כלל בפרוורים הבורגניים של אזור ניו ג'רזי, מצטיינים בעלילה מהירה ורבת תפניות ובסוף מפתיע. כמעט בכל ספריו גיבור הסיפור הנו יהודי, אך הדבר זוכה לאזכור מועט מאוד.

מויקיפדיה

קובן הוא אחד הסופרים שאני הכי הכי הכי אוהבת קראתי את רוב הספרים שלו (חוץ מ"הבטיחי לי" והסדרה של מיירון בוליטר) ונכון שכולם די דומים -ברובם זה מתחיל בפרשת מוות של מישהו קרוב ואז העלילה מסתבכת ובסוף אתה מגלה שהפתירון היה מתחת לאף שלך אבל איכשהו אני אף פעם לא מצליחה לנחש מה יקרה בסוף ופשוט כ"כ קל להשאב לכל אחד מחדש!
הספר הראשון שלו שקראתי היה כשחיפשתי ספר לקרוא בספרית ביצפר ואחת המליצה לי על ספר שלו (דיו חיוור) קראתי ולא יכולתי להפסיק
זה גם הספר שלו שאני הכי ממליצה עליו אולי בגלל שזה הראשון אבל מה זה משנה?

לאחרונה גם יצא ספר חדש שלו - תחזיקו חזק (יצא באפריל 2008) קראתי אותו לא מזמן והוא גם ספר טוב שלו, למרות שלא הטוב ביותר
אני ממליצה במיוחד על דיו חיוור וספר שלו שקראתי בחופש הגדול - היער

ממליצה בחום!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר