לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2008, 09:23
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "[QUOTE]ה"שמאל" הבן לאומי הוא..."

לגבי השמאל הישראלי.
למען האמת רוב חיי גרתי בתל אביב והסביבה.
לגבי האנשים שהכרתי רובם נטו שמאלה. גם אני פעם הייתי כזה אבל מלחמת הטרור של שנת 2000 גרמה לי להתפחחות מהפנטזיה.(שנאה לא מכבים בכפתור.)
ויש פה רק של 0 או 1. הם או אנחנו.
אבל רוב האנשים בסביבה הזאת לא הולכים להצביע. רוב החברים שלי אין להם אימון בגרוש בפוליטיקה. חלקם היו מעדיפים לחיות במקום אחר. אבל אין להם בררה אז חיים פה.(מי רוצה אותם בעולם)
הם מנוכרים להוויה הישראלית הרגילה. וזאת לא אשמתם. זה הפולטיקה ששולטת בכיפה מאז שנות ה80. מאז שהיינו ילדים. אני עד בחירות 2003 גם לא טרחתי להגיע לקלפי. אבל היום אני מודע שמי שלא מצביע מפקיר את זכותו האזרחית. זה לגבי רוב אלה שתומכים בשמאל.(הם רוצים שקט וכסף ולבלות ללא הפסקה.)
לגבי השמאל הבן לאומי האובססיות שלהם לגבי ישראל והתקשרת הזרה שבעצם אומרת שלשיראל אין זכות להגנה עצמית. לכן צריך לנהל מלחמה שחורה. וזה ספינה בלתי מזוהה שטביע אותם ללא לקיחת אחריות של אף צד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2008, 09:54
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "[font=Verdana]לגבי השמאל..."

ציטוט:
אבל רוב האנשים בסביבה הזאת לא הולכים להצביע. רוב החברים שלי אין להם אימון בגרוש בפוליטיקה. חלקם היו מעדיפים לחיות במקום אחר. אבל אין להם בררה אז חיים פה.(מי רוצה אותם בעולם)
הם מנוכרים להוויה הישראלית הרגילה
- זה לא שמאל ולא ימין. זה סתם, אנשים חסרי זהות, שנמצאים פה רק בגלל שנולדו פה, וכמו שציינת, יעזבו אם רק תהיה להם אפשרות.

ציטוט:
לגבי השמאל הבן לאומי האובססיות שלהם לגבי ישראל והתקשרת הזרה שבעצם אומרת שלשיראל אין זכות להגנה עצמית. לכן צריך לנהל מלחמה שחורה. וזה ספינה בלתי מזוהה שטביע אותם ללא לקיחת אחריות של אף צד
- ולכן לא צריך ללכת כמו כגנבים בלילה ולעשות בהיחבא, ולהראות, קבל עם ועולם, שבעצם אנחנו מקבלים את העמדה שאין לנו זכות להגן על עצמנו. באויבינו אנחנו צריכים להילחם בגלוי, בלי להתבייש ובלי לחשוש, והאנטישמים הללו הם אוייב מסוכן לא פחות מיורי הקסמים ומהמחבלים המתאבדים, וגם הם צריכים להכיר ממקור ראשון את עוצמתה של מדינת ישראל.

הם מגיעים לכאן ולא לדרפור או למקומות אחרים מפני שכאן נוח, ואף אחד לא יפגע בהם. אם הם היו יודעים שחייהם בסכנה (כפי שהם יודעים היטב מה יקרה להם אם יגיעו למחות בדרפור או בסוריה או באירן) הם לא היו מגיעים לכאן. אם נטביע ספינת מחבלים אחת, לא תהיה שניה. כן, תהיה זעקה בעולם, אבל עם דיבורים נוכל לחיות ולהסתדר.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 30-10-2008, 10:03
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "[QUOTE]אבל רוב האנשים בסביבה..."

לגבי החלק הראשון. כול היו קצת אנשים כאלה זה לא נורא.

אבל כאשר יש מסה מסוימת של אנשים כאלה אז המדינה בבעיה.
זה בעצם הדור השלישי. הדור השני היום מנהל את המדינה.
והדור השלישי היה מנוכר בצורה זאת או אחרת למסודות המדינה.
(רובינו הינו ילדים בשנות המשבר בגדול הכלכלי של שנות ה80)
והרגשה הייתה שמדינה על מוסדותיה עובדים על הציבור.
הדור השני כבר נתן פה את הספק לדור השלישי שזה אנחנו.(סביבה חילונית באיזור גוש דן.)
כאשר אני מנסה לשוחח עם חברים שלי על פולטיקה או הזירה בן לאומית. הם לא מעוניינים לשמוע.
(בחורות וכסף זה עיקר נושאי השיחה.)
(כדי לקרוא את הספר של ד"ר דוד פסיג צופן העתיד.)
שם הוא מסביר קצת את היחסים בן דורות במדינה.

לגבי החלק השני.
כעקרון אתה צודק. אבל בעולם להיות צודק לא מספיק ובתחבולה תעשה לך מלחמה.

ישן 30-10-2008, 11:23
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "המבחן שתעמוד ישראל דרושה..."

ציטוט:
המבחן שתעמוד ישראל דרושה מנהיגות לא חלולה כמו היום ועם שחייב ללמוד גם לאכול נזקים
- שוב, לצערי, אתה צודק.

לגבי החלק השני - צריך לפעול נגדם בכוח כדי שיבינו שמסוכן פה להם, ואז הם פשוט לא יגיעו לכאן. לא צריך להסתתר ולהתחבא כמו גנבים בלילה.
ציטוט:
יאכטה פרטית פתחה באש על ספינת אנטישמית
- נו, באמת, זה פשוט מגוחך. איזו יאכטה פרטית מצויידת במא"גים (לפחות)? הם צריכים להיפגש פנים מול פנים עם סטי"ל של חיל הים שיראה להם את הדרך בחזרה לקפריסין או למצולות הים.

ציטוט:
אלה לא כרגע גורם מכריע
- הם גורמים משפיעים מאוד. יש צורך להילחם בהם בכוח, ולמנוע מהם את הפרובוקציות האלה.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 30-10-2008, 13:39
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "בלה בלה בלה"

אתה שאלת שאלה: שמאל, אנטישמיות - יש הבדל?

אני עניתי שכן
אם אפשר להגיד שמישהו זורק סיסמאות זה דוקא אתה.

זה שאתה מסרב להבין ששמאל (או ימין) זה לא קבוצה אחת גדולה ומאוחדת שכולם בה חושבים אותו דבר זה בעיה שלך.
זה שאתה מסרב להבין שמי שלא תומך ב100% בכל מה שישראל עושה הוא לא בהכרח אנטישמי וגם להפך שמי שתומך בישראל יכול להיות אנטישמי (תופעה שאני ניתקלתי בה אישית, אזור בארה"ב שנתקלתי שם בגילויי אנטישמיות מצד אחד וההערצה לעובדה שאני מישראל מצד שני) זאת גם בעיה שלך.

זה שאתה מתעקש לא להבין שלא כל מי שלא מסכים עם הדעות שלך הוא לא אנטי ציוני או אנטישמי זאת גם בעיה שלך בלבד.

ישן 30-10-2008, 14:14
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ממשיך, כהרגלך, עם הסיסמאות הנבובות"

הנה, למרות שניסית לשחק כאילו אתה תמים מסכן שאני תקפתי אותך משום מקום, הצלחת לחשוף את הפרצוף האמיתי:
ציטוט:
כאילו כל החוכמה בעולם נפלה אצלכם, וכל השאר בורים ועילגים

מי זה "אצלכם"? אני אדם פרטי!
מי אלו כל השאר? אתה מתכוון לימין? כי כפי שאמרתי לך מקודם, הנוהג שלך להפוך כל קבוצה למשהו סגור וזהה לא קיים אצלי, יש לא מעט אנשים מהמימין, חלקם גם פה בפורום שאני מעריך מאוד את מה שהם אומרים ואת דעותיהם (אם אתה רוצה אני מוכן לשלוח לך רשימה בפרטי, לא רוצה להביך פה אף אחד).

אני לא מוצא שום סיבה להגיב לאימרה כל כך עלובה "שמאל=אנטישמיות" בצורה שונה מאשר לבטל את זה לחלוטין.

ישן 30-10-2008, 18:17
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אלף פעם ענו לך ברצינות ואתה מתעלם
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ואתה בשלך, מתעלם מהעובדות"

הטענה שהשמאל בישראל הוא אנטישמי היא בדיחה טענה. מילא אם היית זורק את זה כגידוף אקראי, אבל אתה אשכרה מאמין שזה נכון. אתה חושב שאתה יהודי גאה ופטריוט וגוני הרניק אנטישמי וכמוהו כל אותם שמאלנים ששירתו ומשרתים בכוחות הביטחון בתפקידים הקרביים ביותר. אתה מכריח לחזור למענה הזה בדבר השירות הצבאי משום שאין אבסורד גדול יותר מלטעון שמי שמקריב את חייו בשביל הגן על יהודים הוא אנטישמי.
והיות ואני מכיר את הסיגנון שלך אני אבהיר מראש: לא רק שמאלנים תורמים אבל הרבה שמאלנים תורמים.
ההכללות הגורפות שלך זה מה שהופך את ההודעות שלך כאן מדיעה שצריך להתייחס אליה בכבד ראש לפרובוקציה של טרול, וטרולים בדרך כלל לא מקבלים תגובות שנוגעות לתוכן ורק לתוכן.
אם אתה רוצה שיתיחסו לטענות שלך בשמץ של רצינות תלמד לסייג. לא רק בגלל שזה מנומס אלא גם ובעיקר משום שהכללות הן תמיד לא נכונות. טוב, כמעט תמיד, כדי שלא אתפס להכללות...
ישן 31-10-2008, 03:19
  rtasjugythh rtasjugythh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.08
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני חושב, או לפחות מקווה, שאתה מבין את ההבדל בין שני סוגי ההכללות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
והמילה "רוב" היא במקרים רבים בגדר הכללה כושלת או שיקרית)
האמת שלא, אבל במקרה הזה דווקא כן.

עכשיו הגענו לנקודה שבה יש את דעתך ויש את דעתו, אבל זה לא קשור להכללות או להאם הן מסוג כזה או אחר (ולא, לא ברור לי על אילו שני סוגים מדובר, ובטח לא מה ההבדלים ביניהם; אולי לא תדבר ברמזים?). הוא טוען שהשמאל מלא באנטישמים מנייאקים מרושעים, ואתה טוען שמדובר רק ב"פרומיל שלא מייצג בשום צורה את רוב אנשי ומצביעי השמאל בישראל". אחלה. זו נקודת המחלוקת. אתם יכולים לדבר עליה, ואתם יכולים לוותר על זה, אבל אין סיבה להיגרר להאם הפטריוט מכליל, ואם כן, באיזה משני סוגי ההכללות שלך הוא משתמש...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:00

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר