לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2009, 17:32
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
אוי ואבוי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lirantal שמתחילה ב "עבודה חדשה - תאונות דרכים"

לא ציפיתי לזה כשפתחתי את האשכול....

רעיון חזק מאוד.... העברה חזקה מאוד...
אבל כמו תמיד (גם בשיעורים אצלנו היה ככה... תמיד...) קודם אומרים משהו חיובי (וכולם היו שותקים בשלב הזה..) ואחרי זה מנחיתים ביקורות שליליות במידה ויש (ותמיד אהבנו את החלק הזה בכיתה למרות שכולם היו חברים טובים...)

אני לא יודע אם אתה צילמת את התמונה או לא אבל אני תמיד יצרתי לי את החומרים לעבודות לפי הרעיון שעלה...
הכל קורה באמצע צומת בכביש שנראה כמו כביש ראשי ואני אומר נראה כמו בגלל שאין שם מכוניות פשוט...
לדעתי הכל היה צרים להיות מצולם קצת מיותר גבוהה ז"א שממש מסתכלים באלכסון לכיוון הכביש... ככה רואים את מעבר החצייה כאילו ממבט של ציפור אבל לא לגמרי...
באמצע כביש שנוסעים עליו לא יכולות להיות מצבות בולטות יותר... ואם הכל היה מצולם מיותר גבוה בזווית של 60 מעלות כלפי מטה היית יכול ליצור מפסי מעבר החצייה עצמם את המצבות בלי להוסיף משהו שיהיה מעל גובה הכביש... ממש להוסיף טקסטורה של שיש במקום הפסים הלבנים של מעבר החצייה ולכתוב עליו כאילו את פרטי הקבר...
הורד שהוספת שם.. מודבק בלי ניסיון לחפות על זה... הוא מואר מהחלק התחתון שלו ושמת אותו בדיוק בחלק שמוצל ע"י עץ מאוד גבוה... או שתחליף את הורד או שהוא צריך לעבור שינוי צבעים - להוריד מהעוצמה של הצבע כי הוא ממש זוהר.. ולהצליל אותו בהתאם עם BURN TOOL

יש בחלק העליון של התמונה את שפת המדרכה שיש בה את האבנים שלמרות השחור לבן רואים שהן בצבעים שונים...
למה לא לצבוע אותן באדום לבן במקום הפס שהוסף למטה באותם הצבעים?

לדעתי - הטקסט יכול לעבור לחלק העליון של התמונה הפס הצבעוני פשוט להוריד ובמקומו לצבוע את שולי המדרכה שמופיעים כבר בתמונה עצמה וככה לתת את המשקל של כל החלק התחתון למצבות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2009, 12:14
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
זה עדיין לא שם
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי lirantal שמתחילה ב "תיקון"

למעשה זה עשה את זה יותר גרוע(כאילו לא את העבודה אל הכל)
תנסה לבדוק צבעים אחרים לפונט (להשתמש אולי בקונטור עבה במיוחד)
שם זה לא מתאים זה מסתיר את זה...
העבודה הזו לא יכולה לדבר מבלי שנקרא קודם את מה שכתוב....וכשאני קורא את זה מאחורי הקברים אז אני מתאמץ מדיי (אני לא רוצה להתאמץ אני רוצה להבין מהר וברור- זה מה שאתה צריך לא?)

נראה אני לי אני יודע מה הבעיה...
הבעיה היא הצילום..
תנסה להשאיר את הטיפוגרפיה כמו שהיא היתה קודם רק צא החוצה לצלם שוב הפעם כשהשמש בצד השני של המדרכה ולא מקדימה...(שתעשה פוטושופ שאני בספק אם פוטושום יצליח לעשות את העבודה טובה כמו שתצלם את זה טבעי).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר