לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2009, 19:28
  matan_ba matan_ba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "טוב, בוא נעשה סדר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah
טוב, בוא נעשה סדר בהנפצות:
אין קשר בין התפקיד שלך, לבין כמה יכאב לך הגב.
אם יש לך בעיה רפואית, מדוע לא ביצעת בדיקות והראית את התוצאות לוועדה רפואית? אם יש לך בעיה רפואית כלשהי, תלך לרופא פרטי, שיפנה אותך לאורטופד, שיעזור לך למצוא את הבעיה. לאחר שתראה אורטופד, כבר תהיה מצוייד בחוו"ד ובמסמכים שיעזרו לך לאשר את טענתך (במידה והיא קיימת) בוועדה רפואית.

אמרתי את הבעיה לרופא בצו ראשון ועל זה ירד לי פרופיל. אמרתי לו בדיוק מתי כואב לי ואיפה
וגם רשמתי את זה בשאלון רפואי הורוד ההוא שהיה צריך לשלוח לפני ההגעה לצו ראשון.

אז כנראה שלמרות כל זה אני עדיין כשיר לשרת בשריון ? או שיכול ליהיות שטעו ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2009, 16:50
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Starship_Trooper שמתחילה ב "השאלה שלי היא שאתה לפי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Starship_Trooper
השאלה שלי היא שאתה לפי התגובות שלך חושב שמי שמגיע לשיריון עם בעיות ברכיים למרות שיש לו פרופיל 72 ולכן כשיר להיות קרבי על הנייר אין לו מה לחפש שם. אני לא מבין איך זה מתיישר עם העובדה שרוב מי שמגיע לשיריון יש לו בעיות כאלה. רוב מי שמתחיל מסלול בשיריון לא מסיים? מוציאים את האלה עם בעיות אורטופדיות? זה נשמע לי קצת מוזר, בעיקר כי אני יודע שספר הפרופילים בנוי ככה שקשה מאוד להוריד פרופיל על בעיות אורטופדיות מתחת ל72.

תראה, אני לא יודע לפי מה מורידים פרופיל. באותה מידה אני לא בקיא בסטטיסטיקת הבעיות הרפואיות של מתגייסי שריון. עם זאת, אדם שיש לו בעיות אורטופדיות, ישנו סיכוי שהן יחריפו בשירות בשריון (הגיון פשוט). יכול להיות שצה"ל מודע לזה, והמתגייס הקטן אוכל אותה בגדול, אבל אלו כבר השערות. במסלול שלי, לאחר כל האנשים שעזבו במהלך הטירונות, כמעט כולם סיימו מסלול. לומר לך על בעיות רפואיות שיש לאלו שסיימו אני לא יכול, אבל אני יכול להעיד על עצמי שבעקבות השרות התפתחה אצלי בעיה כזאת או אחרת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר