לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2009, 10:17
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
Zה לקח 3 דקות, שכנעתי מישהו להצביע ליכוד במקום ליברמן

הוא טלפן אליי בנושא שלא קשור לבחירות, אבל ניצלתי את ההזדמנות ודיברנו על הבחירות המתקרבות.

שאלתי אותו למי יצביע - הוא ענה שלליברמן. סיפרתי לו שליברמן יהיה באזור 20 המנדטים ושאני חושב שאם אלה יהיו תוצאות האמת נתניהו יצטרך לעשות איתו רוטציה. שאלתי אותו אם הוא רוצה את ליברמן בתור ראש ממשלה. הייתה שנייה של שתיקה.

אמרתי לו שאם ליברמן יהיה חזק, אי אפשר יהיה לשלוט, תהיה קואליציה לא יציבה. גם בגלל שלליכוד לא יהיו מספיק מנדטים וגם בגלל ששהמפלגה של ליברמן (למעט ה -2-3 הראשונים) היא אוסף בלתי מזוהה של אנשים שיכולים לרצות להתפצל ממנו והם או ליברמן עצמו יכולים ללכת עם לבני מיד לאחר הבחירות או יותר מאוחר . הוא אמר שזו נקודה למחשבה

הוספתי שאפילו ליברמן לא יודע מי מספר 20 ברשימה שלו ושאם הוא יחליט להמליץ על עצמו להרכבת ממשלה יהיה משבר חוקתי ושוב בחירות ושוב קדימה. זה הטריד אותו. אמרתי לו שבליכוד, בניגוד לליברמן, יודעים את מי תקבל ונתתי דוגמאות (בגין, בוגי, ריבלין, סער, ארדן, כחלון) ניתן היה לשמוע בקולו ששכנעתי אותו.מזל שלא הזכרתי את מרידור

הוא ניסה לטעון שהוא מעדיף את ליברמן אישית, אז אמרתי לו שליברמן יהיה בכל מקרה בממשלה של נתניהו, בשביל מה הוא צריך שם גם את אנסטסיה מיכאלי. האסימון נפל סופית.

לא סתם אמרתי את כל מה שאמרתי, אני באמת מאמין בזה, אי אפשר יהיה לנהל ממשלה דו ראשית, בטח לא עם מפלגה כמו של ליברמן .

חברים , יש עוד 5 ימים עד לבחירות, עוד ניתן לשכנע אנשים. היתרון במפלגת אווירה הוא גם החסרון שלה. ישראל ביתינו (בגודלה הנוכחי) היא תוצאה של מצב רוח, של עצבנות, של רצון לבעוט בממסד) אבל מצבי רוח זה דבר משתנה.

"הערת אזהרה" בדקו שהאיש אינו מתלבט בין קדימה לבין ישראל ביתינו, אם בכל מקרה לא יצביע ליכוד , לא כדאי לשכנע אותו שלא להצביע איווט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2009, 12:12
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "Zה לקח 3 דקות, שכנעתי מישהו להצביע ליכוד במקום ליברמן"

אני לא מבין את תומכי נתניהו.
שכחתם את המהומות והחיילים ההרוגים בעקבות ההחלטה של ביבי לפתוח את מנהרות הכותל? את כל הנסיגות (שביבי כיבס אותן במילה "פעימות" ולא נסיגות כמו מחברון)? את הפאשלה בחיסול חאלד משעל שהובילה לתפיסת שני סוכני מוסד, שחרור אחמד יאסין ועשרות פלסטינים נוספים? את החקירה הפלילית נגדו על החלק שלו בפרשת "בר-און חברון" שהייתה קנוניה של הליכוד וש"ס לבחור יועץ משפטי נח? את ההשמצות שלו שהשמאל שכח מה זה להיות יהודים כשבמקביל הוא עשה הסכמים עם יאסר ערפאת בתקופת פיגועים? את השלטון הלא יציב (שני חברים במפלגה שלו עצמו התפטרו מהמשרות שלהם - דן מרידור ויתר על היותו שר אוצר ודויד לוי ויתר על היותו שר חוץ- בגלל נתניהו. מי שמע על פוליטיקאים שמתפטרים ממשרות שר??? תחשבו איזה בן אדם בלתי נסבל ביבי צריך להיות בשביל שפוליטיקאים יוותרו על הכיסא שלהם) ואני עדיין מאמין לסורים ולבכירים האמריקאים, כולל דניס רוס, שמתעקשים שביבי העביר להם טיוטת הסכם שלום שכללה נסיגה מהגולן.

ישן 06-02-2009, 13:15
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

הודעה מוזרה מאוד
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אני לא מבין את תומכי נתניהו...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
אני לא מבין את תומכי נתניהו.
שכחתם את המהומות והחיילים ההרוגים בעקבות ההחלטה של ביבי לפתוח את מנהרות הכותל?

לא שכחנו, אני מצדיע לביבי שפתח את מנהרת הכותל במקום להכנע לכל איום וכל גחמה ערבית כנהוג בישראל. עצם הריבונות הישראלית כרוכה בקורבנות.

את כל הנסיגות (שביבי כיבס אותן במילה "פעימות" ולא נסיגות כמו מחברון)?

מדובר בסך הכל בניסיונות להעביר ערים לשליטה פלסטינית בעקבות הסכמים שנחתמו טרם זמנו. אז עדיין לא הייתה ברורה מידת אי קיום ההסכמים מצד אש"ף ולכן לא היה מקום להפר החלטה של ממשלה קודמת.

את הפאשלה בחיסול חאלד משעל שהובילה לתפיסת שני סוכני מוסד, שחרור אחמד יאסין ועשרות פלסטינים נוספים?

הצעתך לכוחות ביטחון שלא עושים טעויות התקבלה ברוב קולות. עם זאת היא אינה מחוברת למציאות. אכן נתניהו שחרר שני סוכני מוסד בעבור אחמד יאסין שאז הדעה המקובלת הייתה שהוא חולה על סף המוות. לסיכום - 2 סוכני מוסד חיים בעבור קומץ מחבלים. תזכיר לי מה שילם שרון בעבור 2 גופות וסוחר סמים מקורב?

את החקירה הפלילית נגדו על החלק שלו בפרשת "בר-און חברון" שהייתה קנוניה של הליכוד וש"ס לבחור יועץ משפטי נח?

הוא לא הורשע בדבר, והניסיון שלך להרשיע אותו בדיעבד, די דוחה.

את ההשמצות שלו שהשמאל שכח מה זה להיות יהודים כשבמקביל הוא עשה הסכמים עם יאסר ערפאת בתקופת פיגועים?

הוא לא עשה שום הסכם עם ערפאת שלא נבע מהתחייבויות קודמות של ממשלות השמאל ובלית ברירה.

את השלטון הלא יציב (שני חברים במפלגה שלו עצמו התפטרו מהמשרות שלהם - דן מרידור ויתר על היותו שר אוצר ודויד לוי ויתר על היותו שר חוץ- בגלל נתניהו.

אכן, חוסר ניסיונו של נתניהו בקדנציה הראשונה היה בעוכריו. גם התוקפנות של המדיה לא אפשרה לו לשלוט.

מי שמע על פוליטיקאים שמתפטרים ממשרות שר??? תחשבו איזה בן אדם בלתי נסבל ביבי צריך להיות בשביל שפוליטיקאים יוותרו על הכיסא שלהם)

הסכסוך עם מרידור היה על מדיניות האוצר ולא על יחסים אישיים (רצועת האלכסון כאמצעי בשוק המט"ח) ועל זה בדיוק שר האוצר צריך להתפטר .אני לא חושב שלוי התפטר בגלל יחסים אישיים עם נתניהו, חוץ מזה, לדוד לוי עצמו היו בעיות ביחסי אנוש חמורות בהרבה משל נתניהו. יכול להיות שנתניהו קצת יותר מנוסה היה מצךיח להשאיר את לוי בתפקיד, בכל מקרה אלו זוטות.

ואני עדיין מאמין לסורים ולבכירים האמריקאים, כולל דניס רוס, שמתעקשים שביבי העביר להם טיוטת הסכם שלום שכללה נסיגה מהגולן.

אז שלא נצביע נתניהו בגלל שאתה מאמין לסורים ולרוס האמינים והחפים מכל אינטרס?תעשה טובה..

ולסיכום. נתניהו הוא לא מושלם, נתניהו עשה טעויות, אפילו לא מעט טעויות. אבל ככה זה כשמנהיגים, כשמחממים את כסאות משרדי הקליטה, המשפטים החוץ בלי לעשות דבר, כשמצליחים לשבת בכנסת 10 שנים בלי יוזמת חקיקה ראויה אחת - גם לא עושים טעויות. במקום זה עושים חוגי בית ומסיבות ריקודים. חוץ מזה, אנחנו לא עוסקים בבחירה ישירה. מבין שלשת האלטרנטיבות הגדולו (או בעצם ארבעת) לליכוד יש את הנבחרת המוצלחת מכולם.

או שאתה מציע שנצביע למטריד מינית שהורשע, לזה שמצביע פעמיים ולנציגי אגרסקו המונהגים בידי מי שלא מסוגלת לפרוש ממשלה שהיא אינה מאמינה שראשה צריך להנהיג אותה ? (וינוגרד) ושיצאה לשתי מלחמות כושלות בקדנציה אחת? צר לי , הציבור יותר חכם מזה.
ישן 07-02-2009, 14:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בוש ריסק את ארה"ב באופן מוחלט, לכן לא היו שם פיגועים מאז 9.11...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[font=Arial]אני מאוד מקווה..."

אני יודע שהתקשורת כאן נורא אוהבת לצטט את אחותה הבכורה מארה"ב ולספר לכולנו שבוש היה נשיא
נוראי. היא הצליחה לשכנע בכך את רוב הציבור האמריקני - אבל מדובר, אחרי הכל, בציבור שהצביע
עבור ג'ימי קארטר - ועבור ביל קלינטון (פעמיים!!). היא הצליחה להביא את הציבור האמריקני להצביע
עבור חתול בשק שממנה מעלימי מס לתפקידים של שרים כלכליים (אלא ששם יש מנגנון המחייב אישור
סנאט אחרי חקירה פומבית, שגרם לנחקרים לוותר מיוזמתם על התענוג...) ושלומיסטים עם דיפלומה
לשגרירים באו"ם...
בוש היה נשיא סביר לגמרי לתקופתו והגם שעשה שגיאות (היה צריך לתקוף את איראן ולא את צדאם,
שהיה מוחלש בהרבה), הוא הביא הישגים עצומים בתחום הלחימה בטרור.

"עורר שאט נפש בעולם" משמעו "עורר שעאט נפש בתקשורת שלומיסטית בארה"ב ומחוצה לה". מכיוון
שאנחנו לא מחוייבים לאג'נדה של שלומיזם, מותר לנו לשפוט אותו לגופם של מעשיו ולא לגופה של
העובדה שהוא חשב שלא המערב אשם בפיגועים נגדו, אלא דווקא המפגעים אשמים...
ישן 06-02-2009, 18:29
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כבר כתבתי כמה פעמים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "Zה לקח 3 דקות, שכנעתי מישהו להצביע ליכוד במקום ליברמן"

ה"פול" העיקרי של מצביעי ליברמן שעשויים לנדוד בסבירות גבוהה למפלגה אחרת (בהתאם למידע שיקבלו) שייכים לאותה ביצה ממנה צמחה קדימה.

למען האמת: אני מוצא הרבה מאוד קווי דמיון בין קדימה של ימי שרון (בטרם הלך לישון) ובין "ישראל ביתינו" של היום.

שניהן ניזונו מהערצה ל"איש חזק" שבידיו רוצים לשים את המפתחות ללא בדיקה, בהסתמך על כך ש"הוא יודע מה לעשות". זה מזכיר לי מאוד את התחקירים האלה על כל מיני "מאכרים" שפותחים קרנות הון פרטיות שהמשרד שלהם נמצא באיזו חורשת בננות. אתה תמיד שאול עצמך "מי האידיוט שהפקיד אצלו את החסכונות לאוניברסיטה לילדים?". אבל האנשים האלה קיימים, והם גם ביום הבחירות קיימים.

ישן 07-02-2009, 10:24
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בודאי ש'ידע כבר אח ורע'. נתח גדול בכל אוכלוסיה ניתן להובלה ע"י ניתוב תקשורת ההמונים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "נשאלת השאלה, מי אלו האידיוטים..."

אנשים רדודים לימין ולשמאל לקולה ולבמבה היו ויהיו תמיד כמו גם להומאופטיה ול'נתוח שיפתור כל בעיה', ל"מכונית שאין דומה לה" ל"בוא לגור עם אנשים 'כמוך' " ושאר 'ירקות אורגניים ידידותיים לסביבה ללא מגע יד אדם'.

על נתח זה התבססו משטרים דיקטטורים רבים במאות הקודמות. הכנסתו של נתח אוכלוסיה זה כמרכיב מרכזי למשחק הפוליטי הדמוקרטי קיימת זה מכבר בעולם המערבי ובשלושת העשורים האחרונים בארצנו אנו.

עד תחילת שנות השמונים היה הנתח הבלתי חושב חלק מבסיס הכח של שתי המפלגות הגדולות ולא חלק מלשון המאזניים.

עשרים מנדטים מזה ועשרים מזה לא התעמקו מעולם ב'מה' 'למה' 'איך וכמה' והסתפקו בלדעת כי 'מפא"י בנתה את המדינה' [ולכן אם אשלשל אמת אהיה חלק מבוני המדינה] או לחלופין כי הליכוד זה הבית שלי' [ולכן אם אצביע מחל אתריס כנגד מקפחי ההיסטוריים]. נכון שעוד 40 מנדטים לנו בחיק שתי הפלגות הגדולות ביתר מחשבה ותהיה ואכן בימים ההם היו 'הקולות הצפים' גם הקולות החכמים.

חלפו הימים ומקצועות הפרסום, השיווק, התכנון האסטרטגי [מה זה?] הלכו והתפתחו וגם יכולת ההפנוט של התקשורת ושתילת מסרים סמויים בחיי היום יום.

אותם ארבעים מנדטים 'בלתי חושבים' יצאו מהמכלאות ומסעות הפרסום בכל תחום מתמקדים בהם. 'הקול הצף החושב' או 'המצביע האידאולוגי' אינם מענינים כהוא זה את ארד ואדלר ובצדק מנקודת מבטם המקצועית.

ולכן 'מנהיג חזק' או 'מנהיגה שעברה עיבוד פוטושופ' יכולים בהחלט לגרוף קולות רבים ואף לעמוד בראש ממשלה. ועדיין הדמוקרטיה היא השיטה הפחות גרועה...

ישן 07-02-2009, 12:12
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
תגידו לי איפה הראש שלכם?!?!

על מה אתם מדברים???
כולם כבר הוכיחו את עצמם אם זה אהוד ברק ועד לציפי לבני...
אהוד ברק לא יודע לנהל מדינה! היתה לו הזדמנות ב 96 (או 99 תקנו אם אני טועה) וזהו!
באמצע מלחמה וכיבוש החמאס בזמן השיא הוא רצה הפסקת אש!
כולם התעצבנו עליו ונתן לאנשים לרדת ממנו...

לבני?
אין נתונים אמצעיים משמעותיים בכדי לבחור בה
אין לה מספיק הכוח בכדי להלחם בדרך שצפויה לפניה!

ליברמן.....
הוא היחידי שהוכיח את עצמו!
כי מישהו צריך להשמיד את כל קאירגוני המחבלים
אם זה מהחמאס ועד החיזבאללה ושאר האירגונים פאשיסטים אחרים.
כעת, מפרסמים על ליברמן שהוא מושחת על משהו שהיה לו לפני 10 שנים
בכדי להקטין את פער המנדטים אשר מצטברים לו כרגע.
ואתם יודעים מה? גם אם זה רלוונטי לגביו.. לאף אחד לא אכפת
אם הוא מושחת או גנב.. שיהיה הכל
אבל.... הוא נגד ערבים! וזה מה שחשוב! ואף אחד מהאנשים הנ"ל אשר ציינתי קודם לכן
לא עשה שום דבר משמעותי.
רק בגלל המלחמה נתנה לישראל ביתנו (ביבי-ליברמן) להגביר את אחוז המנדטים לליברמן!
אני לא התפלא אם הוא יבחר לראשות הממשלה, כי אני (וכל מי ששאלתי עד היום)
מצביעים " ל "

ישן 07-02-2009, 13:30
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "תגידו לי איפה הראש שלכם?!?!"

וכיצד ליברמן הוכיח את עצמו בדיוק? הוא ישב בממשלת אולמרט בתיק חסר משמעות כשאולמרט היה עסוק בקידום תהליכים מדיניים. בתקופתו בממשלה, הוא אפילו לא טרח להעלות דבר ממה שהוא חרת כיום על דגלו כהצעת חוק או בכל אופן אחר. יש לו מנהג מגונה בו לפני כל בחירות הוא צועק על ערבים, אחרי שבמהלך כהונתו בכנסת הוא לא עשה הרבה, בכדי לגרוף קולותיהם של אנשים תמימים שהעיקר בעבורם הוא ש"X הוא נגד הערבים". אז לא, ליברמן לא הוכיח את עצמו ולפני שיתיימר להיות ראוי לתואר ראש ממשלה כדאי שיוכיח את עצמו באחד ממשרדי הממשלה.

ולא, החשדות נגד ליברמן הן לא מלפני כעשור. אתה מוזמן לקרוא מה יש לאריה אבנרי, שרחוק מלהיות איש שמאל, לומר לגבי זה:
http://www.news1.co.il/Archive/003-...ml?tag=14-33-02
ישן 08-02-2009, 08:47
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
יותר טוב אם היית משכנע אותו להצביע עבור הבית היהודי

למרות שיש שם חשש קטן שלא יעברו את אחוז החסימה, אבל דוקה בגלל זה כל קול לבית היהודי שווה 3 מנדטים. אם אתה מציל מפלגה שלא תלך לאיבוד עם אחוז החסימה, הבאת מייד 3 מנדטים למחנה הימין. וגם כל האנשים שם מוכרים: אין שם את דן מרידור, סילבן שלום ודומיו. פרופסור נכבד עומד בראש המפלגה, שאינו מלוכלך עדיין בשחיתות ופוליטיקה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 08-02-2009 בשעה 08:52.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:36

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר