לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2009, 10:07
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אבל אם הארץ הייתה 'רועדת' מן האמת אודות יכולותיה של לבני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yrevach שמתחילה ב "רביב דרוקר מצטרף לארי שביט הבוקר עם אילנה דיין"

היא הייתה עלולה שלא 'לרעוד' עקב החפצים המעופפים שהביאה עלינו קדימה וחלילה שלא 'להתקצץ' עפ"י מושא תפילותיהם של בני דת השלומיזם ואז אך יוכלו 'בכירי התקשורת' לבכות כתנינים בעוד חודשיים על כי כשלו בתפקידם כעיתונאים [והצליחו בתפקידם כמפרנסים]

ולמען האמת - כל מי שהוא בר דעת אינו זקוק למליצי נבצרות בכדי לזהות את הרשלנות בה ניהלו הצמד אולמרט-לבני את המדינה הזו.

אותם 15-20% העלולים להצביע לקדימה הינם בדיוק קהל היעד המועדף על כל מפרסם. ניתן יהיה לשכנע אותם לצחצח שיניים בקוקה קולה, לעשות דיאטה בעזרת חמאת בוטנים ולקנות מיטות שיזוף בארץ בה כבר חמש שנים לא היה חורף. גברת פוטושופ הניבטת מן השלטים תחת ההבטחה למנהיגה אחרת [אחרת ממה שהייתה בהזדמנות שניתנה לה עד כה?] - הינה קרקטורה של קדימה: סיסמאות ריקות אודות אידאולוגיה וירטואלית מעוצבות בידי קופירייטרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2009, 18:42
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי דדון מוש שמתחילה ב "רביב דרוקר: אני לא עיתונאי"

ציטוט:
לבני באמת לא כשירה, אבל גם נתניהו וברק לא

ארי שביט כתב אתמול ב"הארץ" מאמר שנוי במחלוקת. הוא טען שהוא מסתמך על עדויותיהם של 12 אנשים שמכירים את לבני ואינם תומכי ברק או נתניהו. לדבריהם, לבני חלולה, היא לא כשירה להיות ראש ממשלה, קצרת רוח, חסרת אינטליגנציה רגשית ועומק אינטלקטואלי.

יש בעיה גדולה בעצם כתיבת המאמר הזה כפי שנכתב. בן דרור ימיני כתב על זה מאמר מצוין היום ב"מעריב" ואני לא רואה סיבה להוסיף. אני כן רוצה לדבר על הדילמה שלי כעיתונאי. את מה ששמע ארי שביט, אני גם שמעתי. אכן, מהרבה אנשים. אכן, מאנשים מכובדים, שחלקם חסרי פניות. הם החמיאו להגינותה וענייניותה של שרת החוץ, אבל הטילו ספק עמוק ביכולתה לכהן כראש ממשלה. למעשה, בגלל אותם אנשים (חלקם בטח אותם אנשים שדיברו עם שביט) כשעשינו "בדרכים" עם גברת לבני (במהלך הפריימריז נגד מופז) אמרתי שלדעתי היא לא בשלה לכהן כראש ממשלה.

http://israblog.nana10.co.il/tblogread.asp?blog=394281

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר