לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2009, 11:29
  dude1990 dude1990 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
שאלה מודיעין - התמיינות, ויתורים, גאמ"א וכו'...

אם אני מתמיין למספר מסלולים במקביל במודיעין ואני עובר אליהם את כל השלבים העיקריים וכל שנותר לי הוא ראיון טרום גיוס.

א. חיל המודיעין מאפשר לעבור מספר ראיונות טרום-גיוס למספר מסלולים או שהוא מנתב בסופו של דבר רק למסלול אחד מסוים ומעיף אותך מכל שאר המסלולים?
ב. אם אחד המסלולים הוא גאמ"א (שיש לו עדיפות חילית) אז זה אומר שהחל משלב מסוים יעיפו אותי משאר המסלולים הרגילים שאני מתמיין אליהם (ובשלבי סיום)?
ג. אם אני מעוניין במסלול רגיל שאני מתמיין אילו וסיימתי בו את כל ההתמיינות בגדול אז אני חייב לוותר על גאמ"א בשביל להגיע אליו?
ד. חשוב! הגעתי למסקנה, ותקנו אותי אם אני טועה: עצם זה שמתמיינים לגאמ"א בנוסף למסלול רגיל זה לא מגדיל את הסיכויים להתקבל לחיל המודיעין. בעקבות כך שהחל משלב מסוים יעבירו אותי לגאמ"א ויודיעו לי לקראת הסוף אם התקבלתי או לא והמסלול האחר כבר מזמן נסגר והכניס מועמדים אחרים, וכן להפך במידה ומוותרים על גאמ"א ומחכים לתשובה מהמסלול האחר הרגיל. בקיצור, צריך להחליט מה רוצים, במיוחד אם נמצאים במסלול מסוים לקראת סיום, כי אין כזה דבר להתקבל ליותר ממסלול אחד בחיל המודיעין ואין גם אפשרות לבחור בגדול בין מסלולים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2009, 18:03
  משתמש זכר UAL UAL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dude1990 שמתחילה ב "מודיעין - התמיינות, ויתורים, גאמ"א וכו'..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dude1990
אם אני מתמיין למספר מסלולים במקביל במודיעין ואני עובר אליהם את כל השלבים העיקריים וכל שנותר לי הוא ראיון טרום גיוס.

א. חיל המודיעין מאפשר לעבור מספר ראיונות טרום-גיוס למספר מסלולים או שהוא מנתב בסופו של דבר רק למסלול אחד מסוים ומעיף אותך מכל שאר המסלולים? הוא מאפשר להתראיין לכמה מסלולים, אך ברור שלקראת הגיוס הוא ממנתב למסלול אחד.
ב. אם אחד המסלולים הוא גאמ"א (שיש לו עדיפות חילית) אז זה אומר שהחל משלב מסוים יעיפו אותי משאר המסלולים הרגילים שאני מתמיין אליהם (ובשלבי סיום)? לגאמא אין שום עדיפות חילית, יעבירו אותך מסלולים לפי התעדוף של הרמה שלך בכל מסלול.
ג. אם אני מעוניין במסלול רגיל שאני מתמיין אילו וסיימתי בו את כל ההתמיינות בגדול אז אני חייב לוותר על גאמ"א בשביל להגיע אליו? בד"כ כן, תלוי כמה זמן אתה לפני הגיוס.
ד. חשוב! הגעתי למסקנה, ותקנו אותי אם אני טועה: עצם זה שמתמיינים לגאמ"א בנוסף למסלול רגיל זה לא מגדיל את הסיכויים להתקבל לחיל המודיעין. (נכון, כי רמתך נמדד לכל מסלול בנפרד) בעקבות כך שהחל משלב מסוים יעבירו אותי לגאמ"א ויודיעו לי לקראת הסוף אם התקבלתי או לא והמסלול האחר כבר מזמן נסגר והכניס מועמדים אחרים, וכן להפך במידה ומוותרים על גאמ"א ומחכים לתשובה מהמסלול האחר הרגיל. בקיצור, צריך להחליט מה רוצים, במיוחד אם נמצאים במסלול מסוים לקראת סיום, כי אין כזה דבר להתקבל ליותר ממסלול אחד בחיל המודיעין ואין גם אפשרות לבחור בגדול בין מסלולים. יש אפשרות לבחור בין מסלולים, אבל ברור שאי-אפשר לשרת בשני תפקדים (תהיה קצת הגיוני)

ישן 24-01-2009, 18:20
  dude1990 dude1990 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "[QUOTE=dude1990]אם אני מתמיין..."

תודה על העזרה אבל התשובות שלך לא הגיוניות!
כנראה שלא הבנת אותי כ"כ...

א. לא דיברתי על הראיונות, את זה אני יודע שחיל המודיעין מאפשר לעשות במקביל.
אני דיברתי על ראיון טרום-גיוס שמתבצע קרוב יחסית לגיוס ושאלתי לגביו אם ניתן לעשותו למס' מסלולים או שחיל המודיעין קובע לך מסלול ספציפי. כי אם אפשר לעשות רק למקום אחד בסופו של דבר ראיון טרום-גיוס ומתמיינים לכמה מסלולים עדיף לבחור את המסלול שמתאים לך לפני שהמודיעין יעשו זאת בשבילך...

ב. לגאמ"א יש עדיפות חילית, וזאת עובדה! (תשאל ביח' האיתור והם גם יגידו לך).

ג. אתה סותר את עצמך, אם אתה אומר שאין עדיפות חילית לגאמ"א וניתן לבחור בין המסלולים אז למה צריך לעזאזל לוותר על גאמ"א?! אתה לא ברור.

ד. התשובה שלך לא קשורה לשאלה.
שאלתי אם עצם זה שאני מתמיין למסלול טכנולוגי ולגאמ"א מגדיל לי את הסיכוי להגיע לחיל המודיעין יותר מאשר אם הייתי מתמיין רק למסלול הטכנולוגי? [נראה לי שהסיכוי הוא אותו סיכוי בגדול כי אם נמצאים במסלול הטכנולוגי בשלבי סיום ולקראת ראיון טרום-גיוס אז ההתמיינות לגאמ"א לא תעזור כי בסופו של דבר ינתבו אותי רק לאחד מהשניים ויודיעו לי אם התקבלי או לא ואני לא אוכל לדעת לגבי המסלול השני אם הייתי מתקבל אליו או שלא כי המסלול כבר נסגר ממזמן והוציאו אותי משם].

בקיצור, תשתדל לענות הפעם לעניין.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר