לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2008, 13:51
  משתמש זכר yoni.p yoni.p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.08
שלח הודעה דרך ICQ אל yoni.p
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "איך netstat ברגע נתון נותן לך..."

תאמת זה יותר כדי להתאמן בבאש, חשבתי לשים את זה עם פקודת sleep , שירוץ כל כמה זמן ויחזור על עצמו בכך שיריץ את הפקודה מחדש כל פעם, והרעיון זה לזרוק את כל הפלט לקובץ לוג משלי , כך שאם יהיה את אותה כתובת במשך יותר מ X זמן זה יתעלם ממנו... ואת זה אני יעשה דרך עוד סקריפט עם sleep שיכנס לפעולה רק בהפעלה הראשונית של הסקריפט של ה NETSTAT.
החלטתי שיהיה רעיון טוב להתאמן בטיפול בקבצים עם משתנים.
ואם לא שמת לב , זה לא מדוייק בכלל , כי לא לכל IP יש הוסט שאומר מאיפה הוא הגיע... , זה יותר בשביל לימוד עצמי

הקטע עם הנקודה בסוף שיגע אותי ,כי לא מצאתי את התחביר הנכון עדיין, גם ב MAN של SED, וכשרושמים בגוגל איך לטפל ב " DOT " , הוא לא כלכך יעיל לצערי....

יש לך רעיון למשהו יותר פרודוקטיבי ? אני אשמח לשמוע, אני כל הזמן מחפש דברים חדשים ללמוד...

* אגב הקובץ שמנקה את הלוג ( שעדיין לא קיים כי הנקודה מציקה לי )... יעשה שלכל הוסט שנרשם פעמיים ב 2 קבצים אחד אחרי השני ( הפקודה של ה netstat תרוץ פעמיים במרווח זמן מסויים ל 2 קבצים ) אני רוצה לעשות השוואה שתריץ sed לניקוי הכפולים... , מה דעתכם על הרעיון? ... הגיוני ? או שהייתם עושים את זה אחרת...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר