לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2005, 20:18
  Rainy Rainy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.05
האם אפשר לקבל סקירה על תפקידים בחיל הים?(+בעיה)

שלום,

יש לי בעיה והייתי שמח לקבל קצת עזרה ופידבק...

לפני שנה וחצי נכנסתי למסלול טייס, עברתי ירפ"א א' וב' והגעתי לגיבוש לפני חצי שנה. במהלך הגיבוש נפצעתי בגב (ביום הרביעי!!) והרופא לא הסכים לי להמשיך. בערך עוד 3 שבועות היה אמור לי להיות לי עוד גיבוש ולפני שבועיים הייתי בירפ"א ב' עוד פעם שבמהלכם גילו שהמספר במשקפיים שלי גדל ב 0.35, ולכן פסלו אותי....
במהלך השלבים לטייס, (אני כמעט בן 19- במאי) קיבלתי זימונים לחמ"ן שחקים, עתודה (הנדסאים, ברקים) וכו'- וכשניסיתי לדחוף את אלו הלאה, אמרו לי שהם לא יכולים כרגע כי אני במסלול של טייס.

מאחר והגיוס שלי הוא ל6.4, ורק לפני שבועיים נודע לי שאינני ממשיך בקורס טייס, לא הייתה לי ההזדמנות להתמיין לשום דבר. למיטב הבנתי אני מיועד למשטרה צבאית.
אני בוגר מגמת ביוטכנולוגיה ופיזיקה, ולפי כמה בירורים שערכתי, יש לי התאמה לקצונה 2, דפ"ר(?) 90, קב"א גבוה מ-54.

יסלח לי כל מי שהמשפט הבא הולך לעצבן אותו, אבל אני לא מתאים לחי"ר, וגם לא למשטרה צבאית (או לפיקוד העורף) ואם ימיינו אותי לשם אני אעשה הכל בשביל לצאת. לא שאני ממעיט בערכם של תפקידים אלו, חלילה, אבל אני מכיר את עצמי יותר טוב מכל אחד אחר ואני לא אשרוד בתפקידים שכאלו. אני מאוד רוצה לתרום לצבא, ולדעתי אני יכול לתרום הרבה, והייתי מאוד רוצה להתגייס למודיעין, או למקצועות המחשב וכו'

לצערי הרב הפתרון היחיד הוא להוריד פרופיל אם אני רוצה להגיע למקצועות המחשב, משהו שאינני מייחל לו... ולכן רציתי לבקש עזרה:
האם אפשר לקבל סקירה לגבי התפקידים בחיל הים? איזה דברים אני יכול לעשות בזמן המועט שנשאר לי, ומהם האפשרויות העומדות בפני? אילו תפקידים מומלצים לי?

תודה רבה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2005, 22:29
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rainy שמתחילה ב "האם אפשר לקבל סקירה על תפקידים בחיל הים?(+בעיה)"

דבר ראשון, אם ת'לא רוצה שיתעצבנו אז פשוט תגיד: אני חושב שאני יכול להתאים לדברים אחרים הרבה יותר טוב! כי באמת יש אנשים שמה לעשות, התברכו בראש טוב והם יכולים למצות את הפוטנציאל שלהם הרבה יותר במקום שבו ממשיכים ללמוד וכו'. בכל מקרה אם אתה מעוניין בחומר על תפקידים בחיל הים תיכנס לאתר שלהם (אחלה של אתר) שם כתוב על כל התפקידים שיש לחיל הים להציע לך, כמו כן אני ממליץ לך לפנות למדור איתור שלהם, תספר להם על הבעיה שלך, ותשאל אותם מה הם יכולים להציע לך. בהצלחה.

http://www1.idf.il/Navy/Site/Templa...age.asp?lang=he

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר