לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2005, 21:45
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "לפני 7-8 שנים הייתי מתרגז..."

הבעיה היא שרוב עם ישראל השטחי והלא מקצועי - לא קורא ספרות מקצועית.
לא בודק לפני הקניה,
לא משווה,
לא מבין
והרי גרוע - בסוף ממליץ על דברים גרועים כי "זה מה שיש לי".
ואותו עם מקבל החלטות לפי הכתבות המטופשות האלה.
אין דבר שנקרא "יושר עיתונאי" ? ברצינות !!
זה לא בושה להגיד או לכתוב שפשוט לא מבינים במשהו,
וזה ממש ממש לא קשה ללמוד נושא מסוים !
רוב חברי הפורום ה"בכירים" לא מקצוענים אבל יכולים להפיק כתבה באיכות גבוהה יותר.
אז למה ??

מצטער שאני מתעצבן, אבל כזה אני... מתעצבן מדברים מיותרים...
אגב - narxx - פירסמתי ב-dpreview אבל כולם לא הצליחו להכנס ל-YNET בגלל החסימה של חו"ל ...
ומי שהצליח - לא מבין עברית. בזבוז של אשכול - אבל ככה הם הגיעו (בשבת) ל-10,000,000 תגובות בפורומים (!!!!!). אבל אני כבר סוטה מהנושא...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2005, 22:09
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "עד מתי פתחון פה לחובבני YNET ?"

narxx - כאן בפורום אף אחד לא מתיימר לעשות תקשורת המונים, הפורום פתוח לכל הכותבים מרמות ידע שונות. כאשר אתה מפיץ ידע (?) למליון איש וגם עושה מזה כסף זה סיפור אחר...
בידיעות אחרונות השטחיות היא נורמה מאז שאני מכיר את העיתון. הם כותבים למכנה המשותף הנמוך ביותר כי זה כנראה מוכר טוב. אני זוכר שבתקופת הפיגועים הגדולים הם היו מנפחים את המספרים בשביל הכותרות האדומות שלהם ורק למחרת היית קורא בקטן שמתו פחות. או את סיפור "המעבורת קולומביה נחתה בשלום וכעת האסטרונאוטים עוברים בדיקות רפואיות..." שכבר הזכרתי. אפילו במה שנוגע לטכנולוגיה, מחשבים, מוזיקה, תרבות וכו' הרמה לא מתקדמת בהרבה ממעריב לנוער.
כמו אולג גם אני מסתמך על מקורות מקצועיים בתחומים שמעניינים אותי, במה שקשור בעיתונות וחדשות יש את הארץ, שהוא כמה רמות מעל מעריב וידיעות.

ולסיכום מצאתי את הקטע המשעשע מתוך "מבחן השוואתי ענק" (הכותרת במקור) של מגזין פיסי פלוס:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.tapuz.co.il/forums/9065394.jpg]

נערך לאחרונה ע"י nir-vana בתאריך 28-03-2005 בשעה 22:24.
ישן 28-03-2005, 22:58
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי nir-vana שמתחילה ב "narxx - כאן בפורום אף אחד לא..."

ניר, לא הבנת את הכוונה שלי.

אני אומר שגם פה אני קורא שאתם (וב"אתם" אני מתכוון לכלל הכותבים בפורום, ולא כלפיך ו/או אמנון באופן אישי) כותבים שטויות. אבל אני לא הולך ל dpreview או לפורומים של d-spot להתחיל ללגלג עליכם, ולהראות כמה שיש פה אנשים לא מקצועיים שמדברים לא לעניין (אני לא אביא דוגמאות כי זה לחלוטין לא מה שאני מנסה להראות פה).

אני לא מסכים עם האימרה שלך שהכתבים של YNET צריכים להתמחות בתחום שהם כותבים בו. הם נותנים תצוגה יבשה מאוד לנושא מאוד גדול, ומי שלוקח משהו מהכתבות שלהם, זה כנראה כל מה שהוא צריך לדעת. אותו כתב YNET כותב עם מלא דברים. לא רק צילום, לכן אי אפשר לצפות ממנו שיהיה מומחה בצילום, מצלמות, נהיגה, רכב, טלפונים סלולריים, מחשבים, חומרה, תוכנה...
הכתבים של YNET עושים עבודה יפה, וגם אם מדי פעם הם פולטים שטויות, אפשר לסלוח להם, ולא להתנצח בסגנון של "האא!! עליתי על שגיאת כתיב של הכתב!" או "ההאא!! כתבת שטות! חשבת ש fps מייצג רגל לשניה, במקום פריים לשניה!!".
לדעתי זו קטנוניות, ואין לה מקום בפורומים איכותיים. אנשים טועים, הניחו להם לטעות ותפסיקו להראות עד כמה שהם לא איכותיים משתי סיבות:
1. גם אתם טועים, ואני יכול לתפוס כל אחד מכם על טעות (כמו שתוכלו בוודאי לתפוס אותי על כמה. טבע האדם...).
2. יש להם המון מגבלויות ב YNET. אי אפשר לפרסם שם כתבות ארוכות שיכסו שטחים נרחבים, כמו שעושים ב d-spot / dpreview ומתיימרים לעשות גם כאן.

כנראה שלפרש עדיין דרך ארוכה, עד שירד מתווית ה MAINSTREAM הענקית שרשומה לו למעלה ב TITLE של קוד ה HTML, ועד שיהפוך לפורום איכותי באמת.

(ואני בכלל לא קשור ל YNET או כל עיתון / מגזין כל שהוא).

ישן 29-03-2005, 02:35
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי nir-vana שמתחילה ב "גם כוונתי לא הובנה כראוי......"

זה לא שהם בכוונה כותבים זבל בשביל למכור...
הם פשוט לא משקיעים זמן (זמן=כסף) בללמוד את הנושא עליו הם כותבים.
תוצר לוואי של שיטת העבודה המהירה שלהם הן אותן הטעויות שלכם קופצות לעין.

למה לחפש איפה הם טועים, כשברור לך לגמרי ממה זה נובע?
אז הראית לכל העולם שאתה מבין בצילום יותר מאותו כתב מסכן, שעכשיו תורו היה לסכם איזה מחקר/כתבה של מישהו אחר בנושא שלא מעניין אותו.
יופי! אתה גבר!

עכשיו מה?
עזבו, ניר, אמנון...
די לכם להתרברב מול הכותבים המסכנים והלא מקצועיים של YNET.
נהלו לכם את הפורום שלכם פה (שגם ככה סובל מחוסר מקצועיות) והיו פרודוקטיבים ומועילים, כמו שהייתם עד עכשיו. למה לחפש פאשלות אצל השכנים?

ישן 29-03-2005, 15:43
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "זה לא שהם בכוונה כותבים זבל..."

אני לא גבר וכלל לא רציתי להתנשא אלא לכתוב ביקורת. אני מאמין שיושבים במערכת אנשים נבונים, לפחות חלקם, שבליבם יסכימו עם מה שכתבתי. הבעיה שפעמים רבות השיקולים המסחריים גוברים על אתיקה ואיכות. לשמחתנו היום האינטרנט מהווה את מקור הידע העיקרי ולא התקשורת הריכוזית, לכן זה לא מטריד אותי עד כדי כך הקטנות האלו. היום גם רדיו אני שומע רק ברשת, כי שם יש תחנות עם מה שאני אוהב , אז כבר בכלל לא מעניין אותי כל המיינסטרים... אני בטוח שבעתיד הקרוב גם טלויזיה אלטרנטיבית תהיה ברשת עם הרבה בשורות. אנרכיה במובן החיובי.

נערך לאחרונה ע"י nir-vana בתאריך 29-03-2005 בשעה 15:46.
ישן 29-03-2005, 14:59
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "ניר, לא הבנת את הכוונה..."

אני לא חושב שהשגיאות בכתבה הן שגיאות כתיב,
ואני גם לא חושב שהבאתי את זה לכאן בשביל ללגלג עליהם או להשויץ במקצועיות המפוקפקת שלנו.
פשוט חבל לי לשמוע מחברים שהם קנו מצלמות על סמך כתבות כאלה,
חבל לי לשמוע שיחות מסדרון על "הדבר הבא במצלמות - זכרון פנימי !!" (כן היתה שלשום כתבה כזו)
וחבל לי לראות בינוניות באופן כללי.

ההבדל בד"כ בין מישהו בינוני למקצוען זה קצת השקעה. וחבל לראות שעיתון גדול עם משאבים עצומים לא עושה את המינימום כדי להגיע לרמה בינונית אלא נשאר הרבה מתחת לזה.

זה הכל. גם לנו (לפורום הנוכחי) יש לאן להתקדם ומה להשתפר.
אבל הבינוניות של YNET גובלת בזלזול בקוראים שלדעתי אין לו מקום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר