לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2009, 16:30
  ofek06 ofek06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.09
שאלה|פרישה מיום סיירות וגיבושון 669

שלום חברים.. קוראים לי אופק, 18, כיתה י''ב מחיפה..
היה לי יום סיירות ב28.12, אך פרשתי ממנו בסוף החלק של הספרינטים(חבל שלא קראתי מאמרים בפורום הזה לפני, אולי הייתי מתחזק מנטלית יותר).
רק אחרי שחזרתי הבייתה הבנתי שזהו, אין לי יותר הזדמנות שניה ואין לי שום סיכוי להגיע יותר ל669 - חלום מבחינתי. אני חזק פיזית, בכושר סביר.
אני אעשה הכל כדי להגיע לגיבושון של 669, או ליום סיירות נוסף.
ניסיתי להתקשר אליהם בטענה שלא הרגשתי טוב כשהתחלנו את הספרינטים, כמובן שהבחורה שענתה לי (שאגב נשמעת כאילו עושה טובה שהיא מתייחסת אליי, בא לי להרוג אותה) אמרה שלא אוכל לקבל עוד יום סיירות, או לחילופין להגיע לגיבושון 669 בדרך אחרת.
אחותי הציעה לי להתחיל ולנדנד להם, אבל אני פשוט לא רואה שיום אחד זה יצליח.

השאלה שלי אליכם - האם יש משהו שיש ביכולתי לעשות, דבר שהוכיח את עצמו בעבר, על מנת לקבל יום סיירות נוסף? או בכדי להגיע לגיבושון של ה-669?

תודה רבה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2009, 19:12
  שי1111 שי1111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ofek06 שמתחילה ב "שאלה|פרישה מיום סיירות וגיבושון 669"

תשלח מכתבים לזימון נוסף קב "פציעה" שהביאה לפרישתך ותרשום שאתה רוצה לתרום למדינה........
לי זה עבד אחרי 18 פקסים[ואני לא מגזים] עברתי יום סיירות בייולי וסיימתי אותו אך לא קיבלתי מיון ליחידה כלשהי ועכשיו יש לי שוב ביום חמישי.
אני מציע לך ללכת לקבוצת כושר קרבי "אחריי" "יובל עלם"..... ושם לבקש מהם מכתב המלצה כך אני עשיתי 17 פקסים ראשונים נעניתי בשלילה וב 18 עם מכתב המלצה קיבלתי -חשוב שתדע שהסיכויים לא שופיים לאפס אלא באמת אפסיים זה עניין של לא לווותר.....18 זה הרבה אבל הרבה מאוד וזה לא כולל טלפונים והאמת שזה תלוי גם מתי תה מתגייס כי אני מתגייס במרץ הקרוב כך שבינואר[כשיו] אני עדיין מלשב ואני יעשה את הגיבוש המרכזי בתור חייל.........

בהצלחהה
ישן 06-01-2009, 07:47
  שי1111 שי1111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ofek06 שמתחילה ב "לשי: אני שמח שקיבלת בסופו של..."

לאופק: שוב זה תלוי מתי אתה מתגייס כי יש יום סיירות נוסף רק באוקטובר ולא ביולי כמו בשנים האחרונות.
בשביל לקבל יום סיירות באוקטובר אתה צריך להתגייס במרץ 2010.
לגבי הבקשה אני ממליץ לך שתעזוב את 669 לא קרה כלום אם לא תשרת ביחידה ,תוכל להתגייס לחטיבות החי"ר[גולני גבעתי צנחנים] ומשם להגיע לסיירות[אגוז,דובדבן,מגלן,פלסרי"ם,והיחטיות]-אך אם אתה מתעקש אז בגלל שיש יום סיירות רק באוקטובר אז יש לך זמן תשלח פקסים תוך שבועיים בד"כ הם יחזירו לך תשובה שלילית [מן הסתם] לדואר.וככה תשלח עד שהם יאשרו לך את היום סיירות שוב אל תתבאס כשיחזירו לך תשובה שלילית כי זה ברור שיעשו את זה-שוב בגלל שיש לך זמן עד היום סיירות הבא שזה בערך וד שנה כל פעם שהם שולחים תשובה שלילית תשלח שוב מכתב אני ממליץ לא לשלוח כשיו בכל זאת יש כמעט שנה עד המועד תשלח כמה חודשים לפני בוא נגיד יוני-יולי.
לגבי הנוסח תשלח את אותו מכתב רק בנוסח אחר זא"מ תשנה את סדר המכתב [מה שרשמת ראשון תרשום אחרון למשל] תנסה לשנות כמה שיותר 5אבל זה יצליח לך עד 23 מכתבים בערך כי אף בנאדם לא יכול לשנות מכתב לגמרי על אותו נושא כמה פעמים אז שוב כל פעם תשנה רק את הסדר.
לגבי אחריי:אתה מתאמן שם [כי אני כן]מה שאתה צריך לעשות זה פשוט מאוד-תרשם ותתחיל להתאמן שם ותבקש מהמדריך שיביא לך המלתה ליום סיירות נוסף.
דרך אגב איפה אתה גר????אם יש ך בעיר גם "אחריי"וגם קבוצות כושר אחרות אז תלך ל"אחריי" כי "אחריי" עובדים עם משרד הביטחון להבדיל מ"ויבל עלם" למשל שזה עסק פרטי לכל דבר ובגלל זה באחריי אתה לא משלם כלום וב"יובל עלם" תצטרך לשלם בסביבסות ה-300 ש"ח לחודש,הבנת???.

לגבי היחידות בחיל הים ובחיל האוויר: סטילים,דבורים,נ"מ- תוכל להתמיין לקורס חובלים דרך מאתר חד צדדי ולאו דווקא נ\מיום סיירות אך אם אתה רוצה להיות "לוחם-לוחם" חיל הים והאוויר לא מתאימות לך -קרא שוב מה שרשמתי למעלה לגבי הסיירות ביחטיות שאתה יכול להתמיין לשם.

בהצלחחחההה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר