לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2005, 20:35
  I am me I am me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
שאלה בנוגע לתחקיר בטחוני. - דיי חשוב.

שלום לכולם, אמרו לי שבתחקיר הבטחוני שואלים איפה הייתי בחו"ל כמה פעמים וכל מיני דברים כאלה...
עכשיו העניין הוא שאני נוסע המון לחו"ל, הייתי בהרבה מאוד ממדינות אירופה בקנדה ובארה"ב, והיו מדינות שביקרתי בהן יותר מפעם אחת, הסיבה לכל הביקורים האלה היו נסיעות לדודים או חברים ונסיעות סתם בכדי לטייל....
אני מאוד חושש שהעובדה הזו תמנע ממני לשרת ביחידות התנדבות ובתוכן טייס...
אז רציתי לשאול האם העובדה שטיילתי רבות בעולם תשפיע בצורה מאוד שלילית בתחקיר הבטחוני ?

נ.ב
יש מספר גדול של מדינות שהייתי בהן באירופה שאין שום תיעוד ( אני חושב ) שהייתי בהן ( מדובר במדינות אירופאיות שהריי הגבולות שם פתוחים ועברתי ממדינה למדינה באוטובוס וזה כמובן לא צויין בדרכון.) אז האם אתם מציעים לי שאני לא אציין שהייתי במדינות האלה כי זה אולי יפגע בסיכויים שלי לעבור את התחקיר הבטחוני הזה?
באמת תודה לעונים...

נערך לאחרונה ע"י I am me בתאריך 24-03-2005 בשעה 20:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2005, 21:23
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
אני לא חושב שאתה צריך לדאוג
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I am me שמתחילה ב "שאלה בנוגע לתחקיר בטחוני. - דיי חשוב."

קודם כל אל תשקר !!

אסור שתשקר !!

תשמע ספר על כל המקומות שהיית בהם ותסביר למה היית בכל מקום וכדומה, אני לא חושב שזה ימנע ממך להגיע לקורס טיס או לשאר יחידות העלית והיחידות המובחרות השונות.

ברור לך שזה שאתה משקר, או לא מספר את כל האמת אין זה מעיד עליך לטובה.....

תתן מה שיש לך תיהיה מי שאתה ותעשה מה שהמערכת רוצה על פי הקריטריונים שלה, אם ימצאו שאתה לא מתאים לזה אז לא נורא יש עוד תפקידים רבים עבורך.

ישן 24-03-2005, 22:24
  I am me I am me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
תשמע גולבו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I am me שמתחילה ב "שאלה בנוגע לתחקיר בטחוני. - דיי חשוב."

אני באמת לא יודע מה לעשות... לשרת ביחידה מובחרת ולתרום כמה שיותר למדינה זה החלום שלי, ואני חושב שאם אני אכתוב את כל האמת לגבי המדינות שהייתי בהן ולגבי הסיבות שהייתי בהן אני עלול לא לעבור את התחקיר הזה.... למשל אני נסעתי לחודש ימים למזרח אירופה לחברים שאני בחיים לא פגשתי, תודה שזה נשמע מאוד מחשיד, ויש עוד כמה כאלה... לפעמים האמת נראת הרבה פחות אמינה...
חבר שלי בכלל אמר לי שאני לא אכתוב את רוב המדינות בהן ביקרתי מפני שהצבא במילא לא משקיע מאמצים לבדוק את זה.. באמת שאני לא יודע מה לעשות, בגלל זה כתבתי פה הודעה אולי מישהו יוכל באמת לייעץ לי.
להגיד לך את האמת, אם אני הייתי זה שעובר על התחקירים הבטחוניים של המלש"בים, לא הייתי נותן לאחד כמוני, שהיה בהרבה מדינות מסיבות שחלקן לא אמינות ולא ברורות, גישה לחומר/תפקידם מסווגים. לא יודע מה לעשות .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר