לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2008, 22:31
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
סקר "מאגר מוחות" גוש הימין מתרסק ל - 45 מנדטים, גוש השמאל 47!

בסקר מטעם מכון "מאגר מוחות" נמצא כי הליכוד מגיע כעת ל-29 מנדטים; עליה לישראל ביתנו וש"ס; הערביות 10 רן פרחי 17/12/2008
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.omedia.co.il/Includes/ImageResizeLargeArt.asp?Avatar=/imgs/uploads/politics%20israel/bb_netanyahu.jpg]
בסקר שפורסם הערב בתוכנית "משעל חם" אשר ערך מכון "מאגר מוחות" בניהולו של פרופ' יצחק כץ.

גוש ימין

ליכוד 29

ש"ס 12

ישראל ביתנו 12

יהדות התורה 6

הבית היהודי 4

גוש שמאל ציוני

קדימה 25

עבודה 10

מרצ 8

ירוקים-4

מפלגות ערביות אנטי-ציוניות 10

http://www.omedia.co.il/Show_Article.asp?DynamicContentID=23298&MenuID=824

לא יאמן , לראשונה עוקפת חבורת קדימה-עבודה-מרצ-ירוקים את חבורת ליכוד- ישראל ביתינו-הבית היהודי . 47 מנדטים מול 45 , לפי הסקר, של פרופסור כץ שהוא סוקר אמין ביותר - מעבר של עוד כמה מנדטים לשמאל , עלול להכריע את תוצאת הבחירות לטובתו ולחסל את הסיכוי של הימין לחזור לשלטון (ושאף אחד לא יטעה לחשוב שאחרי הבחירות ש"ס לא תקבל מיליארד שקל מלבני. אם הנשיא יטיל על לבני את הרכבת הממשלה, היא תשלם להם כל סכום אפשרי.. )

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2008, 11:50
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
קדימה זה לא "שמאל קיצוני"
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי SHMOEL שמתחילה ב "קדימה זה שמאל קיצוני."

בשביל להיות שמאל קיצוני צריך אידאולוגיה, ולקדימה יש רק אידאולוגיה מאותו סוג שיש לשאר הפושעים והנוכלים: איך אני עושה לעצמי יותר, על חשבון הסביבה, המדינה ולא פעם אפילו המשפחה הקרובה.

השמאל הקיצוני אינו מסתיר את דעותיו: הוא בעד או נגד עניינים באופן די עקבי (גם אם מקפיד להשמאיל כל הזמן). לקדימה את דעות: אם ברק היה האיום העיקרי שלהם אלקטורלית, הם היו בימין, אם ביבי הוא האיום, הם בשמאל.

יכול להיות שאנחנו רוצים לנצח את הבחירות הקרובות, אבל חשוב שנרצה מדינה מתוקנת: אני מעדיף אנשים שמצהירים ביושר על מה שהם חושבים - ולכן ניתן לשפוט אותם ציבורית/פלילית, מאשר את כנופיית הנוכלים "קדימה" שהיא גנב קולות ותו לא.

ישן 19-12-2008, 14:49
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני מריח אי הסכמה כרונית...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני מסכים איתך ועדין הם במחנה השמאל."

אתה אומר: "קדימה עושים את מה שרוצים השמאלנים שיעשה - הם שמאלנים". מ.ש.ל

אני אומר: אולי לצורך הדיוןם המצומצם לימי תעמולת הבחירות נכון "לצבוע" אותם בצבע זועק של שמאלנים: כדי שיזהרו מהם עיוורי הצבעים... בכל זאת: עדיף להיות שמאלני ולא פושע, אז הם בטח לא יתלוננו שעשו מהם שמאלנים.

אני אומר 2: אם נפגין רדידות ונירה לכל הכוונים רק נועיל לתפישת העולם של כנופיית קדימה. יש את השמאל הישראלי - שהשליש או החצי השמאלי שלו הוא מתועב ומייצב את החבירה המסוכנת לפאשיזם - אבל הוא:

א. די שולי
ב. קל יותר לגמול אנשים משמאליותם מאשר מנטייתם לנוכלות.

השמאל הקיצוני אינו מרדים את הישראלי והופך אותו לאפאטי ומיואש: את זה עושה קדימה.

המטרה של ישראלי לאומי צריכה להיות להפרע מהפושעים האידאולוגיים וספסרי האידאולוגיה בדמות צחי הנגבי והנבל הציני אהוד אולמרט כמטרה ראשונה! להיות עדר הנגרר אחרי נוכלים בזויים אלה מפחיד הרבה יותר מאשר להתורר מחר בבוקר תחת שרביטה של זהבה גלאון. צריך להפנים: שחיתות מזיקה יותר מאשר טירוף אידאולוגי. היא גם מחלה חשוכת מרפה שאפילו בית סוהר לא מרפא.

אגב, וללא קשר לעניין: לפני מספר חודשים הגבת להודעה שלי בדבר הדינמיקה של קריסת מערכות מורכבות. טענת אז טיעון שבסיסו היה "המומחים והמדענים של ימינו למדו מלקחי העבר וימנעו התדרדרות של המצב אל מעבר לתנודות מקובלות".

אמנם העולם עוד לא בקטסטרופה אבל מעניין אותי לדעת האם אתה עדיין בטוח שכל ה"מומחים" מסוגלים למנוע הווצרות גלי צונאמי עצומים של משבר? איפה כל ה"באמריקה זה לא היה קורה" שאמרנו כל השנים. הנה הוכחה - בקטן - שמשברי ענק יכולים להתבשל תחת אפם של כל המומחים! זו כמובן לא ביקורת, בעיקר תזכורת...

שבת שלום

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 19-12-2008 בשעה 14:54.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:50

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר