לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2008, 18:46
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avihil שמתחילה ב "מה ההבדל בין ה"תקווה" ל"הבית היהודי"?"

מפלגת התקווה היא ממשיכת דרכה של מולדת - מפלגה יהודית, לאומית, ציונית אך א-דתית, המתנגדת לכל פשרה טריטוריאלית על ארץ ישראל ולקיום מדינה פלסטינאית בשטחה.
הבית היהודי הוא מעין המפד"ל 2, כלומר שמאלה מהאלמנט הדתי שהיה באיחוד הלאומי (הנדל,אריאל,אלון). זו מפלגה שהודיעה שתעניק חופש הצבעה לחבריה בכל עניין לאומי ולא תנקוט עמדה חד-משמעית נגד פשרה טריטוריאלית. מפלגה שבמצעה מתמקדת אך ורק בחברה הדתית- לאומית ומעניקה מס-שפתיים בלבד לכל הציונים חסרי הכיפות.
שתי המפלגות הם לא ימין במובן הקלאסי הכלכלי של המילה. הבית היהודי ע"ב עבר מועמדיו כנראה יותר נוטה למדיניות רווחה. בהתקווה יש ויש,כרגע שם יש פחות דגש על ניסוח מדיניות כלכלית נהירה.

לאריה אלדד לא היה רצון לפרוש מהאיחוד הלאומי ולהמשיך את פלגנות הימין (ועדיין אין לו). הוא עשה זאת בלית ברירה כאשר הבין שדוחקים את כל מי שחילוני/לא-חובש כיפה מהתנועה, מהנהגתה, לא מקיימים בחירות ומנגנון דמוקרטי לבחירת המועמדים וחברי ההנהלה ולא מקבעים סמן יהודי-לאומי ברור באידאולוגיית המפלגה.
אריה אלדד לא טיפש ולא עיוור, הוא יעשה הכל כדי לא לזרוק לטמיון קולות לפח (בניגוד למרזל/וולפא ושאר ירקות)

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 14-12-2008 בשעה 19:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2008, 22:57
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הבית היהודי היא מפלגה דתית לאומית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avihil שמתחילה ב "מה ההבדל בין ה"תקווה" ל"הבית היהודי"?"

שמנסה לתת ביטוי לקשת של דעות לאומיות בתחום הימין הפוליטי

התקווה היא מפלגה ימנית - לאומית , לא דתית, שמנסה למצב עצמה ימינה מהליכוד.

האמת היא שעם בחירת ליכוד ימני יחסית, אני לא מוצא סיבה להצביע לתקווה ואם אתה לא דתי לאומי, שיש לו אינטרס מגזרי בהצלחת הבית היהודי , אני גם לא מבין איזה אינטרס יש להצביע עבורם.

התקווה ככל הנראה לא תעבור את אחוז החסימה. לאור הסכסוכים בבית היהודי אני מקווה שהם כן יעברו, ולא יגרמו לאובדן מנדטים יקרים לימין. בסה"כ מדובר במפלגה חשובה שהיא חלק מהמרקם של הימין לצד הליכוד וישראל ביתינו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-12-2008, 16:01
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
קטעים אני לא מבין איזה אינטרס יש להם לבוא פה בחום הזה... (הייתי חייב)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הבית היהודי היא מפלגה דתית לאומית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
שמנסה לתת ביטוי לקשת של דעות לאומיות בתחום הימין הפוליטי

התקווה היא מפלגה ימנית - לאומית , לא דתית, שמנסה למצב עצמה ימינה מהליכוד.

האמת היא שעם בחירת ליכוד ימני יחסית, אני לא מוצא סיבה להצביע לתקווה ואם אתה לא דתי לאומי, שיש לו אינטרס מגזרי בהצלחת הבית היהודי , אני גם לא מבין איזה אינטרס יש להצביע עבורם.

התקווה ככל הנראה לא תעבור את אחוז החסימה. לאור הסכסוכים בבית היהודי אני מקווה שהם כן יעברו, ולא יגרמו לאובדן מנדטים יקרים לימין. בסה"כ מדובר במפלגה חשובה שהיא חלק מהמרקם של הימין לצד הליכוד וישראל ביתינו.

אוקיי.. עכשיו אני מבין יותר..

בכל אופן,אני מעדיף אחת מאלה.. ולא יהיה משנה לי כ"כ אם מי מהם לא יעבור את אחוז החסימה.. (אם כולם יאמרו כך, אז אלדד לא ייכנס בסוף וזה יהיה חבל)
"אבל אני חושב שאם האיסלאם ימשיך להתחזק בחברה שלנו החברה שלנו תשתנה לגמרי. אפשר כבר לראות את זה במדינות שבהן האחוז של המוסלמים באוכלוסייה גדל. בבריסל, למשל, אנשים מקבלים מכות משום שהם שותים מים ברחוב בתקופת הרמדאן. אני לא מאמין בקשקושים של הפוליטיקלי קורקט - לא כל התרבויות שוות. אני חושב שהתרבות שלנו טובה יותר".

חירט וילדרס

ישן 15-12-2008, 23:21
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי avihil שמתחילה ב "אני לא מבין איזה אינטרס יש להם לבוא פה בחום הזה... (הייתי חייב)"

אל תקשיב למה שאומרים לך, על זה שתזרוק את הקול שלך וכו' תצביע רק לפי המצפון שלך.
ליברמן איבד את האמון שלי ליפני הבחירות הקודמות והצבעתי למפלגה שלא עברה את אחוז החסימה שעם הגישה שלא יותר הסכמתי ונראתה לי הכי ריאליסטית.
אחרי שליברמן ישב בממשלת הביזיון תקופה ארוכה הייתי אפילו יותר שלם עם ההחלטה שלי.

לגבי שתי המפלגות ששאלת, האחת שמה דגש על הלאומיות ובגישה לא מתפשרת עם אויבי ישראל והשניה יותר על חינוך ערכים (גם יהודיים) והשכלה - העובדה שבראשה עומד פרופסור הרשקוביץ' מהפקולטה למתמטיקה בטכניון (יצא לי לראות קורס שלו, בהחלט עשה רושם של אדם שאכפת לו מהרמה של ההבנה בשעור ומהרמה של הסטודנטים בכלל) מעידה על כך.
לגבי הליכוד - זאת המפלגה שאני בטוח שאני לא מצביע עבורה מסיבה פשוטה שזו המפלגה היחידה שתצליח להשלים את המכירה של ישראל ולהשאיר רק רצועת חוף ללא שום אפשרות להגן עלייה. על כך תעיד לא רק ההיסטוריה הלא רחוקה אלה גם ההווה שבו ממשלת הבזיון לא מצליחה להשלים מהלכים התאבדותיים למרות כל הרצון שלהם (לא שהם לא עושים נזק גם כך), פשוט המדינה הזאת צריכה ליכוד חזק באופוזיציה - עדיף משמאל לממשלה.
ישן 16-12-2008, 17:29
  SHMOEL SHMOEL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.12.08

האמת על הבית היהודי
http://www.hatikva.org.il/p1.html?clientid=1838

מנית שלושה סיבות למי תתן את קולך:
-הדאגה לארץ ישראל- מפלגת התקווה הינה היחידה שמכריזה שארץ ישראל שייכת לעם ישראל ושירדן היא המדינה הפלסטינית.
אין עוד מפלגה כמו מפלגת התקווה אשר חרטה על דגלה שלא תמסור שום חלק מארץ ישראל, אין עוד.

-העמידה אל מול אויבינו-
אריה אלדד הקים קואליציה של מחוקקים אירופאים נגד הג'יאהד
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3591564,00.html

http://news.walla.co.il/?w=/1/1397359

תת אלוף אריה אלדד הוכיח שבנוגע לעמידה נגד אויבינו, אין לו פחד כי רק טובת המדינה בראש מעייניו, וגם כאשר העולם המערבי מעדיף לטמון את ראשו בחול, אריה אלדד עושה ההפך.

-ניקיון כפיים יושרה ומוסר-
לא נחוץ לפרט למה אריה אלדד מקבל מצוין בכל הקריטריונים האלה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר