לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2008, 19:05
צלמית המשתמש של 1moshiko1
  1moshiko1 1moshiko1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.06
בעיית אינטרנט ברשת מחשבים

שלום לכולם!

יש לי ראוטר/ מודם אלחוטי סימנס (שקבלתי מבזק). הוא מחובר ל-3 מחשבים בחיבור קווי. אורך חוט הטלפון למחשב אחד הוא מטר אחד, שני הוא בערך 10 מטר ומחשב שלישי במרחק של כ-25 מטר.
יש לי חיבור לאינטרנט של בזק/ בזק בינלאומי 2.5 מגה. אני מחובר לבזק כבר כ-4 שנים ולפני כ 4 חודשים עברתי מברק 013 לבזק בינלאומי.
לפני החלפת ספק האינטרנט הייתה לי בעייה שכל בערך שבועיים האינטרנט היה מפסיק לכחצי חום (בערך משעות הצהרים... בבוקר כבר הכל היה בסדר). כמובן שניסינו להתקשר לחברות האינטרנט, אבל כמו תמיד היה עמוס שם מאוד ולא היה לנו סבלנות להמתין מעל 10 דקות. לאחר החלפת הספק מברק לבזק בינ"ל, התופעה הזו חזרה על עצמה עוד פעם או פעמיים. מאז זה הפסיק לקרות. אבל במקום זה החלה תופעה אחרת, לפני כחודש: הרבה פעמים דפי האינטרנט לא עולים. צריך לבצע רענון כדי שהדף יעלה. כמו כן, שמתי לב, שבעת הורדות ישירות, לאחר כ-10 דקות מתנתקת ההורדה. זה קורה בכל אתרי ההורדות. וזה קורה רק לי. לאחרים אין בעיית הורדות (לפי הפורומים).
האימיול היה עובד בשני מחשבים בלי שום בעייה. עכשיו יש בעיות שהוא לא מתחבר לשרתים הטובים, רק לאחרים, וגם זה לפעמים. חשוב לציין שיש IP לכל מחשב, והפורטים פתוחים.

ראיתי באחד האתרים לבדוק פינגים למודם, והכל תקין. אין איבוד מידע.

מה עוד זה יכול להיות? אתמול פרמטתי את המחשב והתקנתי אנטיוירוס אחר (קספרסקי המקום AVG שהיה קודם...
תודה רבה ושבוע טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר