לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2008, 00:29
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
המלצה חוק צבאי לגביי מעבר לר"ם 2 - חודשיים בבית ,ממש מתוסכל.

נפצעתי בתחילת המסלול בגולני (מרץ 08), וכרגע אני חודשיים בבית בגלל שהמצב החמיר , הסיפור הוא שרופאים הצבאיים תמיד ניסו לדחוף אותי חזרה לשירות וסתם שלחו אותי לפיזיוטרפיה בגלל כביכול קרע של רצועה, ושהמצב באמת החמיר הלחטתי להזמין תור באסף הרופא ,במרפאות החוץ, הגעתי לשם מיד קיבלתי הפניה דחופה לשני סוגי CT כי כנראה ריסקתי בכלל סחוס או שיש שם איזה שבר, מה שיוצא, שהפזיוטרפיה רק הזיקה, ורוב הסיכויים שנצטרך ניתוח.
קיצר אני בבית כבר ים זמן שהרופא חטיבתי מסרב להעביר אותי לטיפול בר"ם 2.
כרגע הכל כל כך איטי ,הפניות טורים וכו' כלום לא זז ואם זה ממש לאט..
מה שהכי משגע/מתסכל אותי שאני בפציעה כבר המון המון זמן ואין לי עדיין דוח פציעה, לא קיבלתי טיפול מתאים כי את הבעיה הם לא ידעו, אני כביכול בגימלים אבל אף אחד מהיחידה לא בא לבקר אותי אפילו, וברגע שהם לקחו ממני את הנשק הם גם הפסיקו להתקשר , וגם בזמן הזה "הטיפול" שאני מקבל הוא מאוד איתי ומסורבל..

מצטער אם חרשתי אבל חבר'ה אני התגייסתי עם ים מוטיבציה ואני כרגע מתוסכל והמצב שלי על הפנים ,אני ככה חצי שנה ומהם חודשיים בבית, נורמאלי???

מה החוק הצבאי לגביי זה?

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

נערך לאחרונה ע"י MAG707 בתאריך 05-11-2008 בשעה 00:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2008, 02:05
  giladp89 giladp89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "חוק צבאי לגביי מעבר לר"ם 2 - חודשיים בבית ,ממש מתוסכל."

אין דבר כזה חייב להיות דוח פציעה, אם אין זו פאשלה מאוד רצינית של הרופא שלך ואולי אפילו עילה להגשת קבילה(אני לא בטוח שהצינור של קבילה הוא נכון מאחר ולא מדובר פה בבעיה פיקודית אבל אין ספק שיש מקום להגשת תלונה אצל הקרפ"ח לפחות או אצל קצין רפואה בכיר יותר).

לפי מיטב ידעתי מעל 7 גימלים אתה אוטומטית מסופח לר"מ 2 למרות שגם במקרה שלי עקפו את זה...לדעתי אם אתה תבקש להסתפח לר"מ 2 ותציג את המסמכים הרפואיים הרופא יהיה חייב להענות לך, אבל קח בחשבון שיכול להיות שהנסיון לא להוציא אותך לר"מ 2 הוא כדי לשמר אותך ביחידה ולמנוע מצב של הורדת פרופיל ופליטה מהיחידה(זה מה שקרה במקרה שלי, כמובן שאם וכאשר יוצאים לניתוח זה יוצא משליטת היחידה).

אתה זכאי לביקורי מפקדים ואני חושב שזה מאוד לא יפה שככה הזניחו אותך בכל מקרה..בשביל זה תיצור קשר עם המש"קית\קצינת נפגעים של החטיבה(שד"א הייתה אמורה כבר ליצור איתך קשר בעצמה).

בהצלחה ובריאות שלמה!!
ישן 05-11-2008, 23:08
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "חוק צבאי לגביי מעבר לר"ם 2 - חודשיים בבית ,ממש מתוסכל."

דבר ראשון שיש לי להגיד לכם זה המון אבל המון תודה על התמיכה והעזרה..
ודבר שני, שמתייחס לשאלת Pan1c ,כרגע אני לא מקבל גימלים ביד או בכתב אלא אני בקשר עם רופא החטיבה שבידיעתו אני לא יכול להגיע והוא כרגע מכסה אותי, למרות שתמיד ניסו לדחוף אותי חזרה לשירות מלא אבל אחרי שיש הבחנה של שבר/ריסוק סחוס הם פתאום מדברים אחרת..

ולדבריי starlight-p , כנראה באמת שהפציעה שלי היא נזק בילתי הפיך (לדברי המומחה)כי בגלל שסחבתי ככה חצי שנה ועברתי פזיוטרפיה (שאם זה שבר הפזיוטרפי רק מזיקה) ,אז כנראה באמת זה נזק בלתי הפיך..

עכשיו עוד שאלה, רציתי לדעת אם יכול להיות מצב שיום אחד אני יקבל צו שיחרור ופשוט הצבא יזרוק אותי, כי אני ממש מפחד מהמצב הזה, או שיש איזשהו תהליך לפני שמשחררים אותי..(להזכירכם שיכול להיות שאני יעבור ניתוח לא קל בנוסף לכל)..

מקווה שיהיה טוב!ושוב תודה על העזרה.

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

ישן 05-11-2008, 23:37
  giladp89 giladp89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "דבר ראשון שיש לי להגיד לכם זה..."

אכן במידה ומחליטים לשחרר אותך ישנו תהליך, אתה לא נזרק סתם ככה אתה מגיש תביעה לאגף הנפגעים במשרד הבטחון.

בהנחה והתביעה מתקבלת כל הטיפולים שלך הם מטעם משרד הבטחון ואתה מקבל הפניות והתחייבות כספיות משם, ומתייצב תקופתית לוועדות רפואיות מטעם משרד הבטחון שבהתאם למצבך גם יכולים לקבוע לך הטבות כספיות או דברים דומים(אני לא בקיא בפרטים, כמו אמרתי קודם אני מאוד ממליץ לך ליצור קשר עם קצינת הנפגעים של החטיבה).

אבל בשביל כל זה התביעה חייבת להתקבל שזה אומר אתה צריך להגיש את כל המסמכים הרפואיים שיש לך, ביחד עם דוח הפציעה(ובמידה וכמו שאמרת אין דו"ח פציעה תייעץ לך הקצינת\מש"קית נפגעים מה לעשות) ועדים שיכולים לספר על מה שקרה לך ועל התהליך שעברת...

בהצלחה!!

נ.ב
גם בלי קשר לתביעה במדינת ישראל ע"פ חוק כל אזרח זכאי לקבלת טיפול רפואי כך שגם במקרה התיאורטי שמשרד הבטחון לא מקבל עליך אחריות עדין אתה תקבל טיפול מקופת חולים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר